reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Asiu, ja robiłam tylko usg za 150 zł, nie wiem ile te testy papa i aminopunkcje kosztują

O amniopunkcji nie myślę, bo zakładam, że usg pójdzie po dobrej myśli. Natomiast co do testów z krwi gin dał mi wolną rękę. Jeśli będę chciała mogę je zrobić lub nie. Oczywiście jeśli usg nie wykaże nieprawidłowości. Bo jeśli takie się ukażą, krew pójdzie do badania na bank.

Kopnijcie mnie w d... Czas leci a odkurzacz nadal w szafie... Brzuch mi tak ciąży od nadmiaru wody, że ledwo się ruszam.
 
reklama
Asiu, wcześniej nie doczytałam, że Ty konkretnie o USG pytałaś, a nie ogólnie badania prenatralne i temu tak napisałam.
A co do cen, to w tamtej ciąży robiłam w Medicoverze 100 zł, w Luxmedzie chyba 120 kosztuje, ale są też przychodnie gdzie 250, a sława od usg w wawie to ponoc i 400 wymaga (ale akurat u niego moja przyjaciolka miala robione i strachu się na jadła, bo bardzo duże ryzyko wad genetycznych orzekł, a po powtórzeniu badania u kogo innego okaząło się, że wszystko w normie)
 
tak na marginesie...ewela ja dzis pytalam w kilku aptekach o luteine bez recepty taka jak ty kupilas i wszedzie babki robily wielkie oczy jak im mowilam o tym ze ty dostalas bez recepty... tego sie nie powinno sprzedawac bez recepty, albo trafilas na dobra mloda i niedoswiadczona ekspedientke albo sama nie wiem co....

ogladnelabym sobie hausa bo dawno nie widzialam a w irlandii to bylam ze wszystkimi serialami na bierzaco :/
 
Asiu, wcześniej nie doczytałam, że Ty konkretnie o USG pytałaś, a nie ogólnie badania prenatralne i temu tak napisałam.
A co do cen, to w tamtej ciąży robiłam w Medicoverze 100 zł, w Luxmedzie chyba 120 kosztuje, ale są też przychodnie gdzie 250, a sława od usg w wawie to ponoc i 400 wymaga (ale akurat u niego moja przyjaciolka miala robione i strachu się na jadła, bo bardzo duże ryzyko wad genetycznych orzekł, a po powtórzeniu badania u kogo innego okaząło się, że wszystko w normie)

400zł za samo nazwisko? Rety... Oszaleli...
 
ja chyba wiem o którym odcinku mówicie ale to była chyba starsza ciąża
nie wiem już miotam się
ASIA ja za prenatalne nic nie placiłam bo robi je mój gin

JUST a u kogo robiła to usg koleżanka?
 
zaloz asiu a jak bedziesz miala nastolatka ktory np zacznie seksy miec w glowie to mu potem pokazesz zeby byl swiadomy ile dziecko kosztuje :-)
 
tak na marginesie...ewela ja dzis pytalam w kilku aptekach o luteine bez recepty taka jak ty kupilas i wszedzie babki robily wielkie oczy jak im mowilam o tym ze ty dostalas bez recepty... tego sie nie powinno sprzedawac bez recepty, albo trafilas na dobra mloda i niedoswiadczona ekspedientke albo sama nie wiem co....

ogladnelabym sobie hausa bo dawno nie widzialam a w irlandii to bylam ze wszystkimi serialami na bierzaco :/

Wiesz,bo tam gdzie ja poszłam,to ten gostek nie chcial mi wymienic na recepcie wlasnie na te i powiedzial,ze moge kupic bez,a potem jak znow do niego poszlam to sie zawachal ,ale sprzedal. Mozliwe,ze sie pomylil i tyle. Bo on zawsze nie mily jest jak chodze do tej apteki,niewiem.



She, ja w zeszłej ciazy zakladałam kosztorys i sie przeraziłam ile kasy wybuliłam ,a to było 7 lat temu prawie i wtedy wydałam ze 3 tysia to teraz to lepiej nie liczyc.:wściekła/y:
 
reklama
ja chyba wiem o którym odcinku mówicie ale to była chyba starsza ciąża
nie wiem już miotam się

To całkiem zrozumiałe Kasiu. Każda z nas by się miotała.

ASIA ja za prenatalne nic nie placiłam bo robi je mój gin

Mój też, ale jakoś nie chce mi się do końca wierzyć, że nie będzie mnie to kosztowało nic więcej ponad standardowy koszt wizyty.

zaloz asiu a jak bedziesz miala nastolatka ktory np zacznie seksy miec w glowie to mu potem pokazesz zeby byl swiadomy ile dziecko kosztuje :-)

Hehehehe... Dobre ;-)
 
Do góry