reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam!
Ja bym chciała pracować jak najdłużej się da. Zwłaszcza, że mam fajną pracę, bo tylko od 4tego do 20tego każdego miesiąca. Więc tak jakby co miesiąc mam urlop :-)
to faktycznie fajnie :-) masz 2w1 :-) pół miesiąca na pracę i pół na przygotowywanie się na przyjście maluszka :-)

hu hu ha przyszła zima zła ;-) nie wiem ile u mnie stopni było, ale ciepło to na pewno nie było. I oczywiście jeden autobus nie przyjechał, pewnie zamarzł :baffled:

a wogóle to mnie to zaczyna denerwować, że nadal nie czuję ruchów malucha :wściekła/y:
pewnie tak jak i z testem ciążowym - dzieciak uczy mnie cierpliwości
 
Ostatnia edycja:
reklama
V_jolka a co to za biedroneczki :-p

Witajcie laseczki w ten mrozny dzionek , u mnie -12,5st. ale zimno, zmarzlam przeokropnie :szok:

Wogole to nieuwierzycie co sie stalo wczoraj:no: Moj synek wrocil od swojego ojca caly roztrzesiony,wymiotowal i blady.Myslalam,ze sie czyms otruł. Po wizycie ojca, on do mnie zadzwonil ze stwierdzeniem ,ze nasz syn wg niego i jego obecnej zony(nauczycielki angielskiego) jest niedorozwiniety umyslo,:wściekła/y::wściekła/y:,bo na jego pstrykniecie palcem nie odpowiada na pytania np.odnosnie słow angielskich, liczenia itp... nosz kuzwa mac :wściekła/y: jakby mi ktos z buta w twarz strzeli,a dziecko przyznalo mi sie pozniej,ze tata z ta swoja kunekunda go straszyl i on dlatego tak zwymiotowal, powiedzieli mu,ze zabiora go do siebie na 2 miesiace i nie zobaczy juz mamy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:pojeb, dzisiaj sie z nim umowilam na rozmowe. Mówie wam dziewczyny nie popuszcze tego draniowi,raz ,ze z dzieckiem nie ma kontatku to jeszcze smie go w taki sposob obrazac. A wogole powiedzial jeszcze,ze jak ida na basen to on zamiast z panem uczyc sie plywac, to sie chce tylko pluskac i zjezdzac ze zjezdzalni. :no:
 
Witam dziewczynki.
Ale mam dziś nastrój ...brrrrrrrrrrr...u mnie mróz za oknem jest tak samo wielki jak moje nerwy.. Czy u mnie już niepowinny minąć te "ciążowe nastroje "???
 
V_jolka a co to za biedroneczki :-p

Witajcie laseczki w ten mrozny dzionek , u mnie -12,5st. ale zimno, zmarzlam przeokropnie :szok:

Wogole to nieuwierzycie co sie stalo wczoraj:no: Moj synek wrocil od swojego ojca caly roztrzesiony,wymiotowal i blady.Myslalam,ze sie czyms otruł. Po wizycie ojca, on do mnie zadzwonil ze stwierdzeniem ,ze nasz syn wg niego i jego obecnej zony(nauczycielki angielskiego) jest niedorozwiniety umyslo,:wściekła/y::wściekła/y:,bo na jego pstrykniecie palcem nie odpowiada na pytania np.odnosnie słow angielskich, liczenia itp... nosz kuzwa mac :wściekła/y: jakby mi ktos z buta w twarz strzeli,a dziecko przyznalo mi sie pozniej,ze tata z ta swoja kunekunda go straszyl i on dlatego tak zwymiotowal, powiedzieli mu,ze zabiora go do siebie na 2 miesiace i nie zobaczy juz mamy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:pojeb, dzisiaj sie z nim umowilam na rozmowe. Mówie wam dziewczyny nie popuszcze tego draniowi,raz ,ze z dzieckiem nie ma kontatku to jeszcze smie go w taki sposob obrazac. A wogole powiedzial jeszcze,ze jak ida na basen to on zamiast z panem uczyc sie plywac, to sie chce tylko pluskac i zjezdzac ze zjezdzalni. :no:
NO ŻARTUJESZ?!
JA BYM TAKIEGO
OJ....
A skoro ona jest nauczycielką...
to ja współczuję jej uczniom
(sama jestem nauczycielem)
 
witam
dziewczyny ja dzisia chyba juz troche doszłam do siebie.Nie mam siły juz płakac ,ale tez nie che udawac ze nic sie nie stało.
Krwawienie juz ustępuje w czwartek jade do lekarza po dalsze l4 .
Zeby bardziej dojsc do siebie.
Chce z nim porozmawiac o tych badaniach chce je jak najszybciej zrobic zeby poznac przyczyne.
Zastanawiam sie nad zmiana lekarza na takiego ktory zajmuje sie wiekszosci przypadkami kobiet po poronieniach.Bo moj pewnie mi kaze czekac a ja mu powiem ze teraz odczekalam 6 miesiecy 7 miesiaczek i nic to nie dalo.
Trzeba znalesc przyczyne .
Zastanawiam sie nad badaniami genetycznymu kto mi moze dac na nie skierowanie bo nalezy mi sie po 2 poronieniu.JMy planujemy jak bedzie wszystko ok zawalczyc o nasze dzieciatko okolo wakacji.Moze macie namairy ze slaska na jakiegos dobrego lekarza
 
No dzisiaj mnie czeka ostra rozmowa, a nie powinnam sie przeciez tak denerwowac. Ale synek jest moim calym zyciem i nie pozwole,zeby ktos mi je niszczyl.:no:

A wogole to jak poczulam juz ruchy ok 17tc to powinnam je czuc codziennie teraz? :baffled:


Anetha, no wlasnie porob sobie spokojnie wsio badania, zacznij sie odzywiac zdrowo,zadbaj o sobie i nie mysl o tym zbyt czesto ,a zobaczysz napewno sie uda :tak:
 
V_jolka a co to za biedroneczki :-p

Witajcie laseczki w ten mrozny dzionek , u mnie -12,5st. ale zimno, zmarzlam przeokropnie :szok:

Wogole to nieuwierzycie co sie stalo wczoraj:no: Moj synek wrocil od swojego ojca caly roztrzesiony,wymiotowal i blady.Myslalam,ze sie czyms otruł. Po wizycie ojca, on do mnie zadzwonil ze stwierdzeniem ,ze nasz syn wg niego i jego obecnej zony(nauczycielki angielskiego) jest niedorozwiniety umyslo,:wściekła/y::wściekła/y:,bo na jego pstrykniecie palcem nie odpowiada na pytania np.odnosnie słow angielskich, liczenia itp... nosz kuzwa mac :wściekła/y: jakby mi ktos z buta w twarz strzeli,a dziecko przyznalo mi sie pozniej,ze tata z ta swoja kunekunda go straszyl i on dlatego tak zwymiotowal, powiedzieli mu,ze zabiora go do siebie na 2 miesiace i nie zobaczy juz mamy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:pojeb, dzisiaj sie z nim umowilam na rozmowe. Mówie wam dziewczyny nie popuszcze tego draniowi,raz ,ze z dzieckiem nie ma kontatku to jeszcze smie go w taki sposob obrazac. A wogole powiedzial jeszcze,ze jak ida na basen to on zamiast z panem uczyc sie plywac, to sie chce tylko pluskac i zjezdzac ze zjezdzalni. :no:

Ja proponuję umówić się nie w"cztery oczy"ale np. w obecności adwokata. W innym przypadku zszarpiesz sobie jeszcze bardziej nerwy,a faceci adwokatów się boją. No i wtedy Ty możeszzaszantażować byłego żejeśli jego "żonka" będzie zastraszać Twojego synka to całkowicie pozbawisz go praw ojcowskich.
 
reklama
Do góry