reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej Dziewczynki :)

dziś wreszcie pracuje nad suwaczkiem :p tylko zła jestem, bo co kalkulator terminu, to mi inne dane pokazuje... np wczoraj mi wychodziło, że jestem w 3 tyg i 6 dniu ciaży, a na babyboom że to to ponad 5 tyg... ale co tam, nie ważne :)

Ale sie martwię o Kasie, mam nadzieje, że wszystko bedzie ok i z nia, i z bobaskiem.

karolcia81 ja Ci sama chetnie dziurki porobie :)
just79 a Ty jak sie czujesz?
zjola trzymam kciuki... może jakieś wcześniejsze staranka?? :p
Alicja 1985 czekam, aż dołączysz do gona zafasolkowanych
aniolki a Ty jak z @? na kiedy miałaś mieć?? bo chyba gdzieś się pogubiłam...
ola** Mysza84 jak samopoczucie? mdłości dają Ci w kość??

Wszystkie bez wyjatku serdecznie pozdrawiam i gorace przytulasy za to, że jestście :* naprawdę nie wiem jakbym się odnalazła gdyby nie WY
 
Ostatnia edycja:
reklama
ide plusk i dobranoc, jak któras chce to niech zerknie na watek uprawnienia rodziców po poronieniu... jakis "dziwny" ktos tam napisał :/ no ale kto tego nie przezyl nie rozumie nas

dobranoc

aniolki testuj!!!! :-)
 
tulipanek1208 jak testy nie wychodza to może betke rób! i do lekarza uderz :) wiesz jak coś jest nie tak, to moze jakieś leki dostaniesz... ja dopiero wybieram sie po weekendzie majowym bo u nas niestety pierwsze badania robia bardzo pózno... więc czekam... mam nadzije, że bedzie ok.

No i wogóle, moja euforia miesza się z niepokojem... Niby takie wielki szczęscie, ale niepokój ogromny i czarne myśli...
 
Pati.b a ty jak z objawami?? mdłości Cie nie dopadły?? bo ja niestety jescze nie mam, tylko brzuch mnie pobolewa, no i użalam się swojemu P, że może wszystkie testy mnie kłamią i wcale nie jestem w ciąży.. :p chyba sama już zgupiałam :D
 
Dziewczyny dzięki za szybką odpowiedź!!!! aniołki może masz racę, skoro teścior siedzi w szafie a ja lookam na niego jak głupia to go jutro zrobię... Chociaż wydaje mi się, że to nie dzidzia zatrzymała mi @ a jakieś nowe dziadostwo...
Matko tak się boje tego wszystkiego, boję sie, że jak nie będe w ciąży to będę ryczeć przez następny miesiąc i boję się też, że jeżeli jednak jakimś cudem zaciążyłam to zwariuję ze zmartwienia, że coś maleństwu zaszkodzi...
Jeszcze raz WAM dziękuję... Trzymajcie kciukasy za mnie i za teścik:) I niech będzie co ma być...
 
edysg moje objawy to jedynie masakryczny bol piersi moglabym w staniku nie chodzic ale nie wypada mi.... czuje sie jakby mi je ktos sciskal i wykrecal :/ rano mam jakas gule w gardle i nie mam na nic ochoty ale jak juz cos zjem to wszystko wraca do normy, mam małe humorki nie widomo o co, mdlosci nie mam ale mam nadzieje ze bede miec bo jednak to dobry objaw moge zygac calymi dniami byleby tylko w grudniu miec prezent :-) no i jeszcze jedno spac mi sie chce dosyc szybko... brzusio kluje raz z jednej strony raz z drugiej raz ciagnie narazie sie nie martwie niczym i zyje tak jak wczesniej
 
no wreszcie suwaczek dodany :)

aaa i na prośbę Dziewuszek uzupełniłam wątek "Poznajmy się" :)
 
Ostatnia edycja:
..........Nie wiem co się dzieje z moi organizmem:( Zawsze miałam regularne cykle jak w zegarku co 28 dni. Po zabiegu też wszystko wróciło do normy. Owulacja też była bo czułam. Od 2 cykli coś mi się rozjeżdża!W tamtym cyklu plamienia przed @ i potem taki okres nie okres. A potem nagle po 17 dniach znowu krwawienie i to już takie okresowe. .........

ja mam tak samo :)))
2 cykle poza zabiegu byly ok, a 2 kolejne dziwne,
26-27 dzien cyklu plamienia, dopiero 30-32 dzien cyklu 1 dniowy krwotok (doslownie nie wychodze w lazienki)
potem nastepne 3-4 dni plamienia, po czyms takie to nawet nie wiem jak mam liczyc swoj cykl od dnia plamien czy od dnia krwotoku (roznica 7 dni ..) uffffff jezeli nastepny bedzie taki sam ide do ginekologa niech cos z tym zrobi
i tez mam dola i coraz bardziej umiera we wmnie wiara w macierzynstwo......
 
reklama
Do góry