reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam zrobiłam badania i beta 1078 progesteron 47,26:)
Słodziudka zanim zaszłam w ciążę gadałam z endokrynologiem na temat brania clexanu.Teraz przeszłam w czyny a ze pracuję gdzie pracuję więc z receptą nie było problemu:)
Lilijanko ale się poryczałam przez tą piosenkę :)
Zmykam spać. Całuję Was serdecznie, i pozdrawiam .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej kobietki - ja jeszcze na urlopie do środy, więc troszkę odpoczywam.
U nas też pogoda koszmarna, normalnie można się depresji nabawić.

Mój K jedzie w czwartek z moim szwagrem i jeszcze dwoma kolegami do Madrytu na mecz. Trochę się boję, bo jednak to kawał drogi, ale z drugiej strony, to może jedyna okazja taka w życiu...

EwelinaK26 - ja mam podobnie, czekam czy @ zawita czy nie, jak zwita to troszkę smutku a potem znowu staranka, które są bardzo przyjemne. Póki co nie popadam w jakąś paranoje i obsesje. Myślę sobie, że to jeszcze nienasz czas..ale wierzę też, że Bóg da nam się cieszyć maleńkim cudem:)

Lilijanna
- masz rację w 100% :) Ale pomarzyć, piękna sprawa:)Bo marzenia nic nie kosztują:) A my dalej czekamy na nasz CUD:)Czekam na relację z szalonego dnia:)

karolcia81
ale ten czas leci jak szalony!Za miesiąc staranka zaczynacie:)

agamati - mam nadzieję, że udało Ci się pomyślnie załatwić sprawę i masz już wyniki!
Bardzo współczuje Twojej koleżance:(

Aneczkab23 - witaj. Z czasem będzie lżej, łatwiej..Ból nigdy nie minie, ale z czasem nauczysz się z nim żyć...

onaxxx - nie możesz tak mówić..życie jest nieobliczalne...a szczęście czasem przychodzi w najmniej spodziewanym momemncie...ja wierzę, że i dla Ciebie zaświeci słonko!!!Masz rację, ludzie czasami potrafią być podli, czasami robią to nieumyślnie, bo sami nigdy nie przeżyli straty.I nie rozumieją, co czuje taka kobieta..

zjola - silna z Ciebie kobietka!

ewcia 3002
- witaj. Czasem potrzeba takiego wytchnienia...nawet od forum..ale zawsze tu czekamy:)

niucha
- bardzo się cieszę,że ciąża przebiega książkowo. I oby tak do końca:)

kaira24
- śliczna betka:)
 
Wiolka-1982 chciałabym mieć tyle optymizmu co Ty.
mam wrażenie że mam same kłody rzucane pod nogi tak jakby ktoś rzucił na mnie jakiś czar, może to dziwnie brzmi ale tak jest od ślubu z moim mężem.
 
Dziewczyny, jak my się rozumiemy, bez slów. Też mam wrażenie, że świat rzucil na mnie klątwe :szok:

Też mam już wszystkiego dosyc, i wydaje mi się, że jestem za stara na to wszysko :zawstydzona/y:

Też mi koleżanki glupie gatki wstawiają, po których czuje się gorzej niż źle, jak jakaś gorsza ... :-(

a potem zaglądam tu do WAS, a czytam kilka razy dziennie i widzę, że NIE JESTEM SAMA :cool2: że jest ktoś, kto przeżywa to co ja i jakoś sobie z tym radzi, to ja też sobie poradzę i KAŻDA Z NAS DA RADĘ JAKOŚ PRZETRWAĆ W TYM ŚWIECIE ;-):-):oo2::ninja2::-D

O i zapomniala dopisać, czekam na ostatnią @ i zaczynamy starania o dziecko. :szok:
 
Witam się :-)
Kaira fajna betka, dzidzia rośnie :-)
Onaxxxx staraj się myśleć pozytywnie, każdy dzień się liczy, jeśli uwierzysz, że jesteś piękną, wartościową kobietą, znajdzie się i mężczyzna, który to dostrzeże i będziesz się dla niego liczyć tylko Ty!!!
A u mnie cóż... 24 dc, tęsknie za starankami :-) owocnymi of course ;-)
 
Witam Was kochane:-) Dziękuję za Wasze odpowiedzi:-) Pozdrawiam Was wszystkie. Ja jestem po pracy właśnie i odpoczywam.
kaira gratuluję betki:-)
 
Witam was dziewczyny dostałam wyniki z poradni genetycznej kariotyp mamy prawidlowy ja i maąż Ale u mnie wystepuje jakis polimorfizm 16qh+.Pisze tam ze 30 % populacjoi to ma i to nie ma wplywu na nasz kariotyp i rozrod tak tam pisze czynnik V leiden wyszedl ujemny.Słyszałyscie o tym polimorfizmie moze co to jest:(((
 
Witam wieczorkiem:tak:
Byłam w szpitalu w sprawie wyniku...............najpierw grzecznie poprosiłam o wyjaśnienia, ale w odpowiedzi usłyszałam różne wymówki............nie wytrzymałam............oparło się o ordynatora, wykonano kilka telefonów i...............obiecano na piątek wykopać spod ziemi mój wynik..................wstępnie umówiłam się także na piątek do dyrektora szpitala:wściekła/y: Wyobraźcie sobie, że mają taki bałagan, że w zeszytach badań nie było odnotowane nawet, że robiono mi usg...........nie wspomnę o pobraniu materiału do badania histopat.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jak postraszyłam rozmową z dyrektorem zapewniono mnie, ze na 100% wynik w piątek będzie:tak: zobaczymy:tak:
Lilijanno wstępnie jestem umówiona do gin.na wtorek 01.06 - ale jeszcze do mnie zadzwoni. Polecił mi też swojego kolegę (tak się składa, że wykonywał mi usg przed urodzeniem Oleńki - dusza człowiek; takie zrobił na mnie wrażenie) - zobaczymy
 
reklama
Wpadłam tylko tu na chwilę, bo nadal panikuję :( denerwuję się nie wiadomo czym!!! :(
KAIRA GRATULUJĘ!!!!!!!! z opóźnieniem,ale szczerze:)
Niucha super ,że wszystko ok.
Agnieszka gratuluję ząbka u Małej:)
Reszty nie doczytam przepraszam.

U mnie wszystko ok choć panikuję.nie wymiotuję,cyce nie bolą. 28go mam usg więc proszę o kciukasy:)

pozdrawiam wsyzstkie zwłaszcza nowe aniołkowe mamusie
 
Do góry