reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie.


Aga34 a jakie badania robiłaś? Co do klubu - możemy założyć. Ja się jak najbardziej nadaję. I to na VIPa ;-)


;-)

Kochana robiłam standardowe badania krwi i moczu zlecane podobno co jakiś czas babie w ciąży. To już drugie takie badania, pierwszych było troszkę więcej.
Ale gdy zobaczyłam strzykawkę i igłę to mi się jakoś słabo zrobilo , dobrze że mój P wszedł ze mną i mnie wyprowasził na korytarz.
A co do klubu - załóżmy go szybciej bo w piatek mam wiztyę i zaczynam :szok:świrować
 
reklama
czesc dziewczynki,

Julcia witaj na świecie !!!!

She bardzo bardzo się cieszę :-) ja wiedziałam, że będzie dobrze :-);-).

Kaska trzymam kciuki za Waszą wizytę.

Ewela u mnie w 14 tc była dziewczynka (trafiłam w szpitalu na jakiegoś młodego nadgorliwego gina ;-) ), a w 22 wyrósł jej siurek :-)

buziaki dla wszystkich
 
Gosia - testuj znów - czekamy na dobre wieści!!!
Aga - nie wiem czy Cię to pocieszy ale mój gin ostatnio powiedział że największy strach jest do 9 tygodnia a później taki punkt zwrotny to 16 tydzień - a ty już jestes po. Ja też teraz czekam na wizytę i trochę się boje.
Koti, 13 x 13 - a ja myślałam że czegoś sie dowiem o płci juz w przyszły poniedziałek w 13 tygodniu :(

 
Chłopców można zobaczyć , szybciej. Z dziewczynkami jest tak że zawsze może coś sie odnaleźć a raczej u chłopców już nie zniknie:-)
Ja wiedziałam w 14 że raczej dziewczynka.Ale tak jak Agatka mówi to takie wróżenie wiec sie nie nastawiałam. Natomiast w 20 tc potwierdziło sie na 100%
 
Gosia - testuj znów - czekamy na dobre wieści!!!
Aga - nie wiem czy Cię to pocieszy ale mój gin ostatnio powiedział że największy strach jest do 9 tygodnia a później taki punkt zwrotny to 16 tydzień - a ty już jestes po. Ja też teraz czekam na wizytę i trochę się boje.

No ja bylam na ostatniej wizycie w 16 tygodniu i wszystko było w pożądku.
Jednak moje obawy wzrosły po mojej ostatniej infekcji. Boję się czy moja wysoka gorączka, osłabienie organizmu i antybiotyk nie wpłynęło negatywnie namaluszka
 
Wiecie co czytam czasem lipcówki ale nie mogę się przełamać jakoś żeby coś napisać- jakoś bardziej związana jestem z tym forum i chociaż rzadko piszę czytam Was codziennie i mam wrażenie że jak coś tam napisze to zapeszę, a to forum to naturalny składnik każdego dnia.

Aga - musi byc dobrze, bedę trzymać kciuki w piątek ( tylko powiedz o której ), a pozatym jak nic złego się nie dzieje to jest wszytsko ok, a co do infekcji moj gin mówi że zdrowej ciązy nic nie może zaszkodzić. A ja ci zazdroszcze tego 18 tygodnia bo ja z każdym czuję sie pewniej :)


 
jejjjj ale tu dzis milutko
Juleczko witaj na swiecie!!! :happy2::happy2::happy2:
gosia super ze masz dwie kreseczki ale jak prosilas na razie nie gratuluje tylko trzymam &&& zeby za dwa dni wyszly wyrazniejsze :tak:
reszcie dziewczynek gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za te przed ktorymi wizyty :-)
uciekam troszke mieszkanie ogarnac bo dzis znow dwie glowy do odstrzelenia :-D hihi
normalnie wysssalam z tego forum dzis taka dobra energie ze chce mi sie skakac i krzyczec z radosci ze ten okrutny los sie od nas odczepil i ze znow na BB zaswiecilo ogromnie jasne i cieple sloneczko :tak::-D te dobre wiesci daja mi taka sile i wiare w lepsze jutro ze normalnie chyba jestem jakas nienormalna :confused: ale ciesze sie ogromnie z powodzen wszystkich was :tak::blink:
 
Agu_ska mam tak samo na sierpniówkach. Czytam, zaglądam, ale się nie ujawniam. Z tego samego powodu co Ty. Może po usg genetycznym się przełamię...
 
reklama
Do góry