reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam nowe Aniołkowe mamusie :* zapalam światełka dla Waszych Aniołków
[*] szkoda, że jest nas coraz wiecej...

Dziewczynki mam do Was pytanie.. czy podczas ciąży miałyście bóle podbrzusza? i mniej więcej od którego tygodnia??
Mnie zaczął coś pobolewać brzuch, około 3 dni temu, tak jakby ból przedokresowy, tyle tylko, że okres mam mieć dopiero w przyszłą środe. Zazwyczaj taki ból pojawiał się u mnie 2-3 dni przed @ więc sama nie wiem... może moja @ zawita wcześniej..
Jak byłam w ost ciaży miałam takie same bóle, ale pojawiły się one dopiero w terminie @ no i trwały kilka tygodni.

Co o tym myślicie??

pozdrawiam
 
reklama
Wioleta_K trzymaj się Kochana :) musisz wierzyć, że będzie dobrze... wszystkie tu wiemy co czujesz... jak tylko masz ochote to pisz...
 
Ja od kąd zaszłam w ciąże miałam bóle podbrzusza. Mój lekarz prowadzący twierdził, że to normalne rozszesza się macica i do póki nie są to bardzo silne bóle to nic groźnego . Ale może skonsultuj to z twoim lekarzem będziesz spokojniejsza
 
Witajcie dziewczynki my nadal w dwupaku wczoraj byłam na ktg i mam jakieś skurcze ale takie w miarę delikatne i trzeba czekać, nasza mała jak się pchała w 24tygodniu to trzeba było założyć szewek a teraz nie chce wyjść.tłumaczę jej że już powinna wyjść bo nie mozemy się jej doczekać ale ona uparta i siedzi w brzuszku.czytam was kochane jak tylko mogę ale mam problemy z internetem w dalszym ciągu czekam teraz bo zerwałam z nimi umowę i dopuki mi tego nie zatwierdzą to muszę się tak męczyć bo nikt z toyi nie umie tego naprawić.
Kochane trzymam za was mocno kcuki i czekam na nowe maleństwa jak tylko się coś będzie działo u nas to na pewno zaraz was powiadomie ja albo mój mąż.
 
Czesc dziewczynki.
Widze duzo nowych nicow czyli znowu niestety nas przybylo...
Witam wszystkie nowe aniolkowe Mamusie.
A ja po malu nas pakuje bo juz w pt lecimy do Polski(huraaa!!!)
Dzis u nas ladna pogoda to bylam z mala na dworzu dwie godzinki.No a teraz mala zajmuije sie soba tzn gada sobie po swojemu i brzeczy grzechotka;-)
Karolciu zobaczysz,ze sie doczekasz...
Agatka tez czekala i zobacz mal juz jest na swiecie.

Buziaki dla wszytkich
 
witajcie
czytam Was ale nie piszę nie mam o czym bo sytuacja u mnie nadal taka sama
nie mam na nic sil
a dziś mija rok kiedy straciłam okruszka to już rok a mi się wydaje jakby to było wczoraj
pozdrawiam Was i ściskam wszystkie bez wyjątku
 
Witam nowe Aniołkowe mamusie :* zapalam światełka dla Waszych Aniołków
[*] szkoda, że jest nas coraz wiecej...

Dziewczynki mam do Was pytanie.. czy podczas ciąży miałyście bóle podbrzusza? i mniej więcej od którego tygodnia??
Mnie zaczął coś pobolewać brzuch, około 3 dni temu, tak jakby ból przedokresowy, tyle tylko, że okres mam mieć dopiero w przyszłą środe. Zazwyczaj taki ból pojawiał się u mnie 2-3 dni przed @ więc sama nie wiem... może moja @ zawita wcześniej..
Jak byłam w ost ciaży miałam takie same bóle, ale pojawiły się one dopiero w terminie @ no i trwały kilka tygodni.

Co o tym myślicie??

pozdrawiam


u mnie gdzieś tak 2 do 3 tyg po zapłodnieniu zaczął brzuch boleć właśnie tak jakbym miała dostać okres, i te piersi takie wielkie nabrzmiałe miałam w piątym tygodniu to spać na brzuchu nie mogłam tak mnie bolały i tak ciążyły urosły mi ogólnie 2 rozmiary, jak to lekarz powiedział mam przewagę gruczołów mlecznych nad tkanką tuszczow
 
hej kobietki, a ja miałam dziś taki straszny ból;///////// normalnie atak jakiś tak strasznie brzuch zaczął mnie boleć, że myślałam, że padnę;/ straszny ból wszystko chyba przez ten zabieg co miałam teraz moje @ są tak bolesne, że nie wiem jak to opisać;/
 
nogi odmówiły mi posłuszeństwa teraz za każdym razem po tym zabiegu tak będzie;(
wzięłam no spę i jeszcze takie coś co się pije też na miesiączki bolesne, ale to była masakra normalnie niedoopisania :(
 
reklama
EdyśG – bóle podbrzusza są normalne, tam się wszystko rozrasta, mi się nawet teraz zdarzają bóle. A od kiedy, kurczę nie pamiętam. :zawstydzona/y: Może faktycznie @ przyjdzie szybciej.
Wioleta_K – witaj i zostań z nami, czerp z nas siłę i wiarę i daj swoją, musimy tu się wspierać, chcemy się tu wspierać, bo razem raźniej, zobaczysz ból nie minie, ale nauczysz się z nim żyć :tak:

Karola – bo może Zuzia przyjdzie terminowo, a jakby nie patrzeć jeszcze tydzień może łaskawie sobie siedzieć w brzusio i mieć wszystko gdzieś. Nie tylko Ty się niecierpliwisz, my tu też. :-p

Agnieszka – powodzenia w pakowaniu, bo to jest chyba najbardziej stresujące zadanie przy tej całej wyprawie. Powodzenia na polskiej ziemi i mimo, że tylko tydzień, bierzcie ile się da, spotkań z rodziną, znajomymi, znajomych miejsc itd. ;-)
Kaśka – trzymaj się, te dni są zawsze ciężkie, mi się za chwilę zbliża termin planowanego porodu i ech świętowalibyśmy roczek. No ale mamy swoje Skarby w sobie i one muszą wiedzieć jak wiele dla nas znaczą i że czekamy tu na nich w odpowiednim czasie. Przytulam.
Marc - trzymaj się ciepło, spróbuj to przespać jeśli masz taką możliwość, może następnym razem będzie mniej boleć, a może warto to sprawdzić u gina?



A mi czas ucieka szalenie, te następne 5 tygodni minie mi też bardzo szybko, bo do końca kwietnia w księgowości rewolucja, a w weekend majowy mam urodzinki, potem siostra, a potem będzie już połowa maja, ładna pogoda, dni coraz dłuższe, będzie jeszcze więcej energii i może uda się zacząć wdrażać w plan ogród. Póki co ślicznie rosną mi tulipanki i magnolia ślicznie kwitnie, a także jabłoń, ech - lubię patrzeć jak wszystko wiosną się zmienia :-) No i 30tc będzie jak nic :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry