reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pati gdybym robiła to prywatnie, to może byłoby inaczej ... A ja to robię na skierowanie z nfz... :dry::dry: Tak więc wiesz jak jest :dry::dry: Zrobiłabym to prywatnie, ale tak oszczędzę parę zł chociaż na tym... A i tak dostałam na cytomegalie IgG, a IgM muszę zrobić gdzie indziej prywatnie :dry:
 
reklama
Pati gdybym robiła to prywatnie, to może byłoby inaczej ... A ja to robię na skierowanie z nfz... :dry::dry: Tak więc wiesz jak jest :dry::dry: Zrobiłabym to prywatnie, ale tak oszczędzę parę zł chociaż na tym... A i tak dostałam na cytomegalie IgG, a IgM muszę zrobić gdzie indziej prywatnie :dry:

Ale jak na nfz ? ja ide do ośrodka zdrowia i normalnie place ..
 
ale bezsens... a wczesniej robilas cytomegali i tokso? bo jak robilas igg i wyszly ujemne to niepotrzebnie je powtarzalach (chyba ze badalas sie dwano) a cytomegalia jak nie przechodzilas to wazne sa badania w danym cyklu starankowym czyli co miesiac :/ ja juz sie nie badam choc ani toxo ani cytomegali nie przechodzilam... mam juz dosyc latania na badania, stwierdzilam ze co ma byc to i tak bedzie... wypompowalam sie po prostu :/

ewela zeby robic badania na nfz musisz miec skierowanie od lekarza z nfz oogolnego lub ginekologa ale musi on byc z nfz a skierowanie na recepcie, wtedy masz za darmo badania.
 
Ewela tak jak Pati napisała... Można zrobić te badania z nfz, jeśli dostaniesz skierowanie od lekarza. Ja wybłagałam o nie ginekologa z mojej przychodni (dał mi tez skierowanie na hormony tarczycy), resztę robiłam prywatnie.

Pati robiłam wcześniej, ale to był październik 2008 , wiec kupa czasu.... Tak jak pisałam kilka dni temu od kwietnia mam zły rozmaz krwi, co może świadczyć o ukrytej infekcji (i może to być któreś z tych cholerstw), więc trzeba to sprawdzić :tak:
 
to sprawdzaj a do gina idz, bo niepotrzebie odwolujesz jak tak jak pisalam ze zlymi wynikami toxo i cytomegali to wystarczy ze do ogolnego lekarza pojdziesz

uciekam sie troche pouczyc bo moze dzis na narty pojedziemy :-) ostatnie dni mojego szalenstwa, mam nadzieje ze dzidzi sie bedzie podobalo jesli juz kielkuje :-)
 
Jakoś wszystko mnie denerwuje dzisiaj... Tak bez powodu :confused::confused:
... A może to dlatego, że jutro jest rocznica odejścia mojego drugiego aniołka :-:)-(
 
Pati skąd ty takie linki wynajdujesz ;-)Całe babyboom już chyba znasz :-)

Ewela ja aż takiej schizy nie mam przy staraniach, tylko, że jak już wiem, że zbliża się @ to ja już bym chciała po prostu wiedzieć, na tym polega moja niecierpliwość, zresztą dobrze by było już wiedzieć, bo nawet jak mnie w nocy nie wiem czemu łokieć bolał to tabletek żadnych nie wzięłam, bo niewiem czy jestem czy nie jestem. Najłatwiej by było pójść krew zbadać, ale chyba wytrzymam.

A najlepsze jest to, że muszę zrobić badania okresowe do pracy a póki się nie dowiem to rtg klatki piersiowej nie wykonam.
 
Witam Dziewczyny. Mam do Was pytanie dot. badań na toxo. Przed ciążą miałam wynik 0.00 zaraz po zabiegu miałam wynik 0,10. Zastanawiam się skąd ta różnica. Wiem, że nadal jest to wynik ujemny, (pozytywny wg normy jest od 3,00) ale babka z laboratorium powiedziała, że jakieś przeciwciała się pojawiły. Wiecie może co to może znaczyć. Wizytę mam pod konie c stycznia, a zżera mnie ciekawość.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
reklama
Dziwne... Nie mam pojęcia...
Może gdzieś się zaraziłaś ostatnio i ta choroba się stopniowo rozwija :confused::confused::confused:
 
Do góry