reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Aniunnia – dasz radę, wbrew pozorom jestem silną kobietą, musisz tylko w siebie uwierzyć jeszcze bardziej i znaleźć w sobie taką informację „nie jestem gorsza od nikogo” – takie nastawienie bardziej pomaga, nie chodzi o to by się buntować z naburmuszoną miną, chodzi bardziej o to by nabrać większej pewności siebie, która od Ciebie musi bić, nie jest to takie trudne, mi się udało, Tobie też. Moi znajomi się zastanawiają jak to jest, że ja z dyrektorami różnych firm gadam tak jakbym była prezydentem choć jestem ubrana w worek po ziemniakach, a ja po prostu nie traktuję ich jak dyrektorów tylko jak ludzi, nie jestem gorsza od nich mimo, że zarabiam stokroć mniej, mimo, że nie jestem dyrektorem, ale jestem człowiekiem jak oni i należy mi się szacunek i koniec kropka. :tak:
Anulka198424 – czekaj, a nie możesz poprosić o dopochwowo? Ja brałam właśnie dowcipnie. Może owulka była później, dopóki nie ma @ nadzieja jest. No to ja czekam razem z Tobą z zaciśniętymi już kciukami. Jesteście młodym małżeństwem, dajcie sobie czas, wszystko będzie dobrze, dzidzia sama do Was przyjdzie ;-)

Wisieńka – trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy, oby okazał się łatwiejszy niż przypuszczałaś :tak:

Qlfon – żyć się da, pamiętać – nigdy nie zapomnimy, nowe życie – to jest to czego zawsze będziemy pragnąć. Uda się Wam do końca, pomimo strachu, który gdzieś tam się czai, wiara i nadzieja zwyciężą ten strach ;-)

Agnieszka – a dlaczego jesteś zła? Bo wcięło posta? Kochana nie pierwszy nie ostatni raz, a jak pierwszy to i tak nie ostatni :-p Aga każda praca jest ok, a jeszcze język podszkolisz więc podwójny zarobek ;-)

Kasieńska862 – hej, edytuj posty plis ok.? ;-)

&Ewcia – no to korzystajcie z tych przyjemnych chwil ile się da :-p
Julitka - ale ja na razie za szorowanie podłóg nie mam zamiaru się brać, jak już to dopiero w weekend :-p

Mlodym malzenstwem moze ale starania od marca tamtego roku to nie malo raz sie udalo ale coz niestety:( maz ma jedno dziecko ale niestety nie widuje sie z mala tamta nie pozwala... wiec nie dziwcie sie ze ja bym chciala mu dac maluszka i on tez pragnie rozumiesz??dlatego bardzo wyczekujemy fasoleczki ...
 
Kasieńka862 – ja nie krzyczałam, broń bosze, :no: no kochana wstawiaj suwaczek i ciesz się każdym dniem, a badałaś progesteron od razu? Ja w 4tc też byłam i tylko pęcherzyk, badanie progesteronu, wynik wyszedł bardzo niski i zaraz dostałam luteinę dopochwowo i oczekiwanie na serduszko, ach ciężki okres pełen nadziei i wiary i tego paskudnego strachu czającego się w zakamarkach. Będzie wszystko dobrze. Ufaj i wierz w swoje Dziecko, ono czuje.

A ja dziś lecę na KTG.
A co tu ostatnio tak cicho w ogóle, nie rozumiem :sorry2: Coś mnie ominęło czy ot tak po prostu? :dry:

hej :-) na razie nie wstawiam bo boje sie ze to jednak nie ciaza i mojej pani doktor cos sie przewidzialo. poczekam te 10 dni na wizyte u niej... a ten pecherzyk mial0,56 mm a nie tak jak wczesniej pisalam. zle wczesniej napisalam.
a co do tego progesteronu to badan nie robilam. powiem doktorce to moze mi je zleci
 
Ostatnia edycja:
anulka rozumiem Cię, my oboje nie mamy dzieci i też bardzo byśmy chcieli zobaczyć, jak to jest, doświadczyć tego... :-)
kasienka jasne, nie ma co zapeszać :-) alemyślę, że lekarka nie robiłaby Ci nadziei, raczej lekarze mają w drugą stronę :-)
 
kasienka, gratulacje!!! tylko się cieszyć:-)
Ewelina, gratulacje domku i ślubu:-) ja też 18 września zmieniam stan cywilny;-)
Mnie póki co dalej trzyma bezsenność, ale nie chcę narzekać bo mogłoby być gorzej. Trzymam kciuki za wszystkie boboseksiki;-)
 
Hejka laseczki no termin juz blisko jutro niby @ ale nie bede robic testu poczekam az wrocimy dzis wyjezdzamy wole dluzej poczekac :) moze dobrze tescik wyjdzie :) wiec jesli @ sie nie pojawi testuje w niedziele po powrocie :p:p:p trzymajcie kciuki i do poklikania w niedziele napisze co i jak jak cos to sie nei zalamuje najwyzej innym razem sie uda a moze za miesiac moze za dwa jak za dwa bym zafasolkowala to malenstwo by bylo z tego miesiaca co pierwsza corka meza :):) fajnie tez by bylo:) wiec powodzonka za testujace i staranki boboseksiki:):):) jak @ nie bedzie tez dajemy na luz i szalejemy :):):)na lonie natury hehe trzymajcie sie :):):)
 
Witam dziewczynki.
Ja znów po wiekach nie odzywania się....
Babeczki mam problem ,ale nie taki straszny.:-D:-D:-D
Chciałam zapytać od kiedy Beta zaczyna rosnąć?
Coś kipsko się czuję,mdli mnie i w ogóle jakoś tak słodko w ustach.....;-):-D:-D:-D
Niby mało prawdopodobne,bo jestem na tabletkach ,ale kto to wie?
Właśnie tabletki to problem ,bo jak jestem w ciąży to powinnam natychmiast odstawić,a jak nie to szkoda mi tygodnia w abstynencji marnować.:baffled::baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D

Czekam na szybką odpowiedź.
Pozdrawiam wszystkie nowe mamy i te nadal oczekujące.
 
reklama
skopiuj to w kwadratowym nawiasie jak nie to wysle ci wiadomosc

Przykładowe zmiany w poziomie beta-HCG :
Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki
Poziom beta-HCG ( mIU/ml )
3

5 - 50
4
3 - 426

5

19 - 7.340
6
1.080 - 56.500
7-8

7.650 - 229.000
9-12

25.700 - 288.000
13-16

13.300 - 254.000
17-24
4.060 - 165.400
25-40
3.640 - 117.000
to tabelka jak pise wyzej mam nadzieje ze sie rozczytasz pierwsze cyferki to tc a pod spodem to wyniki beta...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry