reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

13x13 - to niesamowite! Jeszcze niedawno patrzyłam, na twój suwaczek ciążowy, a już masz swojego szkraba na świecie! To fantastyczne! Powodzenia!

Mysza - a u Ciebie też suwaczek mknie do przodu! Życzę spokojnych 9 - u miesięcy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak dlugo mnie tu nie bylo a ty kochana masz juz swoja coreczke na swiecie super GRATULUJE:-).Moze jeszcze troszke i ja zaczne sie starac.
 
Agatko - dziękuje....za te słowa...wiem, że zawsze jest ogrom wątpliwości....ale w głębi serca tak bardzo chce usłyszeć płacz własnego dzieciątka. A strach...jest naturalny...wiem, że dziś sie boje i nie chce...a jutro powiem, że o niczym innym nie marze!
Dobrze, że mój Z. to wszystko rozumie i mnie tak bardzo wspiera! I dobrze, że on nie ma wątpliwości...
 
karolciu kochana ale wiesz ze jak sie nie mysli tylko o ciazy to szybciej moze sie fasoleczka pojawic ;-) a jak juz sie pojawi to bedziesz wiedziala ze teraz juz bedzie dobrze i ze naprawde to spelnienie marzen ;-)
a ja................no coz... @ nadal brak...zobaczymy do wieczora i jeszcze jutro ewentualnie....ale nie "napalam" sie...a tym testem sie jakos nie przejmuje...juz troszke "ostyglam"...bo co mam byc to bedzie wszystko w rekach losu..a w moim przypadku jest okrutny i przewrotny.....
ale o kciuki nadal prosze bo tyle waszych kciukow-jak widac po forum-przynosi rezultaty :tak::sorry2:
 
karolciu kochana ale wiesz ze jak sie nie mysli tylko o ciazy to szybciej moze sie fasoleczka pojawic ;-) a jak juz sie pojawi to bedziesz wiedziala ze teraz juz bedzie dobrze i ze naprawde to spelnienie marzen ;-)
a ja................no coz... @ nadal brak...zobaczymy do wieczora i jeszcze jutro ewentualnie....ale nie "napalam" sie...a tym testem sie jakos nie przejmuje...juz troszke "ostyglam"...bo co mam byc to bedzie wszystko w rekach losu..a w moim przypadku jest okrutny i przewrotny.....
ale o kciuki nadal prosze bo tyle waszych kciukow-jak widac po forum-przynosi rezultaty :tak::sorry2:

Skarbie...ja wiem, że Twoja @ się nie pojawi....a z czasem i moja sobie odpuści...bo tak jak piszesz...my tez pójdziemy na żywioł....i kiedy sie uda to sie uda...koniec z nogami do góry, poduszką pod pupą...no może co najwyżej wspólne szczytowanie sobie zostawimy - bo to fajne:-)
Z całego serduszka wierzę w Twoją fasolkę...
 
dziekuje kochana....dziekuje......karolciu ja w was tez wieze...i jesli mnie sie teraz nie uda i @ jednak przypelznie to bedziemy razem czekac na nastepne II czerwoniutkie krechy :)))
 
hej dziewczynki przeogronie gratulacje dla zafasolkowanych jak pieknie nam tu obrodzilo w fasolki :-) zycze spokojnych miesiecy do rozwiazania :-)

nie wiecie co u Kasi miala dac znac ze szpitala ???????????????????
 
reklama
EdyśG gratuluje kochana serdecznie i trzymam kciuki.
Aniołki to fasolka jak nic , a piersi cie bolą?:zawstydzona/y:przepraszam ,że tak bezprzypałowo
Pati ty już stronkami nie kuś , bo my post mamy jeszcze nas coś najdzie i post przerwiemy, ja w czasie postu nie mogę patrzeć na takie żeczy:zawstydzona/y:moj już ma dosć w nocy nie mugł usnąć i sie wiercił niemiłosiernie.
Agatko ,widziałam zdjęcia na nk super twoja niunia wygląda śliczna jak mamusia:-):tak:
Anetha cieszę się ,że kariotyp ok, to kiedy bierzecie sie do dzieła????:-)
Karolcia kochana , nie myśl tyle tylko rób, ja pojade do was chyba i wam poprzebijam gumki hihihi:tak:;-), wtedy będzie najlepiej totalny szok i zaskoczenie, zapewniam cie ,że jak już będzie fasolka to załączy ci sie błoga nadzieja i spokój, to nasz instynkt tak działa wycisza poprawia nastrój.
A co z KAROLĄ urodziła?ktoś coś wie???????
A KASIA pisała coś do kórejś z was????????
 
Do góry