reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

asiu to sobie zatestuj :-D bedziesz miala mega grubasne krechy :-) hihi

carri policz sobie na kalkulatorze z bb
 
reklama
Pati to nie będzie to samo... :-) Ja po prostu widząc jak czas szybko ucieka zaczynam mieć takie chwile smutku, że niedługo moje Maleństwo będzie osobną jednostką. A ciągle pamiętam jakie to niezwykłe zobaczyć i uwierzyć w te 2 kreseczki :-)
 
Hehe nie wiem który to tydzien, do lekarza ide za tydzien choc bym juz chciała miec potwierdzenie od niego.
Narazie nie dziekuje jeszcze jak wspomniałam czekam na usg i lekarza :-)
Carri, jak Tobie lekarz musi potwierdzić, że tam są dwie grubaśne krechy to chyba bardziej okulista niż gin by się przydał ;-)
Nudnych miesięcy życzę :-)
 
Carri przyjmij moje ogromne gratulacje i od razu zaciskam kciuki i nie puszczam do wizyty;-):tak:, jaki piękny widok taki teścik,
She kurcze jak sie urodzi to nie będziesz miała czasu na takie rozmyślania i "pierdoły", ciągle byś chciała tylko testy i testy;-):tak:, zrób sobie po 3 miesiaćach od porodu drugą fasolke to będzie kolejny teścik i tak do bólu:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a co mam powiedzieć ja czy reszta nie mamy testów:sorry: będe płakać buuuuuuuuuuuu:-)
 
Carri śliczne, piękne i grubaśne krechy...:tak::tak::tak::tak::tak: Gratuluję jeszcze raz z całego serca... i ściskam piąstki również za Was... ( ręce aż mnie bolą)

just79 i karolcia taka prawda my sie staraliśmy 8 miesięcy i jak pomyśle że teraz tyle to może trwać to mi ręce opadają..., takie przemyślenia chyba każda z nas ma a;le z drugiej strony tak wczoraj rozmawiałam z mężem - mamy budować dom i wiadomo ciężko wybrać ile pokoi i jaki duży ma być a on wciąż że dużo pokoi bo on 3 dzieci chce mieć.. a mnie się znowu przykro zrobiło bo ja ani jednego jak narazie nie mogę mu dać... a życie bez dzieci to nie jest życie a yh....
jeżynka gratuluję
WSZYSTKIM ZAFASOLKOWANYM DZIEWCZYNOM ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWYCH 9 MIESIĘCY A POTEM PIĘKNEGO I ZDROWEGO BOBASKA.... A WSZYSTKIM DZIECIACZKOM JUŻ PO TEJ STRONIE BRZUSZKA PRZEDE WSZYSTKIM ZDRÓWKA....
WSZYSTKIM STARAJĄCYM SIĘ ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI I JAK NAJSZYBCIEJ UPRAGNIONYCH DWÓCH KRESECZEK...
DLA MALUSIEŃKICH ANIOŁECZKÓW ZAPALAM
[*]





 
Carri- jeszcze raz gratuluję. Śliczne krechy:tak: spokojnych 8 miesięcy;-)


Oj kiedy ja będę mogła się pochwalić, mam nadzieję, że w sierpniu za pierwszym razem się uda:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p
 
Carri - gratuluję i trzymam kciuki!

Ja niestety długo starałam się o dzidziusia bo aż 11 miesięcy! I boję się , że teraz też tak będzie!
 
reklama
Do góry