reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jeżynka - Gratulacje i spokojnych miesięcy życzę.

Lilijanna... fotki nie wkeiłam bo moja dzidzia bardzo wstydliwa i nie chce się jeszcze pokazać:-) Ale jak tylko minie 12 tc to coś wkleję, bo narazie nie chce się tak bardzo cieszyć, żeby nie przesadzić...wiem, że to głupie ale panicznie się boję, więc... ;-)
 
reklama
Czesc dziewczynki:-)
Mamo Sowko sliczne zdjecia.

U nas dzis byl kolejny goracy dzien...Mala byla na spacerku w samej cienkiej sukieneczce i golych nozkach...
A nie wiem czy Wam pisalam,ze moje dziecie wazy juz 7,7 kg...
Jak wrocimy z Polski znowu mamy szczepionke i juz sie boje...Na ostatniej plakala i krzyczala i nie szlo jej uspokoic.

Pisalam kiedys,ze ciezko u mnie ze schudnieciem...Na poczatku jak scigalam pokarm to chudlam a pozniej jak juz tego nie robilam zaczelam jeszcze tyc...W kazdym razie gdzies czytalam,ze karmiac piersia sie chudnie...
No i wygladam teraz jak wygladam i musze z tym walczyc...

Pozdrawiam Was wszystkie i zycze kolorowych snow.


Ps.Jutro ide do dentysty-wrrrrrrrrr
 
Gratluję nowych fasolek :-) Niech zdrowo rosną!!
Mam nadzieję, że za dwa miesiące ja również się będę mogła pochwalić ;-)
 
Witam słonecznie :-D:-)

Lina
- dziękuję za kciuki!:-)

Ewciu - może się będziemy chwalić razem? :confused:

Pozdrawiam Wszystkie cieplutko (fasoleczki też) :-)
 
Dzień dobry kochane.

Przepraszam, że ostatnio się malutko udzielam, ale wiecie staranka tuż, tuz i naprawdę bardzo potrzebuje wyciszenia....
Za dwa tygodnie wczasy.....i tam mamy w planach rozpocząć pierwsze seksy bez mundurka....choc przyznam sie Wam, że czasami mam duże wątpliwości...tak nam dobrze we dwoje...może to jeszcze nie pora na nas.....

Miłego dnia...

Anetha, Aniołki, Kaśka, Ola81 - odezwijcie się!
 
Karolcia - nie stresuj się, będzie co ma być! Jak będzie dzidzia to w trójkę też będziecie szczęśliwi!:tak:
 
reklama
Karolcia - nie stresuj się, będzie co ma być! Jak będzie dzidzia to w trójkę też będziecie szczęśliwi!:tak:

Pewnie, że tak...ale odczuwam jakis taki wewnętrzny strach....zwłaszcza, że z moim szczęściem to mam sznsę zafasolkować po jednych przytulankach....tak jak poprzednio...tylko jeden raz się bez gumki kochaliśmy...i bęc udało się....za pierwszym razem staraliśmy sie AŻ JEDEN CYKL....więc ja chyba super płodna jestem...i musze się liczyć z tym, że w lipcu testowanko...żeby się tylko utrzymac udało!
A Ty kochana...zaczynasz w lipcu walczyc o szczęście?
 
Ostatnia edycja:
Do góry