reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczynki.

Kasiu - jestem z Wami i mocno kibicuję. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

She - cieszę się że z dzidzią wszystko ok. i że serdusio bije. Ja osobiście chyba do końca życia będę wspominać pierwszy odgłos bicia serduszka u mojego maleństwa. To chyba jest najpiękniejszy dźwięk.

Pati - skąd Ty wytrzasnąłaś tego linka. Też napisałam do tej zapatrzonej w siebie idiotki. Skąd się biorą tacy ludzie. Takie kobiety - jeśli można ją nazwać kobietą.Gdzie jest sprawiedliwość, powinni wymierzyć jej jakąś karę , ale nie więzienia. Tylko chłosta w środku miasta ....dla przykładu dla innych które popełniaja morderstwo na swoich dzieciach.
Zapewne kretynka napisze nam coś przykrego na naszych profilach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny tak sobie lazilam po forum i napotkalam na tekst " ta sonia znowu napisala na watku slub nieletniej.... nie wie ze ma spadac" cos w tym stylu przeczytalam i poszukalam z ciekawosci co to za sonia no i oczy mi wyszly na wierzch a cisnienie skoczylo do 200 jak poczytalam co to za laska i za kogo sie uwaza, aga jak moge wiedziec co jej napisalas??
 
dziewczyny tak sobie lazilam po forum i napotkalam na tekst " ta sonia znowu napisala na watku slub nieletniej.... nie wie ze ma spadac" cos w tym stylu przeczytalam i poszukalam z ciekawosci co to za sonia no i oczy mi wyszly na wierzch a cisnienie skoczylo do 200 jak poczytalam co to za laska i za kogo sie uwaza, aga jak moge wiedziec co jej napisalas??
Pati ja jej napisałam tak :
"Przyłączam się do dziewczyn. Zapalam dla Aniołka (*). Mam nadzieję że będzie nad Tobą czuwał i nie pozwoli żebyś kiedykolwiek znowu zniszczyła taki dar jakim jest dziecko.Kobieto "podwiąż się" i nie niszcz więcej żadnego życia." - koniec cytatu

Agatka też się dołączyła.
 
niucha ja cie pociesze bo nasza agatka to jedna z najszybszych dziewczyn tzn ona i agnieszka ktora juz urodzila :-) agnieszka nie doczekala @ i zaszla w ciaze tyle ze ona miala samoistne poronienie po ktorym organizm szybciej dochodzi do siebie, a agatka 13x13 zaciazyla po 2 @... mamy tu dziewczyne ze stanow aneczka77 (nie wiem czy dokladnie nick napisalam) i w stanach uwaza sie ze organizm sam wie kiedy najlepiej zajsc w ciaze (ja tez tak uwazam) i jak czujesz sie gotowa psychicznie to odczekaj az organizm sie odbuduje (sprawdz na usg u gina na badaniu kontrolnym) i do dziela :-) u nas lekarze mowia ze 3-6 misiecy trzeba czekac ale to chyba glownie chodzi o nich, boja sie rozhisteryzowanych pacjentek ktore nie doszly do siebie po poronieniu a sa juz ponownie w ciazy i znowu sie boja i co chwile do nich wydzwaniaja i lataja na wizyty co pare dni :-).... zobaczysz jak ci szybko minie czas, on nie stoi w miejscu niestety :/ choc czasem moze to i lepiej... a wiec glowa do gory bedzie lepiej zobaczysz i bedziemy oblewac wkrotce twoje dwie krechy ( mam nadzieje ze moje tez hihi)

uciekam na obiadek, dzis mam ryz z wazywami w sosie smietanowo pomidorowym, i zupke pomidorowa mniam mniam :-)
 
Nie chce mi się szukać co ta laska, o której piszecie, wypisuje, ale jak to są jakieś totalne bzdury to może warto to zgłosić administratorowi lub moderatorowi danego wątku. Wiem, że na czerwcówkach był jakaś laska- troll, która twierdziła, że jest w ciąży, wręcz zdjęcia z usg wklejała itp.
Jest ileś ludzi na tym świecie, którzy niepokolei w głowie mają poukładane, ale nie ma co się nakręcać i denerwować, i podsycać jeszcze bardziej dyskusji z nimi - bo o to tak naprawdę im chodzi.
 
Pati ja jej napisałam tak :
"Przyłączam się do dziewczyn. Zapalam dla Aniołka (*). Mam nadzieję że będzie nad Tobą czuwał i nie pozwoli żebyś kiedykolwiek znowu zniszczyła taki dar jakim jest dziecko.Kobieto "podwiąż się" i nie niszcz więcej żadnego życia." - koniec cytatu

Agatka też się dołączyła.

juz zauwazylam u niej w profilu, ja myslalam ze napisalas jej priva :baffled: laska jest w moim wieku a sie zachowuje jakby byla o sto lat do tylu, ciekawe w ktorym tyogdniu usunela i czy widziala usg dziecka :-( i czy w ogole wie jakie teraz moze miec problemy z ciaza bo wkoncu miala zabieg lyzeczkowania a same widziecie ile z nas ile z zaciazonych ma teraz problemy z szyjka :no: oby ona nigdy nie miala dzieci bo taka matka zawsze bedzie patrzec na siebie i dla siebie bedzie sama najwazniejsza a dziecko wysle do zlobka potem do przedszkola, podrzuci niania itd.... dobra nie mowie juz na ten temat bo sie wkrzam, ostatnio tez przeczytalam artykul na onecie o kobiecie ktora 3 razy dokonala aborcji "bo to nie byl czas na dziecko i nie ten facet" i teraz ma rodzine i jej facet nie wie o aborcjach :wściekła/y: idiotki to sa i tyle karierowiczki pop....ne
 
reklama
Do góry