reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny! :happy2:
Jakie macie plany w tak piękną pogodę? Może jakiś wypad nad wodę? Co u was słychać?
:confused:
Ja niestety będę siedzieć większość czasu w domu i to na dodatek przed kompem - mam dużo pracy ... :baffled:

Gabi - dziękuję! :wink: Bardzo mi miło, iż rozumiesz jak się czuję ("niechęć").
Na pewno musiałaś być przerażona wynikiem USG, szczególnie że istniało ryzyko, że trzeba będzie powtarzać zabieg.:szok: Całe szczęście masz @ !!! GRATULUJĘ !!! :rofl::-D:rofl: Uff ... kamień z serca spadł.
Na czym polegają Twoje pęcherzyki owulacyjne? :oo:
Trzymam kciuki! :cool: Uważaj na siebie i bądź dzielna! Czas szybko minie. :tak:

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Hej,ja czas spędzam w piaskownicy i baseniku na balkonie:cool2: I trochę nad jeziorem,bo mieszkamy w Olsztynie,więc jezior mamy pod dostatkiem.
I szykuję się powoli,bo w poniedziałek jadę z synkiem (mąż pracuje) i koleżanką ( z bb:-)) nad morze.
A teraz właśnie zamiast robić "coś pożytecznego" póki dziecko śpi,to ja jak zwykle na bb;-)
Ale upal straszny nic się nie chce,a tu taaaki bajzer w chałupie:baffled:
Anna,no co miesiąc przecież jeden taki pęcherzyk w jajniku dojrzewa i czeka na zapłodnienie.I powinien mieć kilka mm,a ja mam 3 pęcherzyki i po 3 cm każdy.Czyli coś tam organizm szaleje:dry:
To spadam.Pozdrawiam.Buziaki.Pa.
 
Cześć dziewczyny!!!
Sto lat się nie odzywałam, bo po pierwsze chciałam nie myśleć o moich dwóch poronieniach, a po drugie nie mam już netu w domku.
Dziś nie zdążyłam wiele przeczytać (mam spore zaległości), ale najbardziej jestem ciekawa KTO JEST W CIĄŻY? Z tego co widziałam to Ania!
Chce znów do was wrócić, bo znów zaczęłam myśleć o dzidziusiu. A to dlatego, że znam już przyczynę swoich poronień. Badaliśmy się obydwoje z moim panem i już wiadomo, że to był paciorkowiec w duuużej ilości. No teraz to mam nadzieję, że antybiotyk i znów wraca nadzieja. Pozdrawiam Was dziewczyny gorąco i muszę troszkę poczytać, żeby być na bieżąco. Papapapa
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
M@rta28 - co za miła niespodzianka! :rofl::-D:rofl: Bardzo się cieszę, że wracasz! :yes: Tak trzymaj! Ściskam Cię mocno!
Gabi - na jak długo jedziecie nad morze i gdzie? :confused: Mam nadzieję, że zmian klimatu wpłynie na Ciebie tak samo pozytywnie, jak na mnie z Zakopanem. :happy: Wszystko wróci do normy! Trzymam kciuki.:wink:

Buziaczki
 
Aniu gratuluje, piekna ta Twoja Fasolka, taka Kruszynka. Pamiętaj głowa do góry i nei martw się. Wszystko będzie ok, Niech cię otaczają same Aniołki i dobre pozytywne energie i myśli. Ja ci wysyłam z głębi serca dużo okruszków miłości, dla ciebie i maleństwa
No a u mnie nie ma okresu od 36 dni. :zawstydzona/y:. Czy wasza druga @po zabiegu byla regularnie czy też sie opóźniała?
Dzisiaj miałyśmy spotkanie z dziewczynami z BB, z okolicy gdzie mieszkam.Ale sympatycznie było
Pozdrawiam Was wszystkie
 
No witam was wszystkie serdecznie!
U mnie dziś zaczyna sie trochę luzu,właśnie wróciłam z nocki(po długim maratonie ) i mam tydzień wolnego,hura!!!
cfcgirl...nie przejmuj się,ja pierwszą @ po zabiegu miałam po50 paru dniach,drugą po 39,a następną @ po37...tak że jest to różnie (przynajmniej u mnie)..
Teraz to mam pewnie jajeczkowanie,albo będzie niedługo,..,bo coś zaczynam czuć jajniki....
A właśnie????Gdzie ta Daga???? HELOO!!!Daguś!!!!?
Fajnie że niektórym udaje się zaraz ,...widać ja muszę jeszcze czekać..
Aniu fasoleczka cudna! ciekawe czy to będzie ON czy ONA ???
Idę spać,właśnie zawiozłam synka do babci,a o 13 mam zabranie..(w sprawie podwyżek),,
To bużka i miłego dzionka!!!!
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Jakoś cicho, smutno i nudno się zrobiło na tym forum... Co się dziej?! :eek: Dlaczego nie piszecie? :confused:
Dziękuję cfcgirl, ewa33!

Pozdrawiam
 
hejo babeczki :rofl2::rofl2:

Antila - napisz jak wyniki :tak:

Ania - cieszymy się Twoim szczęściem tylko każda na swój sposób ;-) Aniu to pewnie przez tą pogodę nie ma nikogo :angry::angry:

Gabi - nic się nie martw wszystko będzie dobrze:tak: a w tym pół roku zdążysz się wyleczyć ;-):tak: i oczywiście gratulacje @ !!!!!!! a co do pęcherzyków to Ja tez miałam 2 :happy2: lekarz powiedział że po poronieniu to bardzo często się zdaża to torbielki Ci się porobiły i powinny się wchłonąć przy nastepnych @ trzymam kciuki oby tak się stało :tak::tak::tak::tak:

Martusiu - witaj spowrotem słoneczko ;-) dobrze że samopoczucie coraz lepsze :tak::tak:napewno będzie teraz tylko dobrze :elvis::elvis:

cfcgirl - moja druga @ się spóźniła 3 dni czyli dostałam 31 dnia :tak:

ewuniu - witaj :elvis::elvis:

Daga - co się z Tobą dzieje ?? daj chociaż znak że żyjesz, czy coś się stało że tak długo nie piszesz ???? to do Ciebie wcale niepodobne :angry::angry: martwimy się
 
reklama
Cześć dziewczyny! :happy2:

Witaj Tolu! Też jestem zaskoczona ... pustkami na forum. :eek: Bardzo się martwię o dage.p. Długo jej nie ma ... :confused2:
Opowiadaj, co u Ciebie? Jak spędzasz czas? :confused:

Ja kupiłam sobie dzisiaj pierwsze jagody! Pycha! 5zł za 0,5l :rolleyes::cool2:
Obecnie jestem słomianą wdową ... mąż wyjechał na delegację od pon. do czw. :baffled:
Mam obecnie ogrom pracy, tuż przed końcem roku szkolnego ... :dry:ale cóż... zawsze znajdę czas na BB!:-D

Mam nadzieję, że się odezwiecie Magda29, JoannA25, aneta23, daga.p., ewa33, muffy, platynowa, fogia, Gabi!

Pozdrawiam Was serdecznie!
Buziaki
 
Do góry