reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam się i ja

Kaśka 3maj się kochana, dalej i tak nie wiem co napisać, bo to bez sensu

Pati ładny suwaczek :)

&Ewcia ciążę się liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki

Ja mam dzisiaj wolne i spalam do 11.30, obudzić się nie mogłam, taka przymulona jestem, dopiero idę kawę sobie zrobić. U mnie dziś to chmury nawet i ma padać, może ciśnieni spada.
 
reklama
kaska...przytulam...slowa sa zbedne bo ty wiesz ze wszystkie myslami jestesmy z Toba i z Karolkiem....bidulko ciagle pod gorke....ale tyle juz pokonaliscie,tyle przetrwaliscie...bedzie dobrze....musisz w to wierzyc..ja tez wierze...
 
Witam Was Kochane

Kasieńko nawet sobie nie wyobrażam co czujesz... trzymaj się... dla siebie, dla Karolka i dla nas...

Nowe Fasolki (Pati, Aniołki, Betka...) GRATULACJE !!!!! :-D

jesli jakąś Zafaslokowaną Nową Mamę pominęłam to przepraszam i też gratuluję !!!

buźka duża dla wszystkich !!!
 
Witam dziewczynki dawno mnie tu nie bylo ale ciagle cos u mnie nie tak wlasnie teraz jestem po operacji wyrostka kiedy to sie skonczy te szpitale juz mam dosc normalnie jakas klatfa nademna jest chyba.Gratulacje dla nowo zafasolkowanych mam:)dla nowych aniolkowych mam zapalam swiatelko
[*].A ty KASIU trzymaj sie tez kochana bidulko sie nacierpisz:(jestem z toba myslami.Zycze milego dnia.
 
Kasieńko trzymaj się dzielnie:) Wszystkie jesteśmy z Tobą.
Mnie na szczęście brudzenia powoli przechodzą jeszcze czasami zdarzy mi się takie bardzo jasno brązowe ale już nie za dużo:)
Miłego popołudnia Wszystkim życzę
 
Kasia trzymam kciuki za Ciebie i ściskam mocno!!! Hej dziewczyny byłam dziś u gina i na USG było widać fasolkę ;)))) udało się!!! Jednak to prawda!!! Wszystko jest w porządku, ciąża rozwija się prawidłowo-tak powiedziała, tylko,że powiedziała, że to 5 tydz. a wy i ja sama wyliczyłam, że 7.Co myślicie? okres miałam 7 marca
 
Hej ,
Betka - gratuluje , 7 marca raczej nie zaciążyłaś ,więc chyba 5 tydz
Just - też tak myślę o tych plastrach , co będzie to ma być . A wczoraj , poprostu bosko , szkoda że bezowocnie :)
Karol rośnij szybko dziecko , musi się udać!! Kasia oddam Was opiece Czarnej Madonnie na Jasnej Górze . Jutro specjalnie tam podjadę i się pomodle za Ciebie.Trzymaj się ...
Lenka29 - to jak ci juz wszystko połatają i powycinają to do roboty bo tu normalnie fasolowo na potęgę !
Narka BABKI
 
edysg a ty sie chyba nie chwalilas albo ja nie zauwazylam :-O pokaz tesciora

a ciaze lekarze licza od ostatniego okresu czyli jak sie dowiadujesz masz skonczony 4 tydzien.. na glownej stronie bb jest kalkulator Ciąża i macierzyństwo - Matka wszystkich stron o ciąży. BabyBoom.pl zakladka ciaza

no trochę się chwaliłam... :) dziś juz trzeci test zrobiłam bo sama w to nie wierze :) 2 krechy jak byk :D teściorem pochwale sie pewnie w niedziele jak bede miała chwile wolnego :*
trzymajcie kciuki kochane... aaale ja się cieszę !!!
 
reklama
Do góry