reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
witam kobietki bardzo wieczorowa porą:-)
Niestety nie dam rady przeczytac tego co napisałyście.
Także jestem daleko w tyle.:zawstydzona/y: Ale może jutro postaram sie to nadrobić, chociaż w połowie.
Pati rób rób te testy to później powiesz czy "dobre" :-). Ja tez chce z nich skorzystac tylko nie mam zielonego pojęcia jak, ale dam radę.
Mój M przyjeżdża za tydzień na 7 dni ale wiecie co chyba pojdzie na zwolnienie jeszcze na dodatkowe 7 dni żeby byc w domu w jak najlepszym czasie hihihihi. Kurcze trzeba szukac dobrych rozwiązań. :-)
Julitko trzymam bardzo ale to bardzo mocno za Ciebie kciuksy żeby sie udało. I mam nadzieje, że około dwa tygodnie pochwalisz sie nam dobra nowinką.
 
13x13 bylo grubsze niz te kore ogladalam 6 tygodni po porodzie... wtedy bylo jakies 11 mm a teraz ponad 20mm... ale nie bylo owu przed 19nastym stycznia bo mierzylam tempke i nie bylo i od wizyty tez nie widac bylo ze cokolwiek sie robilo... mowilam wam kiedys ze antek powstal z owulacji z 62 dnia cyklu :-(
 
Witam się poniedziałkowo, w piękny słoneczny dzień:-D

Uciekam się pokłuć, bo na czwartkową wizytę muszę zrobić morfologię...

Odezwę się później. Buziaki
 
Najlepiej to wsiąść wolne i leżeć w łóżeczku - przeczekać mrozy.

She - a kiedy ty byś chciała iść na zwolnienie czy chcesz pracować do końca ciąży bo ja się teraz właśnie zastanawiam.
 
reklama
Najlepiej to wsiąść wolne i leżeć w łóżeczku - przeczekać mrozy.

She - a kiedy ty byś chciała iść na zwolnienie czy chcesz pracować do końca ciąży bo ja się teraz właśnie zastanawiam.

Ja bym chciała pracować jak najdłużej się da. Zwłaszcza, że mam fajną pracę, bo tylko od 4tego do 20tego każdego miesiąca. Więc tak jakby co miesiąc mam urlop :-)
 
Do góry