reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kobietka moimi cycolami nie moge sie niestety sugerowac :no: 3 razy bylam w ciazy i nigdy nie bolały :baffled: jakas inna jestem hihi:dry: @nadal ani widu ani slychu;-) jedyne co mam to uczucie twardszego brzucholka jak na nim leze :baffled: ale to moze byc objaw rownie dobrze przed @ :confused:....no i oczywiscie siusiu :zawstydzona/y: ale biore tabletki na odwodnienie organizmu i moze wiecej teraz wody w sobie mam...wiec jak widzisz ze mna ciezko bo jakies objawy sa ale na wszystkie jest jakies racjonalne wytlumaczenie,wiec niewiem...jeszcze tylko kilka godzin dzis i ewentualnie jutro i bede wiedziec :tak:
 
reklama
Aniołki, cycole to żaden wyznacznik, bo moje tym razem wcale nie zareagowały. Gdzieś tam koło połowy dopiero żyłki zaczęły się wyraźne robić, a w stanikach sprzed ciąży chodzę, więc i rozrostu biustowego póki co nie zaliczyłam.
Trzymam kciukasy :-)
 
Karolcia [/B]kochana , nie myśl tyle tylko rób, ja pojade do was chyba i wam poprzebijam gumki hihihi:tak:;-), wtedy będzie najlepiej totalny szok i zaskoczenie, zapewniam cie ,że jak już będzie fasolka to załączy ci sie błoga nadzieja i spokój, to nasz instynkt tak działa wycisza poprawia nastrój.[/COLOR]
A co z KAROLĄ urodziła?ktoś coś wie???????
A KASIA pisała coś do kórejś z was????????
hihihihi...oj Martuś...zapraszam i szpilki szykuje....to by była niespodzianka....fasolka z przebitej gumki...ale jeszcze ten miesiąc i troszkę wytrzymam...a potem Was zamęczę moimi objawami, które już zapewne od pierwszych przytulanek bez "mundurka" będę miała.....

Kaśka napisała "Leżymy i powoli dostaje szału, dziś miałam podaną pierwszą dawkę sterydów jutro druga, ale dalej nic nie wiadomo, szyjka 3 cm, dalej pięknie zamknięta, na ktg też skurczów brak, może jutro zrobią mi usg, pozdrowienia i buziaki dla dziewczyn"

A co do Karoli...nic nie napisała...jak da znać to Wam napiszę!
 
Ostatnia edycja:
widzę,że tu o objawach ciążowych:) co do cyców moje nic nie bolą:) ale w tamtej ciąży chyba też później zaczęły dopiero.
jak tam Aniołki bete robiłaś?
 
Witam dzisiaj serdecznie:) Już niedługo będę w Polsce i będę mogła spokojnie pójść do lekarza i zobaczyć Moją Małą Iskierkę.. Mam takie pytanko czy dalej mierzycie temperaturę?? Ja się zastanawiam czy nie odpuścić bo za każdym razem co mam mierzyć to się denerwuje czy czasem nie spadła:( Choć wierzę, że tym razem będzie dobrze i życzę również tego Wszystkim zafasolkowanym:) Szczęśliwych 9 miesięcy :)
:
 
Witam Was dziewczynki! Serdeczne GRATULACJE dla nowych zafasolkowanych...och szczęściary z WAS!!!
A ja mam mały problem... z jednej strony marzę o dzidzi a z drugiej nie wiem czy mogę zaciążyć, ponieważ ostatni miałam usuwaną z nogi małą zmianę skórną i po badania histopatologicznym okazało się, że to coś związanego z chorobami autoimunologicznymi - trochę się podłamałam, bo do tego wszystkiego jestem w 30 dniu cyklu i zamias @ wczoraj pojawiła się odrobinka śluzu zabarwionego krwią a dziś tylko skąpe plamienie takie ciemno brązowe. Nie wiem co myśleć, żadnych objawów ciążowych nie mam a testu nie chcę robić bo i tak u mnie wychodzą negatywne...przyn ajmniej w pierwszej ciąży tak było. Boję się, że nie dośc, że wycinki wyszły złe to jeszcze coś ginekologicznie jest nie tak... Co myślicie, poradźcie coś bo do gin idę dopiero za tydzień a do tego czasu chyba zwariuję;-)
 
Hej kobietki!

Czytam co u Was codziennie, ale ostatnio nie miałam sił pisać. Złapałam doła. Nie wiem co się dzieje z moi organizmem:( Zawsze miałam regularne cykle jak w zegarku co 28 dni. Po zabiegu też wszystko wróciło do normy. Owulacja też była bo czułam. Od 2 cykli coś mi się rozjeżdża!W tamtym cyklu plamienia przed @ i potem taki okres nie okres. A potem nagle po 17 dniach znowu krwawienie i to już takie okresowe. Podejrzewam, że to jeden lek Bromergon na prolaktynę tak podziałał na mój organizm:( Pani doktor kazała odstawić lek i zobaczymy jak teraz będzie. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy... No to pomarudziłam sobie!

Nowe zafasolkowane dziewczynki
- serdecznie gratuluję i mocno kciuki trzymam:)

kasiu - mocno trzymam kciuki za Ciebie i Karolka!!!

Pozdrawiam każdą z Was!
 
olu nie robilam bety-czekam dalej na @ ;)))
tulipanek a co ci szkodzi zrobic tesciora???jak ci nie wyjdzie to i tak masz wizyte u gin a jak wydzie to bedziesz mogla dzialac z ginem szybciej....
 
reklama
Tulipanek, wydaje mi się, że ze względu na te wyniki wycinka to jak najszybciej powinnaś wyjaśnić sprawę ewentualnej fasolki, więc skoro już jest termin @ to testować (najlepiej rano to wtedy najszybciej test załapie). A jak wyjdzie pozytywny to biegiem do gina, bo nawet w przypadku chorób autoimmunologicznych na pewno coś można lekami zadziałać, żeby organizm dzidziusiowi nie szkodził

Wiolka, mam nadzieję, że odstawienie leku uspokoi organizm i wszystko się ureguluje i niebawem mały ludzik u Ciebie zagości :-)
 
Do góry