reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Carri super :-) Słuchaj lekarza i dużo odpoczywaj. No i zapraszamy na wieści od ciężarówek Kochana :-) Tak samo jak wszystkie nowozafasolkowane Mamy :-)
 
reklama
Dzień Dobry Wszystkim!!!
Kasiu piękna ta Twoja Weroniczka !!!!
Carri gratuluje wizyty u lekarza , będzie dobrze.
A ja dziś odebrałam wyniki bety i przyrosła o 150 % czyli chyba dobrze było 27mlU/ml a jest 74 tym bardziej ze badanie robiłam 3 dni przed @. A wizytę mam dopiero 7.06. I strasznie się boję. Ale mam nadzieję ,że mój Aniołek nade mną czuwa.
Miłego dnia życzę wszystkim!!!
 
Lilijanko - w sumie to masz rację :tak: Pokrzycz na mnie troszkę :wściekła/y:i język mi pokaż :-p Jeżeli to ma przynieść oczekiwany efekt :sorry2: to ja zgadzam się na wszystko! :-)
Pozdrowionka

Martusionek - trzymam kciuki i nie martw się wszystko będzie dobrze!
 
Dziewczynki ja się witam

chciałam Wam złożyć serdeczne życzenia z okazji dnia mamy
bo mamami jesteśmy i zawsze nimi pozostaniemy
nie smućcie się w tym dniu
tak jak my pamiętamy o naszych Aniołkach tak i nasze Aniołki pamiętają o nas
Dzięki tym szkrabom zostałyśmy mamami -na zawsze -choć One były przy nas tylko chwilkę
 
Dziewczynki ja się witam

chciałam Wam złożyć serdeczne życzenia z okazji dnia mamy
bo mamami jesteśmy i zawsze nimi pozostaniemy
nie smućcie się w tym dniu
tak jak my pamiętamy o naszych Aniołkach tak i nasze Aniołki pamiętają o nas
Dzięki tym szkrabom zostałyśmy mamami -na zawsze -choć One były przy nas tylko chwilkę


Święte słowa. Dziękuję i wzajemnie.
 
Niech dzisiejszy dzień nie będzie dla nas smutnym.jesteśmy mamusiami i zawsze nimi już będziemy!
główka do góry zwłaszcza dla nowych aniołkowych mamuś. Dla każdej z nas zaświeci słoneczko.
Smutek nie minie,ale każda z nas doczeka się swojej małej radości!

i to co napisała Agatka - nie smućcie się!
Bardzo mocno ściskam was wszystkie!
 
Niech dzisiejszy dzień nie będzie dla nas smutnym.jesteśmy mamusiami i zawsze nimi już będziemy!
główka do góry zwłaszcza dla nowych aniołkowych mamuś. Dla każdej z nas zaświeci słoneczko.
Smutek nie minie,ale każda z nas doczeka się swojej małej radości!

i to co napisała Agatka - nie smućcie się!
Bardzo mocno ściskam was wszystkie!


A Ty jesteś tego najlepszym przykładem!:tak::-):-D
 
Zjola i mam nadzieję,że nim zostanę ,a w grudniu wkleję fotę słodkiego syneczka:) albo cóeczki;)
a do tego czasu wszystkie staraczki będą hodować piękne brzuszki,a nowych mamuś aniołkowych nie będzie przybywać
 
I oby Twoja nadzieja okazała się spełniona i spełniło się każde słowo! Życzę zdrowego dzieciaczka i ciąży bez powikłań :tak:
 
reklama
Dziękuję wam kochane za wsparcie i w tym szczególnym dniu życzę dużo ciepełka i miłości. W poniedziałek wróciłam ze szpitala. To jakiś koszmar, w środę miałam mieć łyżeczkowanie i wrócić do domu na wieczór. W trakcie łyżeczkowania puścił szew po cięciu cesarskim, które miałam 5 lat temu. Skończyło się operacją. Najgorsze jest teraz te czekanie - za trzy tygodnie będą wyniki czy to zaśniad czy jakieś inne dziadostwo. Wszystko mnie boli, brzuch pocięty i rok czekania, lekarz zabronił starań puki macica się dobrze nie zrośnie ;(
 
Do góry