reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki mam do was pytanko:sorry2:

Czy któras z was robila sobie progesteron w cyklu w ktorym poronila??
Ja poronilam 14.12..... samoistnie, mialam krwawienie , po czym po kilku dniach normalna owulacje, normalnie sie z mezem kochalismy i dzis w 23dc zrobilam sobie kilka badan m.in toxo, no i estradiol i progesteron , i prog. wyszedl mi 38 ! i nie wiem czy mogl zostac mi troche duzy z powodu poronienia czy mozliwe jest ze jest wysoki bo ciążowy....
wiem ze nie jestescie wrozkami, ale moze ktoras robila tez w cyklu poronieniowym i mialabym porownanie??
dziekuje za odpowiedz z gory i pozdrawiam ;-)
 
reklama
Pewnie jak wiekszosc dziewczyn, nie podejrzewalam ze kiedys bede zagladac na forum poronienie..jeszcze nie dawno myślałam ze będę mama sierpniowa, niezmiarna radosc z dwuch kresek, metaliczny posmak, nabrzmiale piersi wszystki znaki wskazywaly ze cos się dzieje fajnego..wyobrażałam sobie jak to będzie, cieszylam się…niestety w szóstym tygodniu poronialam, od początku szóstego tyg, nie było dobrze- pierwsza wizyta we wtorek –podejrzenie ciazy pozamacicznej bo lekarz nic nie widzial, badanie krwi.. wynik bardzo niski, drugie badanie by sprawdzic czy beta rosnie- urosla ale Malo, wiec podejrzenie ciazy pozamacicznej było aktualne, nastepne badanie..
W niedziele w nocy krawawienie- szpital by sparawdzic co się dzieje, bol i …pomimo tego ze w szpitalu powiedzieli ze w cale niekoniecznie to jest poronienie ja już czulam ze dobrze nie jest. Po wszystkim lzy pytania co zrobilam nie tak, czy nie uważałam wystraczajaco, czy to ta opryszczka krtora mi wyszla ok. 4 tyg, czy to ze raz uzulam zzoviraxu, czy konfilit krwi, czy… zrobiono mi badania na taxo, cyto, tarczyce, cukier i wszystko ok., dosłownie taka odpowiedz była przez Tel…. Teraz checmy próbować znow- uczucia strachu czy będzie ok. pojawia się ale wiara jest silniejsza…
Pozdrawiam, trzymam kciuki za nasJ modle się
 
Kasiu ja bym chyba starała się uwierzyć w to co jest napisane na stronie tej kliniki. W końcu oni przeprowadzają te zabiegi i prowadzą jakąś statystykę ich powodzenia.

A powiedz mi - czy ten zabieg będzie bezpłatny, czy będziecie musieli płacić?
 
Kasiu, musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Trzymaj się, dasz radę.

Igusia80 ja też się o wszystko obwiniałam, że za dużo chodziłam, że brałam paracetamol w 2 tyg i o całą masę innych rzeczy, a tak naprawdę nie wiem nic, badań jeszcze nie dostałam, lekarz mi powiedział, że prawdopodobnie nie dowiem się co było nie tak...
 
witam nowe mamy aniolkow (*)(*)(*) zostancie z nami, co do progesteronu to moze on byc ciazowy jak normalnie wspolzylas, musisz tylko czekac na rozwoj wydarzen
 
reklama
Do góry