reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam!Nie jestem w stanie nadrobić zaległości i dowiedzieć się co u kogo słycha, ponieważ ciągle brakuje mi na wszystko czasu... Przytulam do serducha każdą nową Mamuśkę Aniołkową i zapalm
[*] dla Waszych maleństw. Dziewczyny pamiętajcie, że nie można się poddawać, wiem co mówię, bo też niedawno to przerabiałam. Trzymam kciuki za Was i za Waszą wiarę i nadzieję aby na nowo się odrodziła i dała siłę na dalszą "walkę"!!!!

A teraz mam małą informację... otóż jestem w 5 tygodniu ciąży!!! Udało nam się i na pewno każdej z WAS również się uda... ja miałam ogromne problemy z zajściem w pierwszą ciążę, którą straciłam... i po pierwszym @ po stracie zaszłam w kolejną... Narazie nie potrafię się nawet tym cieszyć, ponieważ jestem pełna obaw, boję się, że znowu coś złego się stanie...
Ale mam również nadzieję, że nie będzie ciągle tylko źle...
 
reklama
Zjola – to jesteś następna stareczką remontującą ząbki – hehe :-D
As76 – to cieszę się, że udało się załatwić asystentkę, a na te studia planujesz się wybrać? ;-)

Jeżynka – ładny spacerek, toż to prawie maraton :dry:

Czarna76 – truj ile potrzebujesz, Tobie będzie łatwiej a my pomożemy choć troszkę Ci przetrwać. Weekend czerwcowy będzie lepszy, bo i z dziewczynkami i bardziej słoneczny, a maj szybciutko przeleci, no i po drodze jest dzień Matki – a Twoje dziewczynki na pewno coś fajnego przygotują :tak:;-)


A mi nadal się nic nie chce, nawet zrobiłam sobie drzemkę po południu, no ale okazała się zdecydowanie za krótka, więc dziś chyba wcześniej w łóżku wyląduję, choć A. powiedział, że szykujemy drugi pokój do remontu i trzeba go opróżnić, więc na pewno przed 22 mi się nie uda uciec :sorry2:
Planuję jak najbardziej.
Chcę iść na Akademię Pedagogiki Specjalnej ,ale konkretnego kierunku jeszcze nie obrałam.
Mam ochotę wybrać się na rehabilitację albo oligofrenopedagogikę.:tak::-):-)
Czas pokaże jak to będzie.
Na razie sporo szkoleń przede mną i do 20 czerwca jeszcze szkoła.W sumie 2 egzaminy szkoleniowe i 12 zaliczeniowych w szkole.:szok::szok::tak::tak::-D:-D:-D
Czarna truj ,truj,my w miarę możliwości pomożemy,choćby wspierając duchem.:tak:

Witam!Nie jestem w stanie nadrobić zaległości i dowiedzieć się co u kogo słycha, ponieważ ciągle brakuje mi na wszystko czasu... Przytulam do serducha każdą nową Mamuśkę Aniołkową i zapalm
[*] dla Waszych maleństw. Dziewczyny pamiętajcie, że nie można się poddawać, wiem co mówię, bo też niedawno to przerabiałam. Trzymam kciuki za Was i za Waszą wiarę i nadzieję aby na nowo się odrodziła i dała siłę na dalszą "walkę"!!!!

A teraz mam małą informację... otóż jestem w 5 tygodniu ciąży!!! Udało nam się i na pewno każdej z WAS również się uda... ja miałam ogromne problemy z zajściem w pierwszą ciążę, którą straciłam... i po pierwszym @ po stracie zaszłam w kolejną... Narazie nie potrafię się nawet tym cieszyć, ponieważ jestem pełna obaw, boję się, że znowu coś złego się stanie...
Ale mam również nadzieję, że nie będzie ciągle tylko źle...
Tulipanek GRATULUJE
Będzie dobrze ,musi być.!!!:tak::-):-)
Uciekam już.
Czas z małym do końca lekcje odrobić ,a potem trzeba za swoje się brać.
Wypracowanie dziś mam w planach do napisania.;-):-):-)
 
Lilijanno - kochana, z tego ząbka to niestety nici :-(. Taki jest już biedaczek zrujnowany, że jutro wyrywanko :szok:. Potem czeka mnie wstawienie sztucznego. Dobrze, że to siódemka i go nie widać :tak:. Ale reszta zdrowa, więc nie jest tak źle :happy:.

As - ja jestem po oligofrenopedagogice. Wcześniej skończyłam wydział artystyczny na UŚ - u jako nauczyciel plastyki i teraz prowadzę pracownię plastyczną na warsztatach i udzielam się przy tworzeniu przedstawień teatralnych z udziałem osób niepełnosprawnych.
Ty masz jak czytałam podwójną motywację, a ja z kolei znam od podszewki problem niepełnosprawności, bo mam wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego i od dziecka stykałam się z niepełnosprawnością w szpitalach i sanatoriach.
Dzięki temu traktuję osoby niepełnosprawne bardzo naturalnie. Sama zresztą też mam grupę, ale moja niepełnosprawność to pestka przy tym ogromie nieszczęścia :tak:
Praca jest ciężka ale często przynosi dużo satysfakcji.

Tulipanek - moje gratulacje :-) Jestem szczerze wzruszona:tak:. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie i jak zwykle troszeczkę zazdroszczę :sorry2:

Pozdrawiam wszystkie babeczki !
 
As76, zjola nie podziękuję tylko dlatego żeby nie zapeszyć... Kochane Wam też się uda, tylko musicie wierzyć... ja uważam, że mnie tym razem "pomogło" zapomnienie o ogromnej chęci bycia w ciąży...miałam i mam spore kłopoty rodzinne, pisałam już o tym więc nie będe przypominać, i chyba na moment przestałam myślec o dzidzi...albo tak mi się tylko wydaje i teraz się niepotrzebnie wymądrzam;-) już sama nie wiem... Wiem tylko, że MUSI NAM SIĘ WSZYSTKIM w końcu poukładać jakoś to wszystko i musi być dobrze!!!!!!
 
Tulipanek Gratulacje:-) Nie bój się lecz myśl pozytywnie:tak: Dobrze przeczytać dobre wieści, bo to nastawia pozytywnie:-)
 
Good Morning!!!;-)
A ja dziś ledwo żyję...
Z nosa cieknie jak z kranu...
głowa boli jakbym miała w niej młot pneumatyczny,
a kości... odczuwam każdą jedna jaką mam
:-(
 
Witam z rana:-) Ja dziś obudziłam się o 7 i już nie mogłam spać:-p tak to już jest na wolnym czasem, chcesz się wyspać, a nie możesz. Za to jak do pracy idę to zawsze mam problem by wstać z łóżka:-p
 
Cześć babeczki!

V-jolka -
zdrowiej!

Trzymajcie za mnie kciuki dzisiaj, bo idę rwać zęba :baffled:.

Pozdrowionka dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
reklama
zjola trzymamy kciuki za bezbolesne wyrwanie zęba;-)
vjolka, zdrowiej, widać jakiś wirus panuje:wściekła/y:
she jak się czujesz??
 
Do góry