reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No jak S szedł do pracy było u nas -23:-p
ale fajnie pod kołderką leżeć:-D pozdrowionka dla wszystkich pracujących:tak:
czeka mnie tylko zrobienie obiadku -no ale dla tej mojej siłaczki muszę coś smacznego i pożywnego zrobić;-)

U nas nic nowego -mała daje mi łapkami po szyjce -dżizas dziwne uczucie, w nocy podskakiwała jak kangurek:baffled: niewiele pospałam... ja mam nadzieję ze te harce znaczą tylko tyle ze jest silną dziewczynką... czasem się boję że ją gniotę jak kładę się na boku i to Ją denerwuje... ale to chyba nie takie łatwe:confused: leżałam tak w nocy -wszystko mnie bolało -mała skakała a ja wspominałam cudowne muśnięcia z 18-26tc:-p i aż się boje bo Ona jest coraz silniejsza:szok:

A ja odkryłam piwo 0,0% i dobrze ze dopiero teraz bo bym fortunę na nie wydała:-D ma smak piwa-piwa (nie jakiegoś obleśnego karmi) no i do tego nie szkodzi mojemu kangurkowi:tak: super

Będę dziś zaglądała co jakiś czas
Buziaki
 
witam

chyba jutro zrobie pierwszego testa owulacyjnego jesli dzis mi przyjda te z allegro :-)... jak sie w tym cyklu nie uda to koniec z tym intensywnym seksem bo sie wykoncze fizycznie :-p i koniec z testami.... wszystkiego mi sie odechce a nie chce zeby seks stal sie robiniem dzieci... to ma byc przyjemnosc i narazie jest i to mega wielka tylko jakos efektow nie ma... widocznie mam sie nauczyc cierpliwosci tak jak just :-p

papa milego dnia wszystkim
 
Agatko podziel się nazwą tego piwa, bo ten napój też za mną chodzi, a wolałabym jednak unikać %...

Choć przyznam Wam się, że wczoraj niczym nie mogłam się napić, tzn. zaspokoić pragnienia. Ani kwaśnym, ani słodkim, ani zwykłą wodą. I w końcu wieczorem zdecydowałam się na dosłownie kilka łyków piwa z dużą ilością soku malinowego. I to podziałało.
 
Ja pierd......ę dziewczyny u mnie w pracy piec od centralnego wysiadł i dziś nie grzeje, nie grzał też przez cały weekend....:((((. A Administratorzy budynku mają to głęoko w poważaniu ... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Znowu się rozchoruję....
 
dziewczyny trafiłam na bardzo smutna historie ale dająca do myslenia... jesli chcecie to przeczytajcie, historia bardzo chorego dziciatka ktore zmarlo kilka godzin po urodzeniu wiec naprawde nie czytajcie jesli nie chcecie bo moze to was troche porazic... mi dało sporo do myslenia choc sie poplakalam czytajac to
Smutna historia Totka [Wersja light] - Forum Dziennika Internautów

a ty aga moze idz do domu, zamknij sklepik.. kurcze tylko te twoje zwierzaczki tam zamarzna :-(
 
dziewczyny trafiłam na bardzo smutna historie ale dająca do myslenia... jesli chcecie to przeczytajcie, historia bardzo chorego dziciatka ktore zmarlo kilka godzin po urodzeniu wiec naprawde nie czytajcie jesli nie chcecie bo moze to was troche porazic... mi dało sporo do myslenia choc sie poplakalam czytajac to
Smutna historia Totka [Wersja light] - Forum Dziennika Internautów

a ty aga moze idz do domu, zamknij sklepik.. kurcze tylko te twoje zwierzaczki tam zamarzna :-(

no właśnie to nie jest taka prosta sprawa. U zwierzaczków akurat ciepło, bo to inne pomieszczenia , u mnie w biurze i na RTV zimno a nie mogę na razie wyjść bo pracy mnóstwo i terminy mnie gonią..:-(
 
witam poniedziałkowo.
Wróciłam po 15h pracy. Właśnie zajadam frytki (bo w sumie nie mam nic innego), potem prysznic i spać. Tylko musiałam zajrzeć do Was:-)
Jak wstanę to muszę pójść na zakupy coś upolować na obiad, bo teraz już nie miałam sił nawet iść a co dopiero mówić pani ekspedientce w mięsnym ile czego ma być, już nie wspomnę o niesieniu tego do domu ;-)
 
reklama
witajcie kochane
od jakiegoś czasu a dokładnie od dnia amnio pisuję też na innym forum dziewczyn oczekujących na ten wynik i dziś jedna z nich otrzymała niestety złe wyniki
ja zamierzam pierwszy raz zadzwonić w piątek to będzie już 16 dni wic może wstepnie coś powiedzą
chyba znowu zaczynam świrować
a wczoraj chyba poczułam ruchy synka a przynajmniej na ruchy to wyglądało dwa muśniecia i jakoś tak dziwnie serce zakłuło
ach zaczynam tydzień od łez
 
Do góry