reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Madzikd to trudne ,ale ja osobiście znam kobiety, które po tylu razach mają swoje upragnione maleństwa,jedna znajoma trzy razy poronila potem córeczke urodzila,potem znowu poronila i kolejne dziecko urodzila neidawno, inna cztery razy poronila i ma dwoje dzieci. osob ktore poronily pierwszą ciąże tez znam trochę.wiec trzeba walczyc i wierzyc! a tu na forum tez są przykłady ,ze mozna,calkiem sporo tych przykładów więc tzreba robic badania,szukac dobrego gina i próbować.nigdy się nie poddawać.
ja stresuję się niepotrzebnie np bo wiem,ze bedzie dobrze,musi być.kto ma wierzyc wmoje malenstwo jak nie ja?

kasiawd Ty masz jakies objawy? bo ja nic.ale w sumie to nei wiem ktory to tydz ,moze gin wpt mi cos rozjaśni
 
reklama
13x13 masz racje powinnam juz zaczac byc mniej zachowawcza:sorry2:a Ty kochana kiedy planujesz sie rozpakowac?
olu nie bede sie licytowac ale bardziej "psychicznej " osoby na ziemi niz ja nie znam, wiec u Ciebie musi byc lepiej:tak: a Julek to twardy zawodnik i nie robia na nim wrazenia Twoje nerwy. co do wizyty to trzymam kciuki , na pewno wszystko jest dobrze.
mi wizyta u gin i jego zapewnienia ze wszystko ok wystarczaly na tydz. a pozniej to znow bym biegla i robila usg, wiec przez kolejne trzy tyg do nastepnej wizyty zadreczalam siebie i wszystkich wkolo:sorry2:
ale trzeba to jakos przetrwac
 
Witam sie i od razu podnosze alarm puki pamiętam

KAROLU I CZARNA!!!!

Infekcje układu moczowo płciowego te objawowe i skąpoobjawowe czyli pieczenie pęcherza, swiąd w okolicach intymnych, taki silny i jednorazowe np zaswędzi,ale zaraz minie ,albo wodniste upławy , kłócie, lub np jak idziecie do ginka i mówi "jest infekcja" i daje lek na to ,nie wiem czy wam sie tak zdażało czy nie ,ale ja odkąd pamiętam co jakiś czas mam swiąd , pęcherz , albo właśnie ide do ginka i mówi ,że jest infekcja i daje czopki to właśnie może wywyoływać ureaplasma, mykoplasma, chlamydia, właśnie wtedy kiedy są objawy trzeba robić wymaz bo leki zafałszują wynik, powtarzam ROBIC WYMAZY jak najbardziej mnie gin nie leczył tylko kazał zaczekać do wymazu i wyniku dopiero dostosował leczenie, bo jeśli bakteria jest aktywna to łatwiej ją wykryć.
Karolcia- jeśli chodzi o doraźne środki to dostałam teraz razem z antybiotykami nystatyne , no i clotrimazolum właśnie lepiej posmarować niż czopki sobie aplikować zwłascza przed wymazem, masz już wyniki na temat chlamydii??????

Zjola cieszę się,że dostałaś już tej @ , a anty skonsultuj z ginem , a jeśli już bardzo chcesz je brać to na litość odstaw je przynajmniej na 3 miesiące przed staraniami , moja psiapsióła zaszła tuż po odstawieniu i co ? plamienie i poronienie, ja uważam ,że progesteron ,który był podniesiony po odstawieniu gwałtownie opadł bo organizm stał sie rozregulowany i nie doszedł jeszcze do normy, takie jest moje skromne zdanie, ja przy tabsach po poronieniu (bo tak mój ex gin polecił) miałam takie jaja w cyklu o, których sie fiziologom nie śniło moja @ trwała 16 dni zanim organizm doszedł do normy tfu tfu fe fe tabsy są bleee :baffled::no:

Justkabor- i zaraz cię przez kolano przełoże i w dupsko będe lała , to nie ty coś źle zrobiłaś , nie waga nawet nie wiesz ile razy kobiety chudną na początku bo męczą je wymioty i dzidzia jest, to nie twoja wina, wiesz co ja mam ciotkę położną i jak wygłosiła opinje ,że dzidzia odeszła bo za mało jadłam i byłam za chuda to efekt jest taki ,że patrzymy na siebie jak na zbójów bo do jasnej ciasnej jak można stracić dziecko bo sie schudło czy ile jadło w początkach ciąży wiele kobiet nie wiele przyswaja a dzieci się rodzą , kochana ja napisze liste ważnych badań :

  • cytomegalia
  • toksoplazmoza
  • progesteron - w odpowiedniej fazie cyklu (zapytaj ginka)i jeśli masz lub miewałaś plamienia w ciazy lub pomiędzy miesiączkami.
  • prolaktyna
  • badania tarczycy
  • wymazy na :
  • ureaplasme
  • mykoplsme
  • chlamydie
  • opryszczke
  • hpv
  • badanie ogólne moczu (jeśli wyjdą bakterie to posiew moczu)
  • posiew z szyjki macicy
Z tym ,że za te badanka sie płaci podpytaj jeszcze ginka,albo lekarza rodzinnego czy nie da rady cosik wydębić na nfz :tak:.

Olu* trzymam kciuki za wizytkę w piątek ;-)
Motyl13 - kochana wyluzować się , zazwyczaj jak sie zdaża wpadka to dochodzi do niej najpredzej, a dlatego ,że sie tego nie planuje, to trudne ,ale dajcie sobie czas i odpuśćie sobie cieszcie się sobą niw wyliczajcie dni płodnych tylko używajcie ile sie da:tak::-):-D:-D:-D:-Dniech sie ziemia trzęsie.

Liljanko nie martw się moja siostra sobie upuściła patelnie z tłuszczem na stope miała bąble i rope też jest w ciąży i lekarz powiedział,że wcale nie musi być znamienia.:tak:, natomiast przy poprzednim dziecku nic sie nie działo ,a myszka jest na pupie u jej synka:-).

Marc - trzymam kciukasy testuj kochana i przestań trzymać nas w niepewności.
Lucyf -jak fajnie czytać o wierzgających stupkach bardzo sie ciesże kochana.
Agatko - biedny wielorybku nasz , jeszcze troszke i sie doczekacie ściskam kciuki za Alicje ,żeby już mamusine mieszkanko po mału zchciała opuścić kurcze zauwazyłyście ,że często te nasze cuda o ,kóre się martwimy wcale sie do nas na końcu tak nie spieszą???:sorry2:, myślą sobie "ło matko tyle na mnie czekali,że teraz mnie zagłaszczą , pier..... nie wychodze i już":-D:-D:-D:-D:-D
Karolu nasza kochana również trzymam kciuki trzymaj sie kochana już nieługo ,a pamietam jak zafasolkowałaś ile przeszłaś terz będzie już tylko cudownie zobaczysz:tak:

Młodam-Elu- witaj przytulam i zapalam światełko dla twojego Aniołka (*), zostań z nami jesli masz pytania chcesz sie wygadać to pisz śmiało pomożemy , doradzimy nie zostawimy cię z tym samej możesz na nas liczyć bo doskonale ciebie rozumiemy, strach,łzy ,wszystko.

EdyśG witaj zapalam światełko i przytulam (*), nadrabiaj nas koniecznie .

Już zawsze będziemy naznaczone brzemieniem strachu i obaw,ale są też dobre strony będziemy odczuwać każdy ruch ,każdy test , narodziny po stokroć silniej i intensywniej będziemy płakały z radości o wiele intensywniej , pamietajcie ,że to co nas nie zniszczy nas wzmocni i uszlachetni, nabierzemy pokory wobec naszych małych pociech nie zlekceważymy niczego nie zaniechamy żadnych kroków ,aby uchronić nasze kolejne dzieci od złego.

Madzik przytulam i zapalam swiatełka (*)(*)(*), kochana to bardzo boli , a powiedz robiłaś jakieś badanka?Lekarze coś sugerowali doradzali?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kobietka22 - powinny być dziś wyniki chlamydii, ale nie miał jak Z. podjechać, a przez telefon nie chcą nic powiedzieć....więc będą jutro. Ale robiłam ją z krwi..bo powiedzieli w lab., że akurat chlamydia z krwi jest dokładniejsza....a urea i myko z wymazu będę robić.....no i teraz właśnie nie wiem, czy teraz zrobić, czy się trochę podleczyć?
 
kobietka22 - powinny być dziś wyniki chlamydii, ale nie miał jak Z. podjechać, a przez telefon nie chcą nic powiedzieć....więc będą jutro. Ale robiłam ją z krwi..bo powiedzieli w lab., że akurat chlamydia z krwi jest dokładniejsza....a urea i myko z wymazu będę robić.....no i teraz właśnie nie wiem, czy teraz zrobić, czy się trochę podleczyć?

Kochana ja pytałam mojego ginka jak powiedział,że jest infekcja czy coś będziemy leczyć ,a on mi na to ,że pod żadnym pozorem bo leki mogą zafałszować wynik , a jeśli infekcja jest aktywna to bakteria też i bardzo łatwo ją wychwycić i dopiero po wyniku dostałam leki , z tą chlamydią to nie wiem ,ale pytałam ginka czy po leczeniu tej ureaplasmy M może z krwi zrobić, a ginek powiedział ,że wymaz powinien być i ja i M więc co do tego paskudztwa napewno wymaz tylko ,a o chlamydie nie pytałam bo i tak ją miałam w pakieciku ,ale jej na szczęście nie wykryło.

 
Karolcia - wylecz się najpierw, bo Ci głupoty powychodzą
LucyF - super, że Maleństwo żwawe, rozumiem, że to były prenetalne? Ja robiłam dwa razy, bo za pierwszym razem nie dało się wszystkiego wybadać, tak się Mała ruszała, She miała też dwa razy robione :-p
13x13 - ciamajda :-D:-D:-D pomyślałam o sobie gelejza i ciapa, no ale ciamajda też może być :-p
Marc - rób testa, albo idź na betkę, ale najlepiej to zdecydujcie sami. Rozumiem, że to dzidzia tego przyjaciela co tak cierpliwie czekał na Ciebie, a Ty te klapki na oczach miałaś ;-) Po cichu już gratuluje, a kciuki zaciśnięte :tak:
Ola** - no myśl pozytywnie i tyle
Kobietka22 - no to mnie pocieszyłaś :-)

A ja dalej leczę łapkę i dwa sprzątam pawlacz, kupiłam ozdobne pudła i segreguje ... bombki :szok::szok::szok: Na te co na choinkę w domu i na te co na choinki na ogrodzie :-D:-D:-D
 
Hej dziewczynki!

Ale dziś naskrobałyście:)

Lucy - super, że z dzidzią wszystko dobrze:)

zjola - ja też jestem przeciwko tabletkom anty.

Agatka - uparciuch z Twojej córuni:)

A mnie chyba coś rozkłada:(

Miłego wieczorku!
 
Lilijanna u mnie ok :) tzn. rozpoczelismy staranka, wiec na pewno dam Wam znać co i jak... chciałabym już nosić w sobie maleństwo, ale wiem, że nie powinnam się nakręcać bo nic z tego nie wyjdzie. No i w zasadzie jestem po 1 @ wiec małe obawy, czy nie za szybko... ale czuje, że tak powinnam właśnie zrobić.

Pozdrawiam wszystkie :*
 
reklama
aaa i pytanko do Was ;P

Czy miałyście może jakieś przeczucia, że coś bedzie nie tak (oczywiście bedąc w ciąży)?? Bo ja kilka dni przed pierwszym usg miałam okropne koszmary :( Najpierw śniła mi się śmierć mojej babci i babci mojego męża, a kilka dni później śniła mi się krew... Naprawdę się tym przeraziłam, tym bardziej, że czułam się wyśmienicie. Przedziwne to było :(
 
Do góry