reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wszystkiego najlepszego dziewczyny z okazji DNIA MATKI....oby już nikt do nas nie dołączał i żebysmy za rok miały swoje wymarzone skarby

tylko czy mnie sie to uda?
 
reklama
Jankesowa co do artykulu, ja tez slyszalam,ze nie powinno się za dużo tam ruszać. w poprzedniej ciąży świaomie poszłam dopiero w 10/11 tyg i było wszystko ok.jeszcze dlugo po tym,lekarz zresztą to pochwalił.
teraz jednak bylam wczesniej, chyba w 4tygodniu i zrobila mi usg po prostu.a dzwoniłam do niej jeszcze wczesniej,bo ja zaszłam w ciąże biorąc duphastpon na wywołanie @ :) więc musiałam szybko wznowić branie z powodu ciąży.bo odstawienie mogło być neibezpieczne w tym wypadku
Ona xxx jasne ,że się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aga34 termin? :) kolejny bobasek szykuje się,ale szybko ten czas zleciał
 
Kochane Mamusie!!!
Tym zafasolkowanym życze spokojnej ciąży, łatwego porodu i urodzenia ślicznych, zdrowych , krzykliwych bobasków:-)
Tym, które maja już duże pociechy wytrwałości i siły w zrozumieniu ich potrzeb oraz tego, aby dzieciaczki pokazywały jak bardzo Was kochają w najpiękniejszy jak potrafia sposób:-D
Tym, które swe Dzieciątka straciły przedwcześnie (i napiszę tu, o czym ja marzę), aby znalazły spokój ducha jak najszybciej albo po prostu, żeby jak najszybciej znalazły szczęście trzymając w ramionach upragnione Maleństwo, a ich Aniołkom wesołych zabaw i szczęścia w Niebie!:tak: Niech nasze Aniołki czuwają nad nami!

I poza tym chciałam życzyć wszystkim Ewelinom wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń!

Ja mam dzisiaj ciężki dzień, właśnie dlatego, że mam dzisiaj 2 święta i jedno z nich jest trudne do przejścia troszkę. Ale dostałam cudowne życzenia od znajomych, mężuś zabrał mnie na zakupy, chociaż co prawda to jemu ostatecznie kupiliśmy co-nie-co do ubrania :(:dry:

Chucky, to dobrze, że dochodzisz do siebie. Pogrążanie się w smutku niczemu nie służy, jeśli chodzi o dalsze plany przede wszystkim. Czasem będzie ciężko, tak jak mi dzisiaj na przyklad, ale nie możemy mieć do siebie za zle, że smiejemy się, wychodzimy do ludzi i rozpieszczamy się zakupami "tak wcześnie" po stracie. To było nie było pomaga wyleczyć serducho i umysł, bo pozwala nam nie myśleć o złych rzeczach.
A jesli chodzi o badania: mi Pani doktor powiedziała na wizycie kontrolnej i po pełnym badaniu 2 tyg. po zabiegu, że, jesli endometrium dobrze sie goi i nie ma cech zapalenia czy zakażenia (2 tyg. brałam Unidox) układu rodnego i moczowego, to nie trzeba sie martwić. Toxoplazmozę robiłam już w trakcie ciąży i była ok. Powiedziała mi też, że bad. genetyczne trwają bardzo długo i rzadko który niestety specjalista chce je wykonywać po pierwszym poronieniu. Wydało mi sie to straszne, bo co, mam czekać na kolejną tragedię? Ale niestety, takie są realia Wirzę mojej doktórce, bo komuś trzeba.:-( Staranka pozwoliła nam zacząć po pierwszej @, bo widziała na usg ,że jest dobrze i jajniki podjęły "super pracę".

Zjola, dzięki za dobre słowo i tzrymajmy zatem kciuki za naszych mężów ( i ich żołnierzyki :-):-):-D)

Carri, będzie dobrze, musi być!!!:tak::tak::-)

Lilijanna, i jak fura???;-)

Kobietka 22, dziękuję za cudne życzenia z okazji Dnia Mamy!

Jankesowa, rzeczywiście, tak może być i boje się, że to mogło mieć miejsce w moim przypadku. Ja miałam pierwsze USG w 5 tyg. ciąży. Generalnie, teraz postanawiam, że jesli uda mi się, jeśli ujrzę te dwie cudne krechy na teście (mam nadzieję, że niedługo), to na USG pójdę w 7-8 tyg ciąży albo ciut później, natomiast będę robić betę do tego czasu.

Kasiuleczko, przykro mi bardzo, ale trzymam kciuki za lepszy czas:tak:

Ależ się rozpisałam:sorry2:;-) Przepraszam, kogo pominęłam, ale rzeczywiście, nie sposób tu nadążyć!

Buziaki dla wszystkich jeśzcze raz!
 
Ostatnia edycja:
czarna tak aga miala termin na dzis ale urodzi w piatek przec cc....[Agus jesli nie zyczylas sobie zeby o tym pisac to przepraszam ale wszystkie ktore cie pamietaja czekaja na Glorie :)))]
 
olu jesli cos wiem to przekaze...chyba ze nie mam o kims zadnych info to po co pisac zbedne posty ;) wiesz o co chodzi :))))
a tobie tak zasowa ten suwaczek ze ja piernicze :p dopiero co pisalas ze jestes w szoku ze to ciaza a tu juz 4 miesiac!!!!!!!!!!!!rany...ale szybko leci....trzymam mooooooozno kciuki by do 22 tc(pewnie do tej granicy bedzie lekki niepokoj) bylo sietnie a potem juz z gorki :))))
 
Witam wieczornie.
Właśnie wróciliśmy z usg genetycznego z Wawy. Więc tylko na chwilkę.
Wszystkim Nam w tym dniu uśmiechów na twarzy przez okrągly rok życzę. Obyśmy za rok wszystkie tutaj obecne doczekały się swoich różowych bobasków.

Carri piękne krechy.. gratuluję kochana!!

martusionek betka ładna! Oby tak dalej!!!

U nas wszystko w najlepszym porządku. Dzidzia zdrowo rosnie. Termin przesunął się na 1 grudnia.. Dziś wychodzi 13tc a więc skończyliśmy 13 tydzień a wkroczyliśmy w 14!
Jutro postaram się napisać więcej. Dobranoc
 
Witam wieczorowo.
Edytko, gratuluję, cieszę się bardzo.
Wpadłam zobaczyć co u was dziewczyny. Martusionek,, Carri, daa, she, Ola PM, ola, cieszę się z Waszych maluszków w brzuszkach. jesli kogoś ominęłam, przepraszam, przeczytałam pobieżnie.
Kasiu, ślicznie wyszły zdjecia z komunii, pieknie.
Podczytuję cały czas co u Was. Spokojnego wieczoru wszystkim, tym znanym i nieznanym mi forumowiczkom.
 
witam wszystkie Mamusie te Aniołkowe, Obecne i przyszłe. Część mnie nie zna bo nie pisujje na blogu bo nie mam się czym pochwalić i choć was podczytywałam to od tygodnia nie miałam internetu wiec nadgonić nie dam rady ......to jest najgorszy Dzień Matki w moim życiu...na dzień dzisiejszy miałam planowany termin porodu......tak wychodziło.......a tymczasem zamiast córcia do mnie przyszła ja poszłam do niej na cmentarz bowiem urodziła się 4.02 a odeszła od nas 6.02.......nawet nie miałam siły na życzenia wzgledem mojej mamy.....dziś mam od swojego lekarza zielone swiatełko ale co z tego dzis nie ma przy mnie naszej Julci i nigdy jej nie będzie.........
słodziutka_e fajnie że wszystko ok
carii gratuluję
kasiawd mam nadzieję że u ciebie jest lepiej niż u mnie Ty masz dla kogo żyć
Edyś trzymam kciuki
onaxyy i lina 82 dziękuje za piekne zyczenia
kasikz trzymaj się ...odezwę się
 
reklama
agas32, rozumiem Cię. Bardzo współczuję. Przyjdzie kiedyś taki dzień.. dziś mi nie uwierzysz, ale sama się przekonasz. Tulę mocno. Niedługo miną dwa lata, wtedy też nie wierzyłam. Dziewczyny z CPP mi pomogły.
 
Do góry