reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam, dziś dla mnie senny poranek, mogłabym dosłownie spać na stojąco:-p
Lilijanna trzymam kciuki za wizytę i czekam na dobre wieści:-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny, przepraszam, ze tak rzadko tu bywam i nawet nie nadarzam za wiadomosciami, gratulacje dla tych ktore zaszly i przykro mi z powodu tych dziewczyn ktore utracily swoje malenstwa. Pisze z pracy, bo dzis wrocilam po prawie 2 tyg urlopie. Juz mi lepiej psychicznie, praca robi swoje, nawet jakos trudno mi uwierzyc ze bylam w ciazy. @ przeszla identycznie jak zawsze, choc ciut mocniejsza, wyniki na chlamydie i uranea ( czy jakos tak) ok, zadnych powiklan, teraz 17 ide do szpitala na pobranie krwi i zrobienie wszystkich badan, potem jeszcze 2 cykle i zaczynamy staranka. Pozdrawiam.
 
Hej kobietki!

Czytam Was codziennie i myślę, ale jakoś weny do pisania nie miałam, zresztą nie było też o czym.
Dziś mam urlop i zaliczyłam 2 lekarzy.

1.ogólny, bo mąż twierdzi, że strasznie głośno w nocy oddycham, a czasem nawet chrapię, i czasem jakby mi tchu brakowało. Ale lekarz stwierdził, że może to być lekki bezdech, ale że nie czuję się ciągle śpiąca i zmęczona, to mówi że na tym etapie nic mi nie grozi i nic się z tym nie robi..

2. dermatolog, bo mam uczulenie chyba od jakiegoś leku, głównie na szyi pod kolanami i na zgięciu łokci. W sumie teraz to już mnie tak nie swędzi, ale dał mi maść.W ulotce wyczytałam że nie można stosować w I trymestrze ciąży.A co jeśli jeszcze nie wiem czy w niej jestem?? Heh

kaska - cały czas o Tobie myślę..

lilijanna - trzymam kciuki za wizytę

kobietka - mam nadzieję że za te 3 tyg. usłyszysz dobre wieści!!

kasiawd - bardzo mi przykro:(

zjola - u mnie było tak, że z moją bratową zaciążyłyśmy prawie w tym samym czasie. Ja miałam termin na 16.02, ona na 22.02. U mnie od początku przebiegało wzorcowo, ona leżała w szpitalu z zagrożoną ciążą. A skończyło się tak, że moja ciąża zakończyła się w 9 tc, a moja bratowa urodziła śliczną, zdrową córeczkę!. Czasami były bardzo ciężko, był etap, że nie byłam w stanie ich odwiedzić, bo nie mogłam patrzeć na jej brzuszek rosnący..z biegiem czasu było lepiej, pewnego dnia, jak już była w bardzo zaawansowanej ciąży odważyłam się dotknąć brzucha i poczuć ruchy malutkiej. Bałam się strasznie chwili kiedy urodzi i jak ja to zniosę...ale nie było "źle" dałam radę, rozkleiłam się dopiero w domu. Za każdym razem jak patrzę na małą, czy trzymam ją na rękach myślę sobie, o moich bliźniakach. Jacy by byli..itp. Czasem jest ciężko..nawet bardzo..bo wiem że ja ich tu na ziemi nigdy nie zobaczę, nie uściskam, nie zaśpiewam kołysanki, nie będę widziała jak stawiają pierwsze kroki, jak powiedzą "mama, tata"..i wiele wiele innych rzeczy:( A w lutym mamą...tyle, że chrzestną...

Miłego dzionka, będę zaglądać..
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki:-)
Liljanna mocno tzrymam kciuki za twoja wizyte daj szybciutko znac jak wrocisz:-)
Justkabor fajnie ze sie odzywasz dobrze ze wszystkie badana w normie:-) ja bylam jak narazie tylko na wizycie u gina i u mnie tez wszystko jest ok a co do innych badan to zrobie w sierpniu jak bede w Polsce wiec mysle ze przed starankam dam rade sie ze wszystkim spokojnie wyrobic acha i tak z ciekawosci mozesz mi napisac dokladnie jakie ty badania juz robilas i jakie masz zamiar zrobic i jak sie je przeprowadza bo jak tak pomalu tworze liste co i jak sie przebadac
 
Cześć Dziewuszki :* przepraszam, że tyle się nie odzywam, ale obecnie mam urlopik i mase rzeczy na głowie.

robiłam mnóstwo badań i jak na razie wszystko ok - niestety kosztowało mnie to około 800 zł - masakra!!

No i już jestem po pierwszych wizytach :D jestem mega szczęśliwa... dziś widziałam swoje maleństwo :) niezapomniany widok :)

Wszystkie serdecznie pozdrawiam :*
 
cześć kochane!!

Dziękuje wam za odpowiedzi. Troszkę mi lepiej, mam nadzieję, że będzie ok.

kasiawd - bardzo mi przykro zapalam
[*] dla maleństwa,

basia - ja miałam zabieg w 11 tc i plamiłam tylko kila dni po,

pati.b - gratuluje, że w końcu zobaczyłaś serduszko maleństwa

edyśg - gratuluje i trzymam kciuki.
 
EdyśG to moje gratulacje:) Ujrzeć Swoje Maleństwo to najpiękniejsza rzecz na świecie:)
Mnie za miesiąc czekają badania.. pomimo, że teraz z mężem powinniśmy uważać to jakoś nie potrafimy:):p Co ma być to będzie a ma być dobrze :) Przynajmniej tak staram się myśleć..
Liljanna trzymam kciuki za wizytę napewno wszystko będzie ok więc się nie martw i daj znać:)
 
Witajcie kobietki, jest mi tak bardzo źle, mam taką depresję, że nie wiem, co się dzieje. :wściekła/y:

Pozdrawiam was wszystkie, napisalam dużo i skasowalam. Sesnu we mnie brak.
 
Agniesia82, główka do góry Kochana, wszystko jakoś się ułoży...uśmiechnij się, szkoda czasu na smutki :zawstydzona/y:pozdrawiam serdecznie.

Edyśg, gratuluję, spokojnych miesięcy życzę :-)
 
reklama
Agniesia82, główka do góry Kochana, wszystko jakoś się ułoży...uśmiechnij się, szkoda czasu na smutki :zawstydzona/y:pozdrawiam serdecznie.

Edyśg, gratuluję, spokojnych miesięcy życzę :-)

Bardzo bym chciala mieć to dziecko i nie czuć się tak jak teraz. Ale to jest okropne. Wiem, że ludzie mają gorzej, ale mnie lzy lecą jak grochy i serce pęka co chwilę i mam już tego dość. Tracę kontrolę nad sobą i nad swoim życiem.
 
Do góry