reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Was babeczki!

U mnie pogoda pod zdechłym Azorkiem :baffled:.
Mój M poszedł do szpitala na badanie błędnika, bo ma jakieś niewyjaśnione zawroty głowy.
Ja jutro dla odmiany idę rwać zęba, bo mi się kompletnie rozsypał, a przed starankami trzeba zrobić remont :szok:.
Pozdrawiam Was wszystkie!

Kasiu - ciągle myślami jestem z Tobą. Trzymaj się!
 
reklama
As76 – przykro mi, że u Taty poprawy brak, super że Kubuś dostał orzeczenie na dłuższy okres. W szkole uspokoiło się ze zmianami nauczycielek? Jak idzie Wam terapia? Czy dobrze pamiętam, że starałaś się o papierek odnośnie uprawnień na prowadzenie terapii - udało się?

witaj.
tak Kubuś teraz już wyciszony bardziej jest,zmian ogólnie na szczescie nie ma.
Regres ustąpił i robimy małe kroczki do przodu.
Od dziś Kubuś ma osobistą asystentkę na 10 godz. w tyg. ,więc obejmujemy dodatkowym wsparciem sporo przedmiotów ogólnych.:tak::-):-)
Ja juz zrobiłam wszystko co mogłam,żeby małemu pomóc,reszta musi zostac w kwestii szkoły.
Ja dogoterapię prowadzę już od początku marca w fundacji i tam mogę,natomiast daże do prowadzenia terapii po za fundacjami i tu problem.
Musi być papierek na przygotowanie pedagogiczne ,by takie zajęcia prowadzić.
Ja taki papierek będę miała dopiero jak na studia pójdę :tak::baffled:.
Jak na razie robię kursy,które mogą mi się przydać w pracy z Kubusiem lub innymi dziećmi.
Zapisałam się na kurs HANDLE to nowa metoda wspierająca rozwój dzieci z dysfunkcjami.Dopiero teraz wchodzi do Polski.
Mam nadzieję,że będzie to duży krok w terapiach dzieci autystycznych i nie tylko.

Witam także pozostałych.
Kasiu jeszcze raz moje kondolencje...(*)

Poczytam jak znajdę chwilkę.
Właśnie idę do pracy z konikami.
Przedszkolaki czekają.
pozdrawiam.
 
Hej, witam:)
Ja niedawno wstałam dopiero:-p Byliśmy wieczorkiem u znajomych i w domku byliśmy po 2, bo zachciało się nam 5 - kilometrowego spacerku:sorry2: Miło było tak się przejść, tylko dziś już nie mam sił, najchętniej bym przeleżała cały dzień:-p ale to normalne bo dopiero wczoraj rano skończyłam nocki, więc muszę przestawić swój organizm na normalny tryb:tak:
 
Cześć.

Jestem po wizycie u lekarza. Mam szmery na płucach. Zwonienie do 11/05. Kontrola 10/05. Zakaz wychodzenia. No i niestety antybiotyk. Mój lekarz twierdzi, że wolno mi przepisać augumentin lub duomox (1g). W ostateczności przypisał mi ten drugi (2x dziennie przez 5 dni). Któraś z Was coś o jego braniu w ciąży wie? Ja wiem, że lekarz powinien wiedzieć co mówi, ale... Pewnikiem po 15 zadzwonię też do mojego gina przełożyć jednak wizytę z czwartku na przyszły tydzień, to odrazu też zapytam go o opinię co do tego leku.

Trochę mi żal, bo chciałam się upewnić jak Mała znosi chorobę... No ale mając w sumie przykaz leżenia nie będę ryzykowała, że gdzieś mnie zawieje czy coś.

W ogóle jakiś pogrom, bo w mojej pracy na 10 osób 4 pracownice są chore plus szef... Czyli połowa kadry padła...

Zaraz Was poczytam. Buziaki...
 
As - widzę, że my trochę koleżankami po fachu jesteśmy. Ja pracuję jako terapeuta zajęciowy z osobami niepełnosprawnymi na warsztatach terapii zajęciowej. Tylko, że ja pracuję z dorosłymi.

She - mam nadzieję, że szybko wyleczysz to choróbsko i małej nic nie będzie. W końcu kobiety w ciąży biorą antybiotyki i jakoś zdrowe dzieci rodzą. Słyszałam, że dla dziecka bardziej szkodliwa jest infekcja niż antybiotyk.

Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
As, już Ci kiedyś mówiłam, że w końcu pies się obrazi i nie będzie chciał współpracować z właścicielką bez papierów ;-)
A na poważnie, dzielna jesteś, że ten cały życiowy kręciołek ogarniasz i dobrze, że z młodym sytuacja się stabilizuje.

Kasiu, przytulam bardzo mocno...

Pozdrawiam Was dziewczynki bardzo serdecznie :-)
 
Witajcie ,
nie było mnie tu kilka dni
przybiły mnie wiadomości od Kasi , bo mimo wszystko nie tego się spodziewałam, sądziłam że się uda

weekend kiepski , bez dziewczynek , pogoda do bani - może ten czerwcowy bedzie fajny , bo po bożym ciele dostane piątek wolny

niestety nic się nie zmieniło , narazie się nie staram :no:
do dupy to wszystko
sorki , gorszy dzień mnie dopadl , sama siedzę i truje wam....pa,pa
 
Cześć.

Jestem po wizycie u lekarza. Mam szmery na płucach. Zwonienie do 11/05. Kontrola 10/05. Zakaz wychodzenia. No i niestety antybiotyk. Mój lekarz twierdzi, że wolno mi przepisać augumentin lub duomox (1g). W ostateczności przypisał mi ten drugi (2x dziennie przez 5 dni). Któraś z Was coś o jego braniu w ciąży wie? Ja wiem, że lekarz powinien wiedzieć co mówi, ale... Pewnikiem po 15 zadzwonię też do mojego gina przełożyć jednak wizytę z czwartku na przyszły tydzień, to odrazu też zapytam go o opinię co do tego leku.

Trochę mi żal, bo chciałam się upewnić jak Mała znosi chorobę... No ale mając w sumie przykaz leżenia nie będę ryzykowała, że gdzieś mnie zawieje czy coś.

W ogóle jakiś pogrom, bo w mojej pracy na 10 osób 4 pracownice są chore plus szef... Czyli połowa kadry padła...

Zaraz Was poczytam. Buziaki...
Kochana to zupełnie bezpieczny antybiotyk.
Możesz brać,jeśli jest taka konieczność.
Ja dostawałam w ciąży ten antybiotyk.
Składnikiem podstawowym obydwóch leków jest to samo czyli Amoksycylina.:tak:

As - widzę, że my trochę koleżankami po fachu jesteśmy. Ja pracuję jako terapeuta zajęciowy z osobami niepełnosprawnymi na warsztatach terapii zajęciowej. Tylko, że ja pracuję z dorosłymi.
Pozdrowionka
To rzeczywiście tak trochę po fachu.
Od wakacji zaczynam jeszcze w fundacji pilotażową grupę wsparcia dla rodziców jako arteterapię.
Ciekawe,czy się uda ten projekt zrealizować.:baffled::baffled:

As, już Ci kiedyś mówiłam, że w końcu pies się obrazi i nie będzie chciał współpracować z właścicielką bez papierów ;-)
A na poważnie, dzielna jesteś, że ten cały życiowy kręciołek ogarniasz i dobrze, że z młodym sytuacja się stabilizuje.

Kasiu, przytulam bardzo mocno...

Pozdrawiam Was dziewczynki bardzo serdecznie :-)
Dzięki za uznanie.
Pies się nie obrazi,bo czytać go jeszcze nie nauczyłam,więc nie wie o jakich papierkach mowa.:-D:-D:-D
A tak serio to daleka droga do tego papierka.:baffled::baffled:
 
Zjola – to jesteś następna stareczką remontującą ząbki – hehe :-D
As76 – to cieszę się, że udało się załatwić asystentkę, a na te studia planujesz się wybrać? ;-)

Jeżynka – ładny spacerek, toż to prawie maraton :dry:

Czarna76 – truj ile potrzebujesz, Tobie będzie łatwiej a my pomożemy choć troszkę Ci przetrwać. Weekend czerwcowy będzie lepszy, bo i z dziewczynkami i bardziej słoneczny, a maj szybciutko przeleci, no i po drodze jest dzień Matki – a Twoje dziewczynki na pewno coś fajnego przygotują :tak:;-)


A mi nadal się nic nie chce, nawet zrobiłam sobie drzemkę po południu, no ale okazała się zdecydowanie za krótka, więc dziś chyba wcześniej w łóżku wyląduję, choć A. powiedział, że szykujemy drugi pokój do remontu i trzeba go opróżnić, więc na pewno przed 22 mi się nie uda uciec :sorry2:
 
reklama
No to widzę, że nie tylko ja mam leniwy dzień:) Robię dziś porządki w domu, ale tak z przerwami:-p Czarna Mnie tez jakaś nostalgia momentami bierze, myślę że to hormony szaleją. Niedługo dzień matki, miło by było zobaczyć wtedy na teście dwie kreseczki:tak:
 
Do góry