reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki
trzymam za Was wszystkie kciuki.
Aneczko - Bądź dobrej myśli i żyj w przekonaniu, że teraz może być już tylko lepiej :) ściskam Ciebie mocno i przytulam do serducha.
Tolunia, Dagunia, Antila, AMK, Ewulka -pozdrawiam Was serdeczni - buziaki dla każdej z Was - i tych, których nie wymieniłam
 
reklama
anna_ajra wytrzymaliśmy to tak jak i wy wszystkie wytrzymujecie najpierw ogromna radość, później ogromny ból, później tylko jedno pragnienie, a następnie tylko strach, że wszystko się powtórzy. Ale im bardziej mijają tygodnie i im bliżej do rozwiązania to lęk przed stratą zamienia się w lęk przed porodem. :-) Cuda się zdarzają. :-)
Dziewczynki tak czytam te wasze posty i tak myślę sobie czasem, że tak bardzo chciałabym coś zrobić. Czasami jak piszecie o swoim bólu po stracie o lęku przed kolejną stratą to ja bym tak chciała jak wróżka zabrać te wszystkie negatywne uczucia, jakoś tak dać Wam nadzieję. Zrobić coś co by mogło Wam Pomóc.
 

hejo dziewuszki jutro jadę na przysięgę do kuzyna bardzo się cieszę bo jeszcze nigdy nie byłam na przysiędze :happy: mam nadzieję że będzie fajnie :tak::tak:

Joasia - :-):-):-):-)

fogia - dziękujemy :happy:

pozdrawiam :cool2::cool2:
 

hejo dziewuszki jutro jadę na przysięgę do kuzyna bardzo się cieszę bo jeszcze nigdy nie byłam na przysiędze :happy: mam nadzieję że będzie fajnie :tak::tak:

Joasia - :-):-):-):-)

fogia - dziękujemy :happy:

pozdrawiam :cool2::cool2:
 

hejo dziewuszki jutro jadę na przysięgę do kuzyna bardzo się cieszę bo jeszcze nigdy nie byłam na przysiędze :happy: mam nadzieję że będzie fajnie :tak::tak:

Joasia - :-):-):-):-)

fogia - dziękujemy :happy:

pozdrawiam :cool2::cool2:
 
hej dziewczyny
Sorki że tak długo mnie nie było, ale najpierw mialam wizyte gości z USA a potem niestey praca praca. A dodatkowo mąż coś mieszał z kompem i nie mialam dostępu do netu. No ale już jestem.
U mnie ok. Chodzimy do fitness klubu co by oczywiście przed wakacjami popracowac nad ciałem. :-)Ale tak szczerze mówiąc wolałabym co by mi brzuszek odstawał. No ale cierpliwie czekam.
Już niedługo znajomi z Londynu wpadną i będzie imprezka. A dzisiaj się szykuje imieninowa moja. Wprawdzie już po imieninach ale imprezka dzisiaj. I musze nagotowac smakołyków.
Byłam tydzien temu na fajnej imprezie. Muzyka lata 90-te, mieli byc panowie Drag Queen ale nie było:no:, no ale nic straconego, bo pojedziemy znowu na show.
A poza tym wszystko ok. Gratuluje wszystkim zafasolkowanym mamusią i życze z całego serca żeby wszystko było ok i żeby w waszych sercach i umysłach gościł tylko spokój a niepokój odszedł w siną dal.
Caluski dla Was wszystkich
 
reklama
Witajcie kochane miałam dziś robione usg a od wczoraj znowu plamie.Nie wiem czy to miesiączka czy jakies powikłania po zabiegu.Plamiłam wczęsniej 6 tygodni od czasu kiedy musiałam pozegnac się z Natalką.Lekarka powiedziała ze wszystko w porządku ale mam chyba rozjechane hormony i pewnie będe miała terapie hormonalną.Czy któras z was miała cos podobnego jak terapię ??? Za tydzien mam wyniki z cytologii a 12 czerwca ide do swojego gina - zobaczymy co mi powie.Pozdrawiam serdecznie


dziś wybieram się an cmentarz uczcic pamięc mojej Natalki
[*]
 
Do góry