reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam was z wyra :tak:

Kaira bardzo sie cieszę ,że betka taka piękna będzie dobrze kochana:-)
Jeżynka po cichutku gratuluje i nuuuuuudnej ciąży życzę;-)
Karolcia strachy na lachy i do przodu , dla fasolki i Aniołków ,które czuwają nad mamą, a badanka już wszystkie na urea i td wszystko oki rozumiem:-)
Vjolka miałam robione badanie na pyroli w październiku przy gstroskopii wycinek pobrali i nie miałam wtedy .
Ola PM no jak tam kochana daj znać co tam pokazało usg
Witam was wszystkie pozostałe laseczki.
Byłam u lekarza chorób wewnętrznych jak mu powiedziałam co pani doktor mówiła to postawił wielkie oczy obadał płuca, gardło cały brzuch wymiętolił i powiedział ,że to nie są żadne wrzody tylko flegma od anginy ropnej ,którą mam bez gorączki i bólu gardła, spływała, spływała aż sie zapalenie śluzówki zrobiło w żołądku i jeszcze powiedział ,że poprzednio na gastroskopii wyszło zapalenie śluzówki dwunastnicy i prawdopodobnie to też było tym spowodowane, ja czasem widywałam na migdałach coś białego jakby kulki brzydko pachnące ,ale nie było gorączki to nie leciałam do doktora i podobno zrobiłam błąd bo mój organizm uznał to za norme po antybiotykoterapii mam sie zgłosić po skierowanie na wymaz z gardła i zrobią antybiogram żeby to wygonić raz na zawsze, w końcu normalny lekarz ,któego nie trzeba sie prosić ,a wizyta była na nfz , no ,a co do ciąży to stwierdził ,że antybiotyk wybrać muszę nawet jeśli jest ciąża to ta choroba bardziej zaszkodzi niż ten antybiotyk bo są zaparcia ,bóle i trzeba to wyeliminować i nawet jeśli fasolka jest to jeszcze mamy troche czasu na leczenie.Więc leże w wyrku no teraz sie ubrałam i będe robić obiadek jakiś dobry, mój M awansował :-) jestem z niego dumna , minus jest taki ,że jakaś koleżanka z nim jeździ mu pomagać na początku :szok:, i w sumie z nią wiecej czasu teraz spędza niż w domu , czuje ukłucie zazdrości mam nadzieje ,że nie będzie go podrywała,albo komplementowała wiecie jacy są faceci jak obca baba pochwali to zaraz w siódmym niebie są:zawstydzona/y:wiem,że nie powinnam być zazdrosna ,ale troszke jestem ,jednak przed M sie nie wydam żeby nie wiem co:tak:.
 
Zjola, no tak u mnie coraz bliżej mety. Pewnie z każdym dniem będzie napięcie rosło, bo nie wiadomo kiedy Maluchowi zechce się obejrzeć świat po drugiej stronie brzuszka ;-)

Kobietko, super, że trafiłaś na kompetentnego lekarza :-)

Karolcia, czy teraz czy za miesiąc czy za dwa będziesz miała te same dylematy, czy startować już od teraz. Jak przyjdzie czas na testowanie to pewnie będziesz bardzo bardzo bardzo pragnęła tych dwóch kreseczek, a mimo wszystko gdzieś tam odezwie się wewnętrzny cykor a może lepiej jeszcze nie w tym miesiącu, może jeszcze miesiąc sobie swobodnie we dwójkę pożyjecie. Przynajmniej ja tak miałam ;-) (całkiem inaczej pewnie to wygląda u dziewczyn, które długo się muszą starać)
 
Carri C U D O W N I E !!! Ale mocne krechy :-) Jak myślisz, który to tydzień? Spokojnych 9 miesięcy!

Wiecie co? Ja Wam tych testów normalnie zazdroszczę... To było takie wieki temu... ;-)
 
CARII,
no teraz to widać baaaaaaaardzo wyraźne II krechy! Cudownie!!! Gratuluję i spokojnych miesięcy :-)




Boziu Droga, kiedy ja doczekam tych magicznych II ... ech...
 
reklama
Hehe nie wiem który to tydzien, do lekarza ide za tydzien choc bym juz chciała miec potwierdzenie od niego.
Narazie nie dziekuje jeszcze jak wspomniałam czekam na usg i lekarza :-)
 
Do góry