reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karolcia ja tak jak Ewelina bym poelcala tamtum rose. jest super mi pomogla momentalnie.mozna sie tylko podmywac albo irygator kupic jeszcze do tego.
Pomyślę...
Dzieki...

Karolcia – miałam swojego czasu to samo, jak wrócę do domu, sprawdzę jak nazywały się te globulki co mi zapisał gin, upławy mają do tego mało przyjemny zapach czy są bezzapachowe, musiałaś gdzieś od kogoś chwycić, w sensie kibelek w pracy czy coś podobnego. A tak jak Just pisze, jak ja teraz dostałam antybiotyk to dopochwowo obowiązkowo clotrimazolum, bo powiedział, że do następnej wizyty grzybka będę inaczej mieć. Dasz radę, kilka dni i po problemie ;-)
Na szczęście te upławy są bezzapachowe...tylko ta konsystencja serka mnie wkurza....no i swędzenie....zwłaszcza jak idę siusiu...to najchętniej bym pod zimną wodę "ją" wsadziła.
Na razie i tak sie podleczam tym co dostępne bez recepty...bo nie chcę iść do gina. Nie chce do starego, a na wizytę u nowego i tak bym musiała czekać ze dwa tygodnie....to do tego czasu sama sie wyleczę.
A najgorsze, że mi sie przytulanek chce....bo wiecie...jak mógł to nie chciał, a jak chciał to nie mógł ;)

No tak, pewnie od kogoś przez kibelek musiałam złapać...bo w końcu nie prowadzę rozwiązłego życia seksualnego...a ostatnio to nawet z własmym mężem sporadycznie :)

Karolcia - ja mam tendencje do drożdżaków i w moim przypadku pomaga Nystatyna dowcipna , płyny do higieny są niewskazane, tak mi zawsze mówi moja ginka , ale to w moim przypadku oczywiście

Ja zawsze używałam...chyba od dziecka...bo zawsze u mojej mamy w domu był jakiś i się nim podmywałam...a na swoim od kilku lat tez uzywamy razem z Z. on już tez nie może bez niego, nawet jak jedziemy na wczasy...to zabieramy ze sobą najczęściej dr. Eris z lukrecją... bardzo go lubimy....więc chyba on tak nagle mi nie zaszkodził....

Jak nie urok to s....... - i sie muszę wstrzymać z badankami...bo ani wymazu, ani wizyty u gina ...bez sensu!!!!
 
reklama
A tu coś z portalu medycznego:
[FONT=courier new, courier, mono]Okazuje się, że poza typowym działaniem antykoncepcyjnym hormony zawarte w pigułce:
- regulują cykl miesiączkowy,
- zmniejszają dolegliwości zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz samych miesiączek,
- poprzez zmniejszenie wielkości krwawień, zapobiegają niedokrwistości,
- opisuje się również zmniejszenie częstotliwości występowania raka endometrium oraz raka jajnika.

[/FONT]
 
Ahoj laseczki ja mam dziś 36 dzień i zero @ nawet @ jakiś przeczuć, że On wogóle przyjdzie hmm co zrobić czekać albo testa robić??
 
zjola zrobisz jak uwazasz ;-) ale ja mam przeciwne zdanie na ten temat i wiem ze po braniu pigułek należy odczekać ze staraniami wlasnie ze wzgledu na nadmiar niektórych hormonów które sa w tych tabletkach i moga zrobic niezla burze hormonalna w pierwszych miesiacach a to na pewno nie jest dobre dla dziecka, owszem są też inne opinie ale wiadomo co lekarz to opinia itd wiec należy mieć też swoje zdanie i swoje przemyslenia na dany temat.
A tabletki wiadomo ze reguluja cykl miesiaczkowy tylko ze krwawienie wystepujace w przerwie ktora nalezy robic w trakcie brania tabsow to nie jest miesiaczka to tylko krwiawienie a jest regularne ze wzgledu na regularnosc brania tabsow, a po odstawieniu moze byc różnie bez wzgledu na to czy juz bralas czy nie. i najważniejesze nie masz szans na zrobisz zadnych badan hormonalnych przy braniu tabletek bo one nie maja wtedy sensu.. a jesli masz regularną @ to po co tabletki? Bo beta ci spadnie? i tak spadnie w ciagu tych trzech miesiecy a jak dostałaś @ to już pewnie spadła.
a bol jajnika nie koniecznie oznacza owulacje, testy owulacyjne to nie usg wiec tez jednoznacznie ci nie wskaza ze to owulacja taki bol moze oznaczac rosniecie pecherzyka i moze sie pojawic nawet pare dni przed owulacja a testy owulacyjne tez sa pozytywne nawet pare dni przed owulacja bo wykazuja wzrost hormonu lh a on nie rosnie nagle tzn nie pojawia sie nagle tylko stopniowo rosnie az do owulacji a potem spada.

no i jeszcze jedno, rozumie ze chcesz jak najszybciej rozpoczac starania wiec tym bardziej nie rozumie po co sobie rozregulowywac gospodarke hormonalna.. no chyba ze tabletki sluza ci tez w celu antykoncepcyjnym choc uwazam ze sa inne metody ;-)

karolcia zrob mimo wszystko te wymazy, bo co za różnica czy wyjdzie dodatkowo jakas inna bakteria czy nie, a jak sie podleczysz to chyba moze byc tak ze troche zmylisz organizm i gdybys miala jakas hlamydie itp to moze by nie wykrylo przez te leki globulki itd.

w ogole to fajnie sie macie ze wam fasolki w brzuszkach rosna :-D

marc ja bym dluzej nie czekala, no chyba ze masz 36 dniowe cykle :/ zrob testa :-)
 
Ostatnia edycja:
A mozecie mi powiedziec jaka temperatura jest w dni płodne nigdy tego nie stosowałam więc nie wiem a wy już macie doświadczenie.Jesli juz to nie pomoże to zrobie hormony jak pisze Pati.b.
 
kolo 37 powinno byc chyba, ale musisz miezyc temperature wewnatrz ciała i zaraz po przebudzeniu, kazdego dnia...i tez zalezy ta temperatura od twojego organizmu bo nie kazda ma te 37, wazny jest skok temperatury koło owulacji a potem sie utrzymuje jesli jest ciaza a jesli nie to dzien przed @ spada o kilka kresek ale dosyc duzy spadek to jest, ja nigdy nie stosowalam tej metody ale troche czytalam o tym... najlepiej sama poczytaj na ten temat bo nie chce ci namieszac w glowie ze wzgledu na to ze nie praktykuje tej metody ;-) bo mi sie nie chce
 
Kochane może poczekam te jeszcze np.3dni i wtedy może:) bo ja po tym wszystkim nie przypuszczałam, że tak od razu:) jakoś:)
 
Ola** no co Ty piszesz?? jaki strach:confused: ja chyba źle tam przeczytałam -dyscyplinuję Cię:sorry2: narazie delikatnie ale jak mi będziesz maluchowi głowę zawracała swoimi dziwnymi lękami to Cię razem z maluchem opr**** porządnie

EdyśG pisz kiedy tylko znajdziesz chwilkę:tak:

Motyl13 zawsze możesz tempkę mierzyć albo po @ isć do gina zobaczyć czy pęcherzyki rosną i je monitorować ALE nie dziwię się Twojemu mężowi skoro czuje się jak reproduktor:wściekła/y: jeszcze trochę i seks mu obrzydnie do reszty:confused: gdybyś przestała świrować to wiedziałabyś kiedy jest ten dzień -a skąd??? bo natura tak to zrobiła ze wtedy masz mieć ochotę, masz być piękniejsza i czuć się piękna... ale jak Twój organizm ma czuć jak też pewnie ma dość reprodukcji:baffled: mąż też pewnie by zauważył owulkę -feromony itp -ale jak ma to zrobić jak już mu się po prostu nie chce. Staranka starankami ALE nie robienie dzidzi na siłę -zablokujesz się i nawet seks 2 razy dziennie nic nie da:no: Free MemberShip Registration - Fertility Friend OnLine tu jest fajny wykres -codziennie mierzysz -wpisujesz i pokaże Ci czy owulka była:tak:

Lilijanna ciamajdo -uważaj na siebie:-p ja też brzuchem strącam wszystko ze stołu i blatu w kuchni ale pilnuję żeby tam nic gorącego nei stało:-)

Patib -ja miałam dobre hormony a cykle mega długie... z Alicją owu miałam w 20dc:confused: a skąd takie cykle?? nie mam pojęcia:no:

Czarna no ja po plastrach chodziłam po ścianach -nie służyły mi:no:

Zjola nie zanudziłaś -ale tym bardziej nie kumam po co tabsy skoro to nie u Ciebie jest problem. Mi hormony wróciły do normy bez niczego po drugiej @ -3 już nie dostałam:-p co do info o tablrtkach -to nie chodzi o to ze tabletki regulują na zawsze -tylko jak je bierzesz tzn nie regulują cykli naturalnych:no: Pati b świetnie to opisała:tak:

Karolcia81
a może to od dróg moczowych:confused: eee sama nie wiem:-(

Marc
no to testuj:-)

Mysza cześć i czołem;-):-)
 
reklama
Do góry