reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

chucky - umówiłam się na 30.06 do dr Ratajczaka, tak więc po wizycie zdam Tobie relację. Widzę, że jesteśmy prawie sąsiadkami:-) Ja mieszkam w Kobylnicy. U nas burza była ok.4 rano i około 19.00. grzmiało nieziemsko, a lało jak z cebra.
Kasiuleczka - obyś miała rację:tak:
Wracam do wyrka - trzeba się kurować. Rano czułam się lepiej, a teraz mam znowu 38 temp.
aniołki - trzymam kciuki za jutrzejszą betę i oczywiście za Twoją Fasolinkę, aby dobrze zadomowiła się w brzuszku!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!
Ale dużo napisałyście, a te emotikonki są super popłakałam się ze śmiechu.
Lilianna niestety na wyniki trochę ppoczekamy bo częśc była wysyłana do Warszawy, dziś odebrałam przeciwciała tarczycy ?TG i TPO oba są dobre i wyniki hormonów też wszystko jest ok czekam na resztę. Wiara czyni cuda i ja w to gorąco wierzę i doczekam się mojej kruszynki.
martusionek doskonale Cię rozumiem my naszej córci nic nie mówilismy o rodzeństwie, a ona ciągle sie dopytuje zauważa nawet rodziny z dziećmi starszymi i dziećmi we wózkach i pyta dlaczego ona nie może też tak mieć.
A ja dzisiaj wkurzyłam sie mocno poszłam na cmentarz do naszej kruszynki, a tam kwiaty z wazonu wywalone wazonu brak ktoś go ukradł i jeszcze ukradł ktoś małego aniołka który leżał na grobie. Dla mnie szok ludzie serca nie mają. W piątek idziemy zamówić pomniczek i mam nadzieję, że uda nam się umieścić wszystkie nasze aniłoki na tabliczce, Pozdrawiam







Moje aniołki:
Olek 11.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
[*]

https://www.babyboom.pl/forum/profile.php?do=addlist&userlist=buddy&u=53399
 
agu_ska no nareszcie jestes :-) gdzie bylas jak cie nie bylo?hmmm.... jak sie czujesz?
oj dziewczyny zaszalalyscie z tymi emotikonkami wariatki ;-)
a ja jutro na bete...trzymajcie kciuki...bo sie stykam...dzis jak bylam siusiu to na papierze bylo cos w rodzaju lekko brudnego sluzu...mam nadzieje ze to nic powaznego....


Bardzo się cieszę z dobrych wieści - szczególnie u Ciebie - trzymam kciuki za bete i jak wejde następnym razem to chcę widzieć same dobre wieści. U mnie wszytsko w porządku wielka jestem jak słoń a z mojej hani zrobił się chłopczyk więc się ptrzestawiam z różu na niebieski :) Jestem bo ciekawiło mnie co u was słuchać i cieszę się że weszłam bo tu same dobre wieści.
Widziałam też że Kasi się nie udało - tak strasznie było mi przykro tym bardziej że byłyśmy podobnie w ciąży, poryczałam się jak niewiem.
Trzymaj się kochana i pogłaszcz brzuszek ode mnie :)
 
hej laski
widzę że moja kicia za chwilę stanie się pretekstem do jakiejś scyscji
więc już wyjaśniam :
u nas problemem nie było niekorzystanie z kuwety tylko sikanie do łóżka raz dziennie poczytałam różne kocie fora i zakupiłam specjalny płyn który nie tylko neutralizuje zapach ale także odstrasza i podobno kicie nie sikają w miejsca gdzie się tym psiknie
wieć wczoraj spsikałam łóżko i pościel i dziś rano byłą miła niespodzianka to znaczy nie było plamy a Vikusia akurat w kuwetce siedziała
ale dzięki Pati za radę
także to tyle na temat kota


VJOLKA wracaj do zdrówka i do nas

ciężarówki moje kochane trzymam za Was kciuki
za staraczki również oby te bociany na te żaby się skusiły
mamuśki wytrwalości cierpliwości
wszystkim po kolei mnóstwo radości i samych pięknych chwil

ściskam Was moje kochane
 
Hej Dziewczyny!!!!!!

Lilijanno nam gin powiedział że my staranka możemy zacząć od września ale zastanawiam się czy nie zacząć w sierpniu ponieważ staraliśmy się ostatnio 5 miesięcy i boję się że teraz też tak może być.

V_jola - wracaj do zdrowia!


Karolcia miłego i udanego wypoczynku, aby pogoda dopisała.

Agamati głowa do góry twój M na pewno jeszcze zmieni zdanie, może potrzebuje trochę czasu. Teraz to jest jeszcze wszystko świeże i ciężko mu, a na pewno się bardzo boi. Daj mu i sobie czas wiem że to się łatwo mówi ale wierzę w Was i że wszystko się ułoży.

zjola szybkiego powrotu do zdrówka i aby wszystko było ok.

Jankesowa łap te żaby i bociany bo i ja zacznę, no i cieszę się że twój humorek się poprawił. A te emotikonki są super.

Ewelinka głowa do góry a wszystko się ułoży zobaczysz. Ja też mam akurat @@ i też się modlę żeby sobie poszła.


Mysza tylko nie umieraj bo nam się tu dzisiaj śmiesznie porobiło dzięki dziewczynom.

Lina gratulacje że wczorajsze tiru-riru było super a co do przyjaciółki to ona nie ma prawa się na ciebie obrażać, tylko powinna Cie wesprzeć w tych trudnych chwilach i nie obwiniaj się o te imieniny bo jesteś usprawiedliwiona.

wiolka_1982 dużo odpoczywaj .

martusionek dzieci potrafią nas zaskakiwać i to bardzo pozytywnie.

GosiaLew - żeby wstrętna @ nie przyszła trzymam kciuki.

Lila001 przytulam i zapalam (*) dla twojego Aniołka.

chucky przytulam i zapalam (*) dla twojego Aniołka.

Aniołki trzymam kciuki za Fasolinkę aby rosła zdrowo.

Kasiu pozdrowienia dla Werci i kotka.

Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam a jeśli tak to baaaardzo przepraszam. ślę całusy i pozdrowienia w ten ciepły wieczór
 
Dzień Dobry...
Życzę miłego dnia...

Wiolka_1982, Aniolki, gratuluję...spokojnych miesięcy...pozdrawiam...

Karolcia, "stosunkowo" udanego wypoczynku... :***

Kaska, She, Just, Karola, Agata, Lilijanna, As, Pati, Kobietka, Ola81 oraz pozostałe dziewczynki bardzo serdecznie pozdrawiam...
 
Witajcie mam znowu mało czasu bo zaraz do pracy gnam

dziękuję za kciuki za moją mame, dostała zastrzyk w kręgosłup i musiała leżeć do dziś rana plackiem i sie wkurzała na to ,ale ogólnie humor miała dobry i jedynie na ból w krzyżu sie skarżyła, a moja babcia też miała operacje drugiej nogi na żylaki i też dobrze zniosła , obie są w szpitalach różnych ,a ja chce sie rozerwać:-) dlatego nie bardzo mam czas.

Aguśka - to już 34 tydzień oj kochana mkniesz do przodu, zaglądaj do nas częsciej.
Aniołki - nic sie nie bój, jeśli nie ma żywej krwi to nie ma powodów do paniki:tak:.
Vjola- wracaj szybko do nas do zdrówka
Jankesowa - i co brak majtałasów zadziałał???
Zjola- witaj:-)
EwelinkoK - nic sie nie mart kolejny cykl boboseksów jak by to nasza Pati napisała, nie martw sie , uda sie tylko potrzeba cierpliwości.

wczoraj moja siostra miała wizytę ma ogólnie co miesiąc i okazało sie ,że wg usg zamiast 22 tygodnia ma 26 i ,że tym razem również może wcześniej urodzić wobec tego ,że prawdopodobnie znowu (po raz trzeci) miała jedną @ w ciąży i stąd tak wczesne porody czyli może być tak ,że wszystko idzie w terminie tylko ,że liczone na podstawie @ fałszuje cały termin coś takiego ja tam sie nie znam.dobra uciekam.

Przytulam Was wszystkie trzymam kciuki za badanka, staranka, fasolki.
 
reklama
Do góry