reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam,
u mnie narazie wszystko dobrze. Zakończyłam sesję i wracam do pracy od poniedziałku. Moja druga @ porządnie dała mi się we znaki. Trwała i trwała chyba 11 dni - tak się doliczyłam. Minęło mi chyba szybko, choć nie bez łez i żalu 2,5 miesiąca od zabiegu. W maju szczęście było blisko, choć nie planowałam- jednak nie udało się. Teraz zrobiłam dodatkowo hormony tarczycowe i dzisiaj prolaktynę. Co jeszcze powinnam zrobić? Jakie badania dodatkowo robiłyście, żeby móc znowu się starać? Ja już chyba nie mam siły czekać, może by się teraz już udało? Ciągle o tym myślę.
Pozdrawiam Was cieplutko.
 
reklama
Cześć dziewczyny! :happy2:
Wróciłam właśnie z jazdy... wyjeździłam już 10h i jestem wykończona! :sick: Czeka mnie teraz jeszcze ogrom pracy. :baffled: Nawiązując do pracy, to jutro odrabiamy za 30.04. ... ale mnie się nie chce... :frown:
Co tam dziewczyny u was? Jak nastawienia na weekend? :wink:

tolka23 - ja ostatnio nie mogłam wogóle nic napisać, żadnych postów - też mi się coś zacięło :oo: ... bywa. A jak tam Toleczku zdrówko? :confused:
cfcgirl - miło słyszeć, że u Ciebie wszystko ok. :laugh2: Dużo się dzieje. Tak trzymaj!
ewulka123 - trzymam kciuki! :yes: Ja nie miałam "terapi hormonalnej".
Ika_s - jedyne badania jakie robiłam to toxo., cytomegalia i przeciwciała antykardiolipinowe.
Doskonale Ciebie rozumiem ... Twoją chęć posiadania własnej fasolki ... Ściskam Ciebie bardzo mocno i życzę zatem owocnych starań! Nie trać nadziei na lepsze jutro!

Pozdrawiam Was wszystkie
Buziaki

 
Witam a jednak mam @ ciekawa jestem tylko ile potrwa.Ja po zabiegu robiłam usg i cytologię.W przyszłym tygodniu wyniki.Pozdrawiam ciepło wszystkie kobiety, obecne i przyszłe mamy.Uściski i buziaczki
 
Hej babeczki.Dawano do Was nie zaglądałam, wybaczcie:zawstydzona/y:
Dzisiaj mija miesiąc po zabiegu...
Pytanko mam takie,kiedy dostałyście pierwszą @:confused: Mnie dzisiaj tak wszystko wkurza,jak przed @.A niestety do gina jeszcze nie dotarłam:baffled: Wybiorę się mam nadzieję w poniedziałek,chyba,że @ dostanę.
Po za tym u mnie ok.Przedwczoraj mój synek skończył dwa latka:-) Impreza była udana,prezentów mnóstwo.Nie mogę uwierzyć,że on już taki duży facet jest:cool2:
Przypominałam sobie jak to było jak się urodził,takie najcudowniejsze na świecie chwile i ... trudno było nie myśleć,że przecież niedługo miałam to samo przeżywać...:-(
Buziaki wielkie dla wszystkich.Pa.
 
hejo dziewczynki :happy::happy:

przysięga była udana :tak:w jedną stronę jechaliśmy 8 godz. z kilkoma przystankami oczywiście ;-) mieliśmy jednego udanego gostka wodzireya ;-):tak: przez całą noc śpiewał i zabawiał towarzystwo może na pół godziny była cisza bo się zdżemnął a tak to cały czas śpiewał :wściekła/y::wściekła/y::tak::tak:cała przysięga trwała 1,5 godz. oczywiście z czekaniem na naszego wojaka ;-)spowrotem jak wracaliśmy do domku mieliśmy dwa postoje godzinne jeden na posiłek a drugi awaria autokaru :szok: omało co nie urwał się nam zbiornik od paliwa i musieli go odczepić i przełożyć do środka autokaru :no: dosłownie masakra :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w domu byłam na 23:10 i odrazu do łóżeczka :-) spaliśmy z mężem do 12:30 dzisiaj :tak::tak::cool2::cool2:

cfcgirl - dobrze że jesteś znowu z nami :tak:fajnie że wszystko dobrze u Was

ika_s - Ja robiłam badanie na toxo i teraz mam zrobić cytologię powturną :tak:nie martw się jak nie teraz to w następnym miesiącu :-)

aniulka - u Mnie zdrówko dobrze :tak:8 czerwca idę na cytologię :-)

ewulka - gratulacje @ :tak:

gabi - Ja dostałam @ w 25 dniu po zabiegu i trwał 4 dni :elvis::elvis:

dzisiaj są u Nas są dni Chrzanowa :-D wybieramy się z mężem i szwagrem na koncert Natalii Kukulskiej, Bony M a potem mają być sztuczne ognie :tak::tak:

buziaczki dla Was :-D:-D
 
Hej Gabi- ja dostalam po ok 30 dniach i trwala ok tygodnia. Potem troche plamiłam kiedy przypadały dni płodne. No i teraz czekam na 2 miesiączkę. Ma się pojawić lada dzień...Jeszcze się z niej ciesze a pewnie za parę miesięcy będe klnęła na nią.

Tolka to wesoło kochana mieliście...

Pozdrawiam Was dziewczyny, zycze udanych prób i miłego dnia jutrzejszego...
Całuski
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Jutro chwila prawdy... Idziemy do ginekologa na USG! :sick:

ewulka123 - gratuluję @ ! :cool2: Daj znać jak wyniki.
Gabi - ja dostałam @ 29 po ... a potem jeszcze 24 dni po ...
tolka23 - rzeczywiście przysięga musiała być udana! :-D
Dużo wrażeń i niespodzianek! :ninja2: Jak wam się podobało na koncercie?:confused:
cfcgirl - za każdym razem, gdy patrzę na Twój suwaczek, to dostrzegam, jak szybko czas leci. Już coraz to mniej dni do starań! :rofl::-):rofl:

Buziaczki dla Was :wink:
Ściskam mocno
 
hej dziewczyny

anna_ajra czasami mi się wydaje że ten czas stoi w miejscu.
Dzisiaj miałam sen: urodziłam dziecko, syna i ten chłopczyk miał dlugie ktuczoczarne włosy i byl na prawde prześliczny. Potem był juz łysy. Trzymałam go w ramionach i nie mogłam się nim nacieszyć. Pamiętam,że dużo ludzi było w pokoju i na zewnątrz...
Może któraś z Was zna się na snach i może mi powiedzieć co to może oznaczać.
Zaraz sie szykuje do pracy . Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.
 
dla mnie ten sen oznacza jedno. jak za 6 miesięcy zaczniesz starania to zajdziesz w ciążę i urodzisz synka :-):-):-):-). Wierzę w sny. Jak byłam w ciąży z Filipkiem to na samym początku leżałam w szpitalu bo miałam krwawienia. Wszystkie wiemy co się czuje w takich sytuacjach. I tam przyśniło mi się, że urodziłam zdrowego, ślicznego chłopczyka. I się sprawdziło! Pamiętam, że rano przyszła do mnie pielęgniarka. Pytała jak się czuję, a ja jej odpowiedziałam, że dobrze bo miałam cudny sen i już wiem, że wszystko będzie OK. :-)
 
reklama
Do góry