reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc kochane i ja sie dzis witam:-)
Basia u mnie krwawienie trwalo ok 2-3 dni potem bylo juz tylko plamienie ale tak jak u 13 13 nawet miedzy tymi plamieniemi byly dni czyste i wszystko skonczylo sie tak ok po 2 tygodniach.

Dziewczyny od kilku dni snia mi sie kobiety w ciazy albo malutkie dopiero urodzone dzieci ehhh dziwne to takie w sumie nie przeszkadza mi to w wysypianiu sie bo w nocy sie nie budze ale rano jak wstaje to caly czas zaprzata mi to glowe i zaczyna sie myslenie co by bylo gdyby hmmm....no ale trudno moze mi to przejdzie staram sie o tym myslec jak najmniej a moze ktoras z was miala podobnie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam
dziewczyny treoche mnie z wami nie było ,alen postaram sie nadrobic zaleglosci.
Kasiu nie wiem co napisac trzymaj sie kochana a tak wierzylam ze sie uda zapalam (*)dla twojego Karolka musisz byc silna.
Kasiawd tez trzymaj sie kochana zapalam (*) dla twojego aniołka.
Dziewczymy wiem ze teraz trudno cos powiedziec bo czlowiek cierpi wiem sama ze swojego doswiadczenia bo mam 2 aniołki:(
U mnie mineło 3 miesiace i bardzo mnie to wszystko zmienilo jestem pesymistycznie nastawiona do wszystkiego jestem zla na caly swiat.Staramy sie robimy wszystko i ciagloe pytanie dlaczego ja.
Dzisiaj dostalam wynik na czynnik V leida jest prawidlowy ,nasze kariotypy prawidlowe.Dzisiaj bylam na badanich hormonkow zobaczymy jak wyniki
Zaraz doczytam co tam u was

Pozdrawiam was wszystkie


Baska u mnie po 1 poronieniu i zabiegu krwawilam moze 1-3 dni ale to byl 6 tydzien
teraz gdy to byl 10 tydzien krwawilam ok 12-14 dni.Wiec to roznie bywa


Dziewczyny znacie sie jaki powinien byc progesteron robiony 22 dc moj wynik to 4.67 ng/ml
niby w normie1.7-27 ale wydaje mi sie ze za niski????????
 
Ostatnia edycja:
Witam:) U mnie nieciekawa pogoda więc właśnie piję kawę na pobudzenie:)
zjola jeżeli można wiedzieć, dlaczego masz mało czasu na próby?
kasiawd przytulam i zapalam światełko dla Twojego Aniołka
 
Ach jeżynko - bo mi, jak to mówią, liczba już nie pozwala :-(. Co prawda jak się dowiedziałam, że aktorka Anna Korcz w 42 roku życia urodziła po świętach wielkanocnych zdrowego synka, to mnie to trochę podniosło na duchu :sorry2:.
Ja w tym roku w listopadzie skończę 40 lat. Sama więc rozumiesz, że czasu nie mam wiele :no:
 
Moje krwawienie trwa już 3tydzień i 3 dzień, poroniłam w 6tc a niby wszystko jest ok..
nie wiem już sama.. dziwne.. mój facet wymyslil ze odrazu dostalam okres ale to chyba przecież niemożliwe.. więc..? poczekam do konca tygodnia i znowu pójde do lekarza..
 
baska - ja miałam tylko plamienia, ale ja miałam zabieg, nie poronienie samoistne.
Nie wiem jak było u Ciebie, ale myślę, że najlepiej skontaktować się z lekarzem.
Mój mówił, że następną @ powinnam dostać od 4 do 6 tygodni po zabiegu.
Ja dostałam po 5, ale wiem, że niektóre dziewczyny dostawały po 4 tygodniach.
Wiem tylko, że organizm po tym wszystkim jest dość rozregulowany i różnie może reagować.
Mam nadzieję, że u ciebie będzie wszystko ok. Pozdrawiam
 
Zjola nie wiem czy to ciebie pocieszy ale ja mieszkam w Itali i tu normalny wiek na rodzenie dzieci zaczyna sie od 35 lat w gore jak lezalam w szpitalu po poronieniu to wlasnie widzialam wiekszasc kobietek po poradach albo przed ok 40 lat a nawet po i powiem ci szczerze ze tu lekarze traktuja ten wiek normalnie a na spacerkach widac wlasnie duzo mam w twoim wieku wiec glowka do gory bedzie dobrze i jeszcze jedno co do wloskiego szpitala ja mam 23 lata i traktowali mnie jak dziecko hehe dla nich to bardzo dziwne ze dziewczyna w tym wieku zachodzi w ciaze.
 
Baśka ja krwawiłam około 3-4 tygodni plamienia, krwawienia i tak wkółko, a miesiączki dostałam tydzień po tym jak mi sie krwawienie skończyło i potem już regularnie miałam.

Kasiawd bardzo mi przykro zapalam swiatełko (*), kochana jakie badania robiłaś już?\
Lila ja zamówiłam sukienkew kolorze granatowym ,żeby wszystko nie było tylko niebieskie, bo na punkcie niebieskiego i turkusu mam fioła;-)

Dziewczyny dziś ide na wymaz ,a potem będą najdłuższe 3 tygodnie w moim życiu ,oczekiwanie na wyniki, oby były wporządku.
 
kobietka22 będą dobre wyniki, nie stresuj się zbytnio, trzymam paluchy:)

Baśka ja krwawiłam ok 2 tygodni, z każdym dniem coraz mniej, a @ przyszła po 4 tyg i 3 dniach

kasiawd bardzo mi przykro, przytulam i zapalam (*) dla Aniołka

tulipanek gratulacje i trzymam paluchy za maleństwo:) wszystko będzie dobrze

zjola uważam, że fajna z Ciebie kobitka i zasługujesz na maleństwo, więc wiek tu pewno nie przeszkodzi:)

Ja rzadko się udzielam na forum, bo jakoś zwykle mam mało do powiedzenia, a w ogóle nie mogę sobie ze soba poradzić i nie chcę Wam tu marudzić, aczkolwiek codziennie czytam forum i bardzo się cieszę Waszymi sukcesami, razem z Wami się smucę i dzięki Wam też odzyskuję wiarę w kolejną ciążę, ale dzisiejszy dzień to jeden z tych gorszych...
Wszystkie Was bardzo cieplutko pozdrawiam:)
 
reklama
Jujka kazda z nas miewa gorsze dni kochaniutka glowka do gory i pisz jak najwiecej postaramy sie sluzyc dobra rada i jakos ciebie pocieszyc a co do marudzenia to marudz jak najwiecej od tego tu jestesmy zeby sobie pobiedolic hehe:-) mam nadzieje ze jutro przyjdzie lepszy dzionek i humorek ci sie poprawi:-)
Kobietka mocno trzymam kciuki za dobry wynik:-) A co do niebieskiego i turkusowego do fajny kolorek w sam raz na lato hmmm lato lato coraz blizej a tu u mnie sporo zbednych kilogramow ehh od jutra przechodze na diete i mam nadzieje ze w niej wytrwam:-)
 
Do góry