reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny!
Trzymam kciuki za wszystkie fasoleczki!

Kasiu - mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Moja koleżanka urodziła bliźnięta, na początku 6-go miesiąca ciąży. Dzisiaj to zdrowe 6-o letnie dzieciaki. Trzymam mocno kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja staranka dopiero w lipcu ehhhhhhhhhhhh! :-(
Oby nie trzeba się było znowu rok gimnastykować!
 
reklama
witam was... jakos dziwnie sie dzis czuje nic nie umie przełknąc bo jakby mi stawalo w gardle... hmmm moze pozniej

kaska jest taka strona zboczona z filmami ktorych nie trzeba sciagac tylko oglada sie bezposrednio z neta :zawstydzona/y: nie zeby cos ale moge ci wyslac na priva chyba ze dziewczyny zechca zebym na forum napisala :zawstydzona/y::rofl2: kiedys gadalam na sex czacie jak mi sie nudzilo i jakis koles mi wyslal... no ale wiecie to bylo dawno temu :happy:

wszystkie dziewczyny ktore nie wiedza o kasce wszystkiego najlepiej niech poczytaja jej posty gdzies od lipca zeszlego roku, bo wielowodzie to nie jedyny horror ktory ona przezywa a ja sama o tym nie chce pisac bo moze kaska sobie tego nie zyczy ;-) trzymam za nia kciuki i mam nadzieje ze wszystko skonczy sie dobrze
 
Kasiu tak mi przykro.... musisz być silna dla maluszka, Twoje nerwy na pewno nie pomogą Karolkowi. Ja również słyszałam o dzieciaczkach, które urodziły sie w 6 mies i wszystko było ok.... Gorące przytulaski dla Ciebie :* jesteśmy z Tobą...

A ja wpadłam dosłownie na sekunde, bo zaraz zmykam do pracy... Więc życze Wam miłego dnia :*

aaaa... planuje jutro robić kolejnego teściora (już trzeci raz), bo ciągle nie moge uwierzyć w te dwie kreseczki.... @ na razie nie przychodzi... dam Wam znać.... :)
 
i pytanko jeszcze... bo troche jestem zagubiona. Jak liczyć tygodnie ciąży od poczatku owulacji czy też od okresu, czy może od zakonczenia owulacji???? bo znalazłam rózne metody wyliczania no i sama nie wiem... co różna strona to inne odpowiedzi miałam...

z góry wielkie dzieki :)
 
edysg a ty sie chyba nie chwalilas albo ja nie zauwazylam :-O pokaz tesciora

a ciaze lekarze licza od ostatniego okresu czyli jak sie dowiadujesz masz skonczony 4 tydzien.. na glownej stronie bb jest kalkulator www.babyboom.pl zakladka ciaza
 
Ostatnia edycja:
kochane moje
gratuluje fasolek pod serduszkami
ciesze się zkażdego najmniejszego sukcesu waszych szkrabów
trzymam kciuki za wszystkie które się starają
a ja
ja się z wami żegnam o 15 mam byc w szpitalu
muszę spakować torbę a nie wiem co do niej wsadzić
boje się bardzo

ściskam was wszystkie bardzo mocno i za wszystko dziękuję​
 
kochane moje
gratuluje fasolek pod serduszkami
ciesze się zkażdego najmniejszego sukcesu waszych szkrabów
trzymam kciuki za wszystkie które się starają
a ja
ja się z wami żegnam o 15 mam byc w szpitalu
muszę spakować torbę a nie wiem co do niej wsadzić
boje się bardzo

ściskam was wszystkie bardzo mocno i za wszystko dziękuję​

KASIU, jestem z Tobą...wierzę, że będzie dobrze...ściskam Cię mocno...i trzymaj się dzielnie...
 
reklama
Kasia trzymam kciuki man nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze w szpitalu bedziesz pod dobra opieka- buziaczki

A u mnie jakos jakos, robiono mi znowu badanie hormonow norma z przed ciazy jest 0-5 (tutaj) a mi po poltora tyg po poronieniu spadlo do 6 wiec nie beda juz badac bo wszystko wraca do normy takze za jakis czas znowu rozpoczniemy statanka.
 
Do góry