reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

agniesiar....to okrutne....nie tak mialo sie to skonczyc...bardzo mi przykro...
[*]
muisz zyc-tak jak napisalas-przeciez masz Julcie...pozbieraj sie dla niej...nie na sile...daj sobie czas na placz,zal i bol ale nie rozpaczaj za dlugo...bo stracisz cenny czas ktory mozesz poswiecic swojemu dziecku ktore jest z Toba na ziemii....ona potrzebuje twojej milosci i opieki tak jak aniolki w niebie naszej pamieci o nich...kochana pamietaj nie pograzaj sie w rozpaczy na dlugo....masz coreczke nie mozesz tego "przeoczyc"....
v_jolka slonce jestes juz...choc tyle dobrego dzisiaj.......jak sie czujesz?
gosiaLew gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! alez sie ciesze niesamowite!!!tyle czekania i wreszcie sie doczekalas!!!sciskam cie mocno w tej mega dobrej nowinie :tak:
no i oczywiscie sto lat....
i spelnienia drugiej czesci marzenia(pierwsza jest-fasolka):
ZEBY DZIDZIA PRZYSZLA ZDROWIUTKA W TERMINIE :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
GosiaLew!!! nawet nie wiesz jak mi się gęba szczerzy do monitora :-) jak bardzo się ciesze :-) spokoju i nudy, aż do szczęśliwego rozwiązania!!!

Viola, dobrze, że już wróciłaś, a problemy mam nadzieję, że szybko dadzą się rozwiązać! zdrówka!

Agniesiar, bardzo mi przykro (*) jak będziesz miała tylko ochotę to zaglądaj tu do nas, dziewczyny są naprawdę super, takie i do tańca i do różańca, i wszystkie wiedzą co czujesz
 
Witajcie
A więc tak.... Testa miałam zrobić jutro, ale stwierdziłam, że kupię dziś i zrobię sobie z okazji urodzin taki prezencik. I mimo, że jestem po nocy w pracy to przyszłam do domu nasiusiałam i pojawiły się DWIE KRECHY!!!! Po 7 miesiącach starań udało się. Z tego szczęścia to odechciało mi się spać, ale zaraz chyba będę musiała się i tak położyć, bo nie wytrzymam do wieczora.

Hej,
najlepszego z okazji urodzinek i gratulacje!! Najlepszy prezent, jaki można sobie wymarzyć :-)
 
GosiaLew moje gratulacje!!! Zapraszamy na wątek wieści od ciężarówek :-)

No i jak tu nie wierzyć w to, że wiosna to czas miłości? ;-)
 
Agniesiar... tak strasznie mi przykro.... przytula i zapalam dla Aniołka
[*]

Aniołki, Just.... dzięki kochane... kołopoty mam nadzieję, że się rozwiążą, choć już wiem, że to nie będzie proste i odbije się echem na całej mojej rodzinie.. ale nic to... człowiek wszystko przetrzyma....

GosiuLew... strasznie się cieszę, gratuluję II kresek i maleństwa pod serduszkiem
 
Ostatnia edycja:
agniesiar - przytulam.:sad: Trzymaj się kochana. Brak słów.

GosiaLew - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek i tego najlepszego, największego, wyczekanego prezentu, po udanej ciąży

Jankesowa a to mogłam Cię zarazić przez internet?

V_jolka - wracaj kochana do zdrowia prędziutko :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki!

aniołki - ja też mocno trzymam kciuki!

kasiawd - każda z nas się doczeka!I masz rację wiara czyni cuda..i ja też teraz żyję wiarąi nadzieją..Szok po prostu,że ludzie nawet w takim miejscu się zachować nie potrafią.

agu_ska - ale Tobie też już nie wiele do końca zostało!

kaska - to mam nadzieję, że kicia się już pięknie nauczyła siusiać gdzie trzeba:)

Aneczkab23
- odpoczywam:)

ewelina28 - wzajemnie i Tobie też miłego dnia:)

kobietka
- mam nadzieję że i mam i babcia niebawem wrócą do domu.

Lilijanna - no upał niemiłosierny, ale i tak wolę to niż deszcz. Najlepiej posiedzieć sobie w domku:)

agniesiar - nawet nie wiesz jak mi przykro:(Przytulam mocno!I światełko (*)

vjolka - dobrze, że już w domu. mam nadzieję, że dobrze się czujesz!

GosiaLew - wspaniała wiadomość:):):) Gratuluję!!!!Piękny prezent:)Wymarzony i wyczekany:)I sto lat życzę!

Miłego dzionka Kochane!
 
GosiaLew gratuluje!!!! życzę nudnych 9 miesięcy i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
V_Jolka dobrze że jesteś już w domu teraz odpowczywaj i dużo zdrówka Ci życzę!!!
Agniesiar dla Twojego Aniołka
[*] Przytulam...

A u mnie upał ponad 30 st jest mi cały czas słabo i nie dobrze... ale dam radę żeby tylko wszystko się dobrze skończyło ....
Pozdrawiam!!!!
 
reklama
witam Was Kochane!!
Agniesiar, mocno Cię przytulam-przykro mi, że jednak tak to się skończyło:(światełko dla Twojej Kruszynki(*)
Aniołki, GosiaLew tak Wam moooocno gratuluję!!cieszę się ogromnie i będę ściskać kciuki!!!!!
pozostałe Mamuśki noszące pod sercem swoje szczęścia gorąco pozdrawiam i całuję w brzuchole, a te oczekujące i zniecierpliwione niech się nie stresują, bo statystyki pokazują, że coraz więcej nas z tego wątku się udało:)

ale u nas skwar-na termometrze 36 w cieniu!!!ja dziś mam wolne od pracy dlatego zaglądam.przyznam się szczerze, że tak na tygodniu, to jak wracam po robocie, to padam na twarz i już mi sie do kompa nie chce-ba-brak mi sił.
Męża mi po tygodniu ze szpitala wypisali, no ale niestety już kuracja farmakologiczna do końca życia/i mam nadzieję, że na tabletkach sie skończy, bo choróbsko nieciekawe/.no a ja zapalenie krtani chyba mam.nie wiem, nie poszłam do lekarza, ale głos wczoraj straciłam.dziś już lepiej, ale bałam się żeby jakaś angina się nie przypałętała, bo ja to w lecie lubiłam na nią chorować.a kuracją jest woda z miodem i landrynki owocowe;)
buziam wszystkie i do zobaczenia!!!
 
Do góry