reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
fajnie ze masz dostep do neta w szpitalu :-) chyba ze z komory piszesz :-)

she super ze z fasolka wszystko dobrze, i to serducho jak mocno bije :-) pomyslec ze doroslego to pika duzo mniej, no ale im mniejszy ludek tym szybciej bije :-)

gosia a moze nam fotke testu wrzucisz to my zobaczymy czy tam faktycznie cos widac :-) ja wiedzialam ze ty tez bedziesz taka niecierpliwa... a pod nosem sie smialas jak my szalalysmy z testami, ja zaczynam szalenstwo pewnie za tydzien choc sobie obiecuje ze testuje po 18stym... ale wiem jak to jest z obiecankami


uciekam do nauki w weekend mam dwa zaliczenia :-O i nic nie umiem :-O masakra, nie chce mi sie....
 
ale fajnie przytulic taką niunię i slyszec jak placze i uspokaja sie przy mamusi. Wszystkeigo naj dla Julci!!! i pozdrowienia dla Ciebie Agniesiu. jestes mamusią:)
 
Aga - ale ty masz fajnie że już czujesz ruchy maleństwa - ja też chceeeeeeee. No to tzrymam kciuki o 20 a ty za mnie w poniedziałek o 17 15 - a co do ruchów to mi jeszcze daleko do nich :(

Lecę - kończę [pracę - poczytam wieczorkiem

Będę trzymać kciuki i mam nadzieję że w piątek wstawię fotki mojego maleństwa:-)
 
Zmykam dziewczynki do domku. Wczoraj wyszłam z pracy po 24 ( to już raczej dziś było) więc teraz zmykam wcześniej. Jesli nie usnę to wpadnę jeszcze do Was wieczorkiem.
PAPA
 
reklama
Witajcie
Jak zwykle tyle napisały.ście, ze ciężko się połapać;-) Aga gratuluję, z Julci kawałek babeczki.
Gosiu oj coś mi się wydaje, że kreseczka ściemnieje.. super.
Asiu Twoja fasoleczka też już duża a serce bije jak dzwon.
Karolciu pięknie to napisałaś, zyczę, zebyś najszybciej jak to możliwe cieszyła się kreseczkami na teście. Z przytulankami czekałam 4 tyg, potem nie wytrzymałam i... ale nie za długo, gdyż przyszła @
Karola modlę się, zeby wszystko było dobrze.
Witam Aniołkową mamę, ale brzusio śliczne:)
Pati ucz się, zeby fasoleczka była dumna z mamy, coś czuję, ze nie wytrzymasz do 18;-) No ale najwazniejsze, żeby szybciutko wypatrzeć dwie piekne kreseczki.
Mississ ciesz sie swoją piekną suknią, czas przygotowań i sam ślub to niesamowite przeżycie.
A u mnie.. niestety wyników brak. Nie wiem dlaczego wczoraj mi powiedziano, ze będą. Dziś kazali czekać na telefon od pani doktor. Zła jestem, bo już się nastawiłam. No ale trudno, kolejna lekcja cierpliwości.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Do góry