reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Boszysz, pisałam i pisałam do Was! godzine mi się zeszło, a tu nagle grzmotnęło, walnęło i z internetu nici, wszystko wykasowane co naskrobałam!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::crazy::crazy::crazy::no::no:

Zaraz od nowa zacznę, tylko piwko małe otworzę, bo się zirytowałam!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Zatem witam po kilku dniach nieobecności :tak:

Ilonka, Lilijanko, &Ewciu, dziękuje za wsparcie. Rzeczywiście, nie było tak źle. Pani terapeutka jest bardzo sympatyczna. Co prawda popłakałam się nie raz, ale pani kierowała rozmową i jakoś szło. Z wielu rzeczy nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo sie przeszłość odbiła na moim obecnym życiu... Teraz będę się uczyć jak żyć... I jeszcze jedna wiadomość jest taka, że pani zajmuje się również niepłodnością :tak: W niedzielę wyjeżdżam do Włoch na 9 dni, bez męża i myślę, że to pozwoli mi przemyślec kilka rzeczy i na wiele rzeczy spojrzeć inaczej...

Lilijanko, nie mogę się doczekać kiedy zamieścisz na forum zdjęcie małej Ady... :-D

EwelinaK, gratuluję kupna domu i decyzji o ślubie! Oby Wasze marzenia się spełniły i jak najszybciej w nowym domu słychac było tupot małych nóżek!!!:-)

Kasieńko, życzę Ci, żeby ten malutki pęcherzyk okazał się fasolkowym. Trzymam mocno kciuki!

Aniołki, bardzo sie cieszę z dobrych wieści. Tobie i Kluskowi kibicuję cały czas! A stanom zapalnym mówimy nie!!! Jesteście silni, zwalczycie to!:tak:

Olfon, o tym co się wydarzyło nigdy nie zapomnicie, ale szczęście znów się do Was uśmiechnęło i uda się tym razem, trzeba w to wierzyć!!!:-D

Wisienko i jak Ci minął dzień w pracy? Mam nadzieję, że nie było strasznie i Twoje obawy nie spełniły się:tak:

Anulka, trzymam kciuki za testowanie!;-)

To tak w skrucie, bo się strasznie wkurzyłam na kompa:angry:

Pozdrawiam gorąco!
 
olu dziekuje za dobre slowa :-) a jak twoje malenstwo? jak sie czujesz?

Dziękuję Kasieńka ja czuję się bardzo dobrze:) mały chyba też bo czasem daje mi znać osobie,zazwyczaj koło 23ciej albo wręcz w nocy o 3ciej:) brzuch rośnie co też uważam za wyznacznik tego,że wszystko ok:)no i psychicznie jakby lepiej ,bo mniej panikuję,a jutro moj M wraca do domku w koncu po trzech tygodniach:)


EwelinkaK taki dworek marzenie,ale ci zazdroszczę!!!!

pozdrawiam was wszystkie cieplutko,jakoś nie mam weny do pisania,podczytuję coprawda,ale jakoś nie wiem co odpisać.kciuki za staraczki i za testowania zaciskam na bieżąco i pamiętam o was!:)nowych aniołkowych mam nie widzę z czego też bardzo się cieszę.niech to juz nikomu się nie przytrafia:(
 
Oczywiście że się uda!
Ani chwili w to nie wątpię.

A że sram po nogach ze strachu żeby wszystko było dobrze to już inna sprawa ...
 
My właśnie w centrum czasu staranek, choć nie jestem pewna, co z tą owu w tym miesiącu... :-( ale dowiem się w sobotę na usg :-) i będę miała pewność, czy była czy nie.

Lina82 gratuluję wizyty u terapeuty, myślę, że w na takich zakrętach życiowych może okazać się baaardzo pomocny.

ola** cieszę się, że wszystko przebiega książkowo :-)

Qlfon będzie dobrze :-) najważniejsze, że udało się zajść w ciążę i każdy dzień zbliża Was do porodu :tak:
 
hejka nici z testowanka @ przyszla!!!:( ale od nowa kuracja :p

Nici z wyjazdu pogoda okropna wiec nie ma co jechac moze blizej weekendu...za to zaczelismy remont sypalni bo co robic moze jak zafasolkuje nastepnym razem bedzie wszystko odswierzone:)(oby) milego dnia zycze;)
 
Dziewczynki chwalę się.
Już wiem,że jestem w ciąży.Test jeszcze nic nie wykazuje,ale to nic.
Są inne pewne objawy.:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
W przyszłym tygodniu pójdę do lekarza na potwierdzenie.
:-D:-D:-D:-D:-D
Trzymajcie kciuki oby wszystko było dobrze tym razem.
pozdrawiam.
 
reklama
Do góry