reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agniesiar tak mi przykro mi, trzymaj się kochana...dla Twojego Aniołka(*)
Vjolka dobrze że już w domu, zdrowia

GosiaLew wszystkiego najlepszego, ale sobie prezent zrobiłaś
 
reklama
Agniesiar przykro mi bardzo, wiatr niedługo rozwieje czarne chmury i zaświeci słoneczko. Trzymaj się, choć wiem ze to trudne.
GosiaLew spełnienia marzeń i GRATULACJE - trzymaj malucha i nie wypuszczaj go z brzunia - chyba że w terminie ;)
 
Agniesiar Bardzo mi przykro przytulam i zapalam dla Twojego Aniołka(*).
GosiaLew wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i moje gratulacje to najpiękniejszy prezent





 
Agniesiar - przytulam, trzymaj się dzielnie dla Julci i dla swojego Aniołka, by tam u góry mógł się chwalić jaką to ma dzielną i kochaną Mamę. Łatwo nie będzie, ale dasz radę. :-(
V_jolka - witaj w domciu, mam nadzieje, że i tę burze przetrwasz, bo coś Was los ostatnio doświadcza za mocno w różnych kierunkach :-(
GosiaLew - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, imieninek i największe gratulacje z powodu dwóch krech, cieszę się, że zrobiłaś testa, cieszę się, że wyszły dwie krechy, to naprawdę najcudowniejszy prezent jaki mogliście sobie sprawić, zycze spokoju, nudy i radości z Dzidzi ;-)

Pozdrawiam pozostałe gaduły i nie gaduły :-D

Mam taką propozycję, niekoniecznie wartą uwagi, ale mnie się w oczka rzuciła. Dziewczyny super są te Wasze emotki, ale może postarajcie się nie wklejać ich co chwilę, szczególnie w jednym poście, bo zajmują sporo miejsca i tworzy się wtedy mnóstwo stron, a niektórzy jak widzą przyrost stron to się nie cofną, bo myślą, że tyle treści, a to się okazuje, że jednak obrazki i są do tyłu z wiadomościami.
A dwa Zjola - funkcja "edytuj" do ogarnięcia, by nie było czterech postów pod sobą jeden pod drugim.

Słodziutka, Anetka83 - wiem, że ostatnio byłam po drugiej stronie balustrady, ale teraz Was rozumiem. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Lilijanko kochana kolacja sie udala byla pyszna i bylo bardzo przyjemnie lubie spedzac takie wieczorki z moim M odrazu mi sie humorek poprawia :-) A ty szybciutko kup sobie jakies lekkie ciuszki bo napewno sie ugotujesz a teraz ma byc cieplo a tobie zostalo jeszcze kilka tygodni z brzuszkiem;-)
Gosia
Ogromne gratulacje!!!!

agniesiar przytulam cie bardzo mocno przykro ze tak to wszystko sie skonczylo zapalam dla twojego anioleczka [*] zobaczysz z kazdym dniem bedzie coraz lepiej zostan tu z nami i pisz kiedy bedziesz potrzebowala napewno postaramy sie pomoc.
V_jolka wracaj szybko do zdrowia zycze ci toeg z calego serca

A u mnie goraca tak samo jak u was nawet mojej psince sie nie chcialo chodzic na spacerku po 10 minutach miala jezyka na brodzie. Dzis tak mi troszke smutno sie zrobilo i teskno za domkiem ale pocieszam sie tym ze juz za 1,5 miesiaca pojade do Polski :-).
 
agniesiar trzymaj sie (*) :-(
gosiu super że sie wam udalo i to jeszcze w taki dzien testa robilas :-) ja zrobilam jak poczytalam ze agatka ma skurcze a byłam "umówiona" że jak zacznie rodzic to ja zobacze dwie kreski na tescie- no i sie umówiłam :-D

lilijanna juz ostatnio zauwazylam ten problem z emotikonami ale nie chcialam tutaj tego pisac bo znowu bylaby afera, jak za kazdym razem gdy tylko ktos zwroci uwage na pisanie kilu postów jeden pod drugim... ja nie mam czasu niestety wszystkiego przez to przegladac a juz o odpisaniu kazdej nie ma mowy.. bo sie gubie w tym wszystkim

szkoda ze nie nadazam z pojawianiem sie ciagle nowych aniołkowych mam... nie znam histori kolejnych osób, gdybym znała moze lepiej bym sie tutaj odnajdywała bo póki co jak tylo sesja mi sie zaczeła to niestety nie wyrabiam.

papa milego dnia wszystkim
vjolka mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze z twoim zdrówkiem ;-)
 
GOSIULEW -GRATULUJĘ II Kreseczek
a z okazji urodzin 100 lat i spokojnych 9 m-ce:)
I nie pracuj kochana już na nocki:p
Agniesiar-przykro mi słońce pamiętaj jestem z Tobą:(
Witam kochane ja po wizycie u lekarza melduję ze malństwo ma całe 17mm i serducho wali jak oszalałe:) W sobotę znów krwawiłam ale to był najprawdopodobniej schodził krwiaczek bo dziś już go nie ma:) Jestem już spokojniejsza i mam mega nadzieję że się Nam uda tym razem. Buziaczki :-)
Ps super macie te emotki :)
 
reklama
Do góry