reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej dziewczyny
miłego dnia
ASIA czekam na wieści po wizycie
ja mam dziś o 14.10 ale znając poslizgi doktora wejde koło 15
Kasiu czekamy na wieści po Twojej wizycie

..
A u mnie Dziewczyny sprawa wygląda tak: z wyników moczu wynika, że mam bezobjawowe zapalenie dróg moczowych. Dostałam jakieś leki (nie pamiętam teraz nazwy, a receptę oddałam M, żeby mi wykupił) na bazie żurawiny (3x1 do piatku), do tego witamina C 0,1 na zakwaszenie organizmu i przykaz picia wody 1,5l dziennie minimum. W piątek mam zrobić posiew moczu. Jeśli wynik wyjdzie ujemny, u gina mam się stawić 20-21/01. Jeśli wyhodują jakieś bakterie, będzie to oznaczało, że przypisane leki były za słabe i niestety skończy się na antybiotyku :-( (oby nie). Od dziś mam zmniejszyć duphaston z 3x1 na 2x1. Jeśli wyniki posiewu będą dobre będę mogła odstawić wszystkie leki wraz z duphastonem. Jeśli nie - to duphaston jeszcze chwilę będę brała.

Maluszek ma 14mm (więc urósł przez 2tyg o 8mm) a jego serduszko pika 174 uderzeń na minutę, czyli wzorowo :-)

Między 11 a 12tyg będę miała usg genetyczne.

I to jakby wsio :-)

Po południu prześlę Wam zdjęcie mojego Maluszka, bo teraz nie mam możliwości.

Objawów nadal brak, ale ponieważ wiem, że Maluch rośnie już jestem spokojna.

Proszę Was tylko o modlitwę, by leki zadziałały i obyło się bez antybiotyku...

To tyle póki co. Zabieram się do pracy i picia wody ;-)
Asiu widzisz, wszystko jest dobrze. Tylko dzidzi takiego stracha fundujesz. Będzie dobrze, może uda sie bez antybiotyku. Tak martwiłaś się o serduszko a serce jak dzwon. I dzidzia juz taka duża. Czekamy oczywiście na zdjątka kochana.


Agatko ty sie nie strachaj. Co do porodu to nie jest najfajnieszy ale dasz radę. Bardzo szybko sie go zapomina a jak tylko przytulisz swoją córcie to odrazu będzie super. Także nie martw się. A kochana czy ty chodzisz do jakiejś szkoły rodzenia?Może to cie trochęprzygotuje i wyluzuje
 
13x13 z doswiadczenia wiem ze oddychanie typu "dmuchanie swieczek " jak to polozne nazywaja g**no daja :-D powaznie... ja wolalam sie drzec bo mi ulge to przynosilo a one kazaly dmuchac swieczki glupie jedne a to dla mnie byal gorsza meczarnia :happy2: takze nie napalaj sie na te oddechy zbytnio ze pomoga cos ;-)

gosialew trzymam kciuki za pojutrzejszy test i pogratuluje za dwa dni :-):tak:

julitkaa ty kiedy testujesz?? na dniach juz chyba nie??:-) rowniez zycze pieknych 2 kresek :-)

karola mocno trzymam kciuki za zabieg bedzie dobrze!!!!


a ja wlasnie przytargalam swoja sukieneke slubna ze sklepu :-) kurcze ale ona piekna... w ogole tak gadalam z ta babka i ona powiedziala no jak pani bedzie w ciazy to tak nawet 3-4 dni przed weselem zeby ja slicznie dopasowac :-) bo gadalam z nia troche fajna baba :tak:

a wiecie co jak j tak tesknilam za @ to juz jej nie chce... kurde myslalam ze nie bedzie taka obfita a leje sie ze mnie jak z dziurawego worka... kurde masakra jakas :no: no i jak nigdy mnie brzych nie bolal w czasie @ tak teraz tak mi dziwnie tak cmi jak na skurcze tyle ze caly czas a nie co jakis czas bbbrrrrr niech se juz idzie niech bede miala juz wyniki i niech zaczynam juz staranka :-)
 
:szok: dopiero,to jeszcze kupe czasu :baffled:
myslałam,ze wczesniej sie dowiem,szkoda..

To nie jest dopiero tylko już -zresztą pomyłki dalej się zdarzają i nie ma się co nastawiać na pewniaka dlatego moje kolory to zieleń, pistacja i seledyn... i pomimo że mam zdjęcie i zapewnienie 3 lekarzy że dziewczynka uwierzę jak zobaczę:tak:

Lekarz może Ci powiedzieć wcześniej ale dla mnie powiedzenie "na 80/90% chłopak/dziewczynka" to zgadywanie -albo wie albo nie wie.

Zresztą wiele kobiet nie poznaje płci dziecka nawet na połówkowym -bo dzidziuś się zasłoni i jest zonk -też byłam na to przygotowana a później jest już cieżko dojrzeć co w brzuszku siedzi bo dzidziuś jest duży.

Zresztą dla mnie to było najmniej ważne czy siusiek czy siuśka -szłam żeby usłyszeć "zdrowe" a jak już to wiedziałam i zobazyłam tą kochaną mordkę było mi wszystko jedno. Żadne z nas nie zadało pytania o płeć -to lekarka zapytała czy chcemy wiedzieć bo nawet o tym nie myśleliśmy po takim przeżyciu:tak:

Kasikz zaczynam szkołe w lutym

Missiiss
a ja właśnie czytam książkę -krzyk rozluźnia wszystko na dole i łatwiej się rodzi -i tam napisali drzeć sie ile sił -dlatego tą książkę wezmę na porodówkę!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja uciekam do pracy, sie zastanawiam czy czekać dwa dni czy już jutro rano zrobić kolejny test? Teraz to ja już będę wariowała, hehe.

Pozdrawiam
 
reklama
13x13 no i masz racje bo polozne zazwyczaj tzn raczej kazda mowia nie krzyczec tylko swieczki dmuchac... ja to bym tam je przedmuchala... jak nie pozwalaja lkrzyczec to neich sobie stopery zaloza do uszu i niech nam dadza spokoj :tak: madra ksiazka i przynajmniej prawde pisza :tak:;-)
jeszcze lepiej o porodowce nie mysl jeszcze masz duzo czasu :-)
 
Do góry