reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lina82, jeżynka, kasiawd, aneczkab23 – dziękuję dziewczyny :-)
Agnieszka – dacie radę, ząbki to nie taka prosta sprawa. Super, że u ortopedy wszystko ok. :tak:
Kasiawd – przytulam Cię mocno. :-(
Kobietka22 – dobra organizacja i pójdzie jak po maśle :-p
&Ewcia – troszkę wiary w siebie i swój organizm :tak:

Aaaaaaaaaaaaa mi się jutro zaczyna 30tc jestem przestraszona, podniecona, niecierpliwa końca, szczęśliwa, radosna - wszystko naraz :-)
 
reklama
Cześć dziewczęta

Lilijanna - piękne fotki brzuchatki....!

A ja Wam tak po cichutku powiem, że dziś mam urodzinki....i tak bym chciała, żeby juz w następne był ze mną mój skarb!!!


Milutkiego dnia....ja mam dziś duuuużo pracy.
 
Cześć dziewczęta

Lilijanna - piękne fotki brzuchatki....!

A ja Wam tak po cichutku powiem, że dziś mam urodzinki....i tak bym chciała, żeby juz w następne był ze mną mój skarb!!!


Milutkiego dnia....ja mam dziś duuuużo pracy.

Wszystkiego Najlepszego a w szczególności spełnienia tego najskrytszego marzenia:*


Lilijanko brzucho ślicznutki sama słodycz:*
Kasiuwd jestem z Tobą zapalam [*] dla aniołeczka
Aniołkowe mamusie dziękuje Wam Wszystkim że jesteście i nie zostawiacie nikogo bez pomocy. Życze wszystkim miłego dnia.:-)
 
Witam!

Karolciu wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, dzieciaczka wesołego by Cię budził na karmienie co noc! :tak::-):-D

Moje uszko odetkane! Taka mała rzecz a cieszy! :-)

kasiuwd -
tak mi przykro!

A tak w ogóle to piszecie, że lekarz kazał wam przyjść po tabletkę, gdyby gumka pękła? :dry:
To jakaś ciekawa teoria! Przecież niektóre dziewczyny na tym forum nie doczekały swojej pierwszej @ i są w ciąży albo już urodziły. Żeby tak z góry zakładać, że znowu nastąpi poronienie? A jak by się tym razem udało wbrew wszystkiemu?
Ja posłuchałam lekarza i grzecznie, jeszcze do czerwca biorę tabletki anty. Co do jednego miał rację ustąpiły wszelkie plamienia międzymiesiączkowe i mam wrażenie, że endometrium ma wtedy szanse powoli się wygoić, zwłaszcza, że miałam zabieg. Podobno ryzyko zrostów wtedy maleje. Badam betę i na razie hormony były w normie. Dzisiaj znowu robiłam - wyniki w piątek.
Ale jak w czerwcu pójdę do gina i zacznie coś kręcić, to mam to w nosie i startujemy w lipcu tak czy siak!

Pozdrawiam was wszystkie cieplutko w tą paskudną pogodę! :baffled:
 
Witam dziewczyny, nie wiem czy w dobrym wątku się zalogowałam, ale rozklejam się dzisiaj kompletnie :(. Od piątku chodziłam szczęśliwa bo okazało się że najprawdopodobniej jestem w ciąży (poprzednią poroniłam w grudniu) więc moja radość była ogromna. Wczoraj niestety lekarz rozwiał moje nadzieje. Okazało się że rozwija się zaśniad groniasty, więc ciąża do usunięcia. To jakiś koszmar.........Czekam na wyniki bHCG i jutro zabieg. Dlaczego lo nas tak strasznie doświadcza :(.............
 
kasiuleczko - tak mi przykro. Ja też miałam podejrzenie o to świństwo! Na tym wątku dziewczyny chętnie Cię wesprą i pomogą przeżyć te straszne dni. A teraz, cóż można powiedzieć. Trzymaj się, nie poddawaj i miej nadzieję, że los się jeszcze odmieni. Trzymam kciuki, żeby nie było żadnych powikłań i żebyś znowu, szybciutko mogła się starać o dzidziusia!
Pozdrawiam
 
KAROLCIA...
Kochana...
W tym szczególnym dniu chcę Ci życzyć:
uśmiechu, który zawsze będzie gościł na ustach...
radości życia, którą nas zawsze zarażasz...
miłości, która jest sensem ludzkiej egzystencji...
zdrowia, bo bez niego jest nam bardzo trudno,
a przede wszystkim spełnienia marzeń, ale nie wszystkich, tylko tych najskrytszych, najgłębiej skrywanych, najmocniej oczekiwanych....
 
Witam dziewczyny................... Dlaczego lo nas tak strasznie doświadcza :(.............

Kasiuleczko - zostań z nami..Dziewczynki na tym forum każdemu dają mnóstwo wsparcia i dobrych słów..i nadziei..[*][*] dla Twoich Aniołków..Nikt chyba nie znam odpowiedzi na to pytanie, które każda z nas na tym wątku sobie zadawała i zadaje - DLACZEGO? Ja wierzę, że KTOŚ ma jakiś plan wobec nas i dlatego tak nas doświadcza...Pozostaje nam się nie poddawać i walczyć..Przytulam Cię bardzo ciepło..
 
Hej Dziewczyny!!!!!!!!
Karolciu-Z okazji Urodzin życzę Ci:
Aby jedynymi łzami,
które pojawią się w Twoich oczach były
Kryształowe łzy szczęścia
Aby radosnego uśmiechu na Twojej twarzy,
nie zakryły ciężkie chmury smutku
Aby płatki róż wyściełały drogę Twego przeznaczenia,
A szczęście, zdrowie, radość
i miłość były przeznaczeniem Twych dni.
Kasiuleczko-Przykro mi bardzo ale zostań z nami.Są tu dziewczyny o wspaniałych sercach które bardzo pomagają .Trzymaj się i nie poddawaj się pozdrawiam
 
reklama
Karolcia wszystkiego najpiękniejszego z okazji urodzin! Zdrówka, radości i tego prawdziwego szczęścia. Spełnienia wszystkich marzeń i planów oraz tradycyjnie 100lat ;-)
 
Do góry