reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Pati ja jak bylam po wyopisanie recept u mojej zwyklej lekarki bo do ginka nie mialam jak isc to ona powiedziala ze luteina jets bez recepty a ja na to ze z recepta kosztuje 5 zl a nnie 28 i mi wypisala
 
to bezsensu wszystko, bo ja bym kupila bez recepty bo do gina puki co sie nie wybieram a chcialabym miec w domu gdyby progesteron byl za niski... po prostu nie chce zbyt wczesnie do gina isc bo mnie bedzie chcial wymacac...


a aptekach internetowych tez pisza wszedzie ze to lek na recepte, juz nic nie rozumie.
 
a nie mozesz isc do swojego lekarza rodzinnego zeby Ci wypisal ja tak zrobilam poprosilam moja lekarke powiedzialam ze konczy mi sie luteina i jod i hormony i mi wszystko wypisala
 
jod? a po co bierzesz jod?

nie wiem czy isc do przychodni, tam te babska mnie znowu grypa zaraza... pomysle, mam w domu jeszcze troche tego i dopiero po badaniu progesteronu pojde w razie czego po recepte
 
reklama
Kasiu trzeba wierzyc że będzie dobrze. Moja koleżanka miała w Austrii operacje na płodzie - operowano serduszko maluszka. Tylko dwie kliniki na świecie przeprowadzają takie operacje. Operacja się udała o tyle że wada przestała sie powiększać, teraz jest przed porodem i wierzy że będzie dobrze. Choc nic nie wiadomo. Ja wierzę że skoro już tyle przeszli to będzie dobrze. Kasiu proszę nie poddawaj się . Musisz wierzyć
 
Do góry