reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czesc dziewczyny, wpadlam tylko sie przywitac, od kiedy wrocilam do pracy jestem taka zmeczona , ze nie mam na nic sily...Rano o 7 wychodze z domu, wracam o 19, pomimo ze pracuje od 9 - 17 tyle godzin zajmuje mi dojazd do pracy. Mieszkam na obrzezach. Dzieki pracy umysl mam pochloniety czym innym, tylko w drodze powrotnej w autobusie ciagle mysle o tym co sie stalo i sobie wyobrazam co by bylo gdyby...Dobrze ze mam ta prace, bo czas szybciej leci i tylko odliczam tygodnie do lipca ( wczesniej nie chcialam aby tak szybko lecial :-))U nas super pogoda to od razu lepiej sie robi. Pozdrawiam i zycze milej nocy.
 
:-)Czarna witaj, narazie bierzemy antybiotyk dopiero 3 dzień ,a mamy braĆ 10 dni, jak narazie jedyne co uległo poprawie to to ,że przy tym antybiotyku wcale nie czuje ,że mam @:-), nic nie boli , i nie ma żadnych skrzepów , może to ta bakteria powodowała ,że @ była obfita i bardzo bolesna , albo po kuracji znowu wróci ból w czasie @, jak już wybierzemy tablety to mam sie pokazać i jak będzie ok to odczekać 3 tygodnie i potem ponowny urogin dla mnie i M tym razem i tylko na ureaplasme, jestem dobrej myśli codziennie dezynfekuje kibelek na noc bo podobno wydalamy bakterie teraz przy antybiotyku no i bezwzględny zakaz przytulanek aż do kompletnego wyleczenia:-:)zawstydzona/y::wściekła/y::szok:.
Mój tata był na kontroli i jak narazie odpukać śladu po guzie nie ma i sie nie odnawia kolejna kontrol za 4 miesiące, mam nadzieje,że nowotwór odpuśći i już nie będzie sie namnażał, na chwilę obecną go poprostu nie ma:)
Iwonkab kochana ja wyleczyłam zęby bo stwierdziłam ,że musze wyeliminować wszystkie możliwe powody infekcji w organiźmie miałam od 7 lat zepsuty korzeń i go wyrwałam ,a potem jeszcze 5 ząbków leczyłam , potem zdjęłam kamień i położono mi taki bezbarwny lakier chroniący przed kamieniem i próchnicą.

EdyśG ja miewam często niewyjeśnione bóle niby jak na @ ,zaczęło sie w ciąży wieczorami mnie pobolewało i potem od poronienia dość często tak ćmiło jakby na okres w róznych fazach cyklu, mój lekarz mówił,że ta bakteria na ,którą sie leczę z M może być przyczyną takich dolegliwośći,a ponadto bóli pęcherza czy czestych infekcji dróg rodnych, ale przedewszystkim bardzo często doprowadza do poronień i przedwczesnych porodów, wad i chorób u dziecka,a co najgorsze często wręcz nie daje objawów dopuki nie przejdzie w stan przewlekły.Odkąd biore antybiotyk na to świństwo , to mam @ a brzuch wcale nie boli:-).

Madzia witaj przytulam i zapalam swiatełko dla Aniołka(*), bardzo dobrze ,że do nas trafiłaś , bardzo trudno znieść ten ból ,a razem jakoś łatwiej to przychodzi , pozatym każda kolejna dziewczyna w ciąży buduje i daje nadzieje , bardzo mi przykro z powodu twojej straty i z całego serca życzę ,aby kolejna ciąża przebiegała wzorowo.

Kasiu trzymaj sie ,przytulam.
Karola jeszcze troszke ,a napewno zobaczysz swój skarb:tak:, już nie mogę sie doczekać.
Karolcia trzymam kciuki za badanka
Justkabor to faktycznie daleko masz do pracy ,ja nie pracowałam prawie od roku i świra dostawałam już , i od stycznia znalazłam wreszcie prace , na pół etatu ze względu na tate ,ale to dłuższa historia, zostawił nas rok temu,a teraz wrócił i od maja będe go woziła na rehabilitacje popołudniami(mój tata jest po urazie kręgosłupa i po operacji na rdzeniu kręgowym ,który jest w jednym miejscu zmiażdżony,ale na szczęście nie przerwany) pracuje do 14 wiec mi wszystko pięknie pasuje, i odkąd mam prace to czas szybko leci i jestem szczęśliwsza, nie siedze godzinami w domu i nie myśle o tym co było tak często.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć dziewczyny:) Nie wiem czy któraś mnie pamięta ale naprawdę aż wstyd tak dawno nie zaglądałam, po prostu brak czasu na cokolwiek. chłopaki, praca i studia wysysają ze mnie dosłownie wszystko. Teraz przechodziliśmy ospę i byliśmy uziemieni miesiąc czasu, horror po prostu. Przytulam wszystkie mamusie do serduszka, buziaki
 
Hej.

hej kobietki, a ja miałam dziś taki straszny ból;///////// normalnie atak jakiś tak strasznie brzuch zaczął mnie boleć, że myślałam, że padnę;/ straszny ból wszystko chyba przez ten zabieg co miałam teraz moje @ są tak bolesne, że nie wiem jak to opisać;/

nogi odmówiły mi posłuszeństwa teraz za każdym razem po tym zabiegu tak będzie;(
wzięłam no spę i jeszcze takie coś co się pije też na miesiączki bolesne, ale to była masakra normalnie niedoopisania :(

Kochana...ja po pierwszym poronieniu miałam właśnie takie bolesne @...musiałam brać wolne w pracy, bo płakalam z bólu. Ale teraz jest ok. są krótkie, bezbolesne.Myślę, że kilka takich Cie czeka i sie wszytsko uspokoi.


Kaśka - przytulam bardzo mocno, i proszę napisz mi jak Karolek, nic sie nie wyjaśniło, kiedy masz jeszcze jakieś badania, konsultacje?
Karola - no kochana...my tu czekamy na Zuzię.....i trzymam mocno za Ciebie kciuki.

Ja czekam na wyniki krzepliwości....jak będę je miała to zaraz Wam napiszę!

Buziaki,,,

Jej ale ten mój starankowy suwaczek mknie!!!!
 
Ostatnia edycja:
Lilijanna
Witaj
dopiero teraz zauwazylam, ze jestes z Opalenicy, moja bratowa tez jest z Opalenicy...moze sie znacie.

Witaj Justkabor - ja mieszkam w Opalenicy od 1,5 roku, poszłam tam za ślubnym. Znam kilka osób, ale nie wszystkich, pewnie A. będzie wiedział więcej, no a szwagierka to już na pewno. Przypuszczam, że bratowa będzie nas kojarzyć, bo Teście w życie Opalenicy wpisali się na długie lata. Coś jak Kulczyki w Poznaniu :-p No, ale świat jest jednak mały nie? :-D:-D:-D
Kobietka22 – oby to paskudztwo sobie szybko poszło, trzymam kciuki i za Was i za Tatę, aby kontrola za 4 miesiące też nic nie wykazała :tak:
Jezyk – my się na pewno nie znamy, ale witam Cię serdecznie. Widzę, że masz dwa Skarby swoje. Jak tam się sprawują? ;-)

Karolcia81 – Karolcia czy potem coś jeszcze robicie, jakieś badania? Ale ten Twój czas do taranek leci.



A ja bym chciała, żeby zamiast deszcze dzisiaj słoneczko jednak się przebiło. Proszę proszę. :sorry:
 
Lilianna - teraz jeszcze sobie musze zrobić wymaz na mykoplasme i ureaplasmę....ale nie mam sie kiedy zebrać, bo co wieczór są przytulanka, a przed wymazem to ze dwa dni posuchy powinno być...no i jak pójdę do gina to sie go o te przepływy podpytam, może mi zbada. I tyle...nic już więcej nie badam....jeszcze tylko kilka wizyt u dentysty, ale najważniejszych ubytków sie już pozbyłam, więc teraz to już tak dla BHP, bo cos tam jeszcze dojrzała!
Wszystkie wyniki są książkowe....niektóre badanka robiłam po kilka razy....więc wierze z całego serca, że to przypadek, że jestem zdrowa baba...i teraz już będzie piękna, zdrowa dzidzia....
 
reklama
WIELKIE DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA MIŁE SŁOWA!
Naprawde fajnie usłyszeć cos takiego, od osób które przeżyły podobne chwile, i tak samo ciebie rozumieją.
Ja juz po zwolnieniu - 7 dni szybko zleciało - niby fizycznie jest już - juz nie plamię i z brzuchem tez nawet ok. Szkoda tylko, że psychicznie człowiek nie może tez tak szybko sie odnaleźć z powrotem w tej codzienności. Dzis już wracam do pracy -chociaz tak szczerze, to na nic nie mam ochoty dalej, na dodatek jestem przeziębiona i ledwo stoje na nogach, ale...co zrobić.

Aha...jak wypisywali mnie ze szpitala, to doktor powiedział, że mam za 2 tygodnie zgłosić sie po wyniki z badania hist. - patologicznego. Czy wiecie co to takiego? jak będe to miałą to mam wizyte u sojego GINKA. Zobaczymy co dalej...

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny gorąco...:)
 
Do góry