reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam:happy2::happy2::happy2:



Jeśli chodzi o Karolę322 to wiem, że Zuzia jest bardzo płacząca, bo chyba ją boli brzuszek i tylko Karola umie ją uspokoić, więc ją nosi:blink::blink::blink: myślę, że jak tylko odsapnie to się odezwie, ale wiem, że jest bardzo zmęczona:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Sóweczko, dzięki za info i jeśli masz tylko taką możliwość uściskaj i pozdrów Karolkę...:-)
 
reklama
Witajcie
Ostanio mam tyle pracy, że nawet nie mam kiedy albo jestem zmęczona, żeby chociaż poczytać forum.
Mam nadzieję, że wszystkie jesteście bezpieczne i nikt nie ma zalanego domu.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Hej babeczki Kochane:)

chcialam sie przywitac tylko, bo wlasnie dzis wracam do pracy po 2miesiecznej nieobecnosci i zaniebawem wychodze (skorzystalam z mozliwosci skroconego urlopu macierzynskiego po stracie mojego Aniolka (*)). Z jednej strony chce mi sie wracac do pracy-glownie do ludzi, z ktorymi tam jestem, z drugiej strony stwierdzam, ze moglabym juz nie pracowac w ogole hihi

My z moim M znowu zaczelismy przytulanki, po dluuugiej przerwie, co z tego wyjdzie to sie okaze, bo nic nie planujemy i na sile nic nie bedziemy robic...aczkolwiek milo by bylo zobaczyc 2 krechy:)

Witam cieplutko wszystkie nowe Aniolkowe Mamy i (*) dla Waszych Aniolkow, wszystkim czekajacym na cud zycze spokojnych i pieknych miesiecy i trzymam paluchy za pomyslne rozwiazanie i Wszystkie Was baaaaardzo cieplutko pozdrawiam!

I chcialam jeszcze na koniec dodac, ze bardzo sie ciesze z Waszej obecnosciu tutaj:)
 
Ewelina28 – ;-)
V_jolka – no takie wydarzenia cieszą i napawają dumą – taką pozytywną, że dzieciak robi coś słusznego :tak: A swoje dzieciątko będziesz mieć w swoim czasie. :tak:

Mama Sówka – zdjęcia śliczne, Bartuś uroczy, no to impreza z głowy, my póki co mamy wersję w domu, ale chcemy „zatrudnić” dwie babeczki do obsługi ;-)

Czarna76 – to u Ciebie też ważne wydarzenie ;-)
Ola_PM – gratuluję i trzymam kciuki :-)

Kobietka22- tak bardzo się cieszę, że to świństwo pokonaliście :-)

Onaxxx – przytulam Cię kochana mocno :-(

EdyśG – odpoczywaj, nic nie noś, tylko leż sobie i miej wiarę, my tu wszystkie mocno Cię wspieram ;-)
Tulipanek - jak po wizycie? :sorry2:

Zjola – no to jeden problem z głowy i pamiętaj staranka są bardzo fajne, więc co to za mina? :dry:

GosiaLew – a Ty to zdecydowanie za dużo pracujesz Pracusiu, nie należy Ci się może trochę odpoczynku? :no:

Jujka – no to powodzenia w pracy i dobrze, że sprawia Ci przyjemność ;-)


A ja mam problem z organizacją :eek: ech szkoda słów.
 
reklama
Carri - dwie kreseczki jak nic! :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: Powodzenia na 9 miesięcy :-D

Lilijanko - :dry: bo ja chcę już efektów! A staranka owszem przyjemne, nawet te, które jeszcze niczego nie dają :-D
 
Do góry