reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzień dobry :-):-)

Zaraz doczytam co tam u was!:-D

A co do płci... To tak naprawdę żadna z was nie ma na co się nastawiać :tak::tak:
Nie wiem, czy któreś jeszcze to pamiętają, ale u wróbelka do samego końca miała być Hania, a na porodówce okazało się, że jest Igorek
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Asiu a zapisałaś się już na to USg ja się zastanawiam jakie są terminy i nie wiem czy już dzwonić czy nie?

Kasikz ja będę robić u swojego gina. Z tego co zrozumiałam to chyba na następnej wizycie 20 lub 21/01 będę się miała z nim umówic na termin. Póki co czekam na jego decyzję. Podejrzewam, że to będzie na mojej ostatniej wizycie u niego, a przed pierwszą u nowego gina.
 
Póki co wstępnie wybrałam szpital, w którym będę rodzić. Nadal zbieram informacje od koleżanek o ich lekarzach, a na ostatniej wizycie u mojego gina posłucham kogo on mi poleci z tego właśnie szpitala, na który się zdecydowałam. A nóż widelec poleci tego samego, co któraś z moich koleżanek? :-)
 
Chłopców można zobaczyć , szybciej. Z dziewczynkami jest tak że zawsze może coś sie odnaleźć a raczej u chłopców już nie zniknie:-)
no różnie to bywa ;-)
moja przyjaciółka dopiero na porodówce się dowiedziała, że zamiast Rafałka (którego lekarz od usg był pewien) ma Gabrysię :-)
 
daaa no i wszystko jest możliwe -moja koleżanka miała chłopczyka -od 20 do 38tc... no a po ostatnim usg się okazało że dziewczynka duuuuuużo niebieskich rzeczy ma:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kasikz terminy nie są długie na genetyczne -przynajmniej ja w invivta miałam szybko (200zł) -ale na połówkowe już parę terminów zostało a dość wcześnie dzwoniłam. Babka na połówkowym chwaliła moją gin z prenatalnego -ponoć świetny fachowiec -połówkowe też miałam u niej robić no ale nie ma nagrywary -a to już było dla mnie ważne...

Co do płci -co za różnica:confused: -modliłam się o zdrowe dziecko a nie o zdrową dziewczynkę czy zdrowego chłopca
Ważne żeby można było całować małą różową dupkę buźkę i rączki -a czy miłość dawkuje sie w zależnosci od płci????

Uciekam babeczki bo mała chce się pobujać przy chodzeniu:sorry2:
Do jutra
 
She super, że dzidzia ładnie rośnie. No i mam nadzieję, że Twoje bakterie szybko pójdą sobie jak najdalej od nas :tak::tak:

Ja mam problem, bo chyba za mało kciuków mam ;-);-) A trzeba je trzymać za:

zabieg karoli :-)
usg kasi :-)
dwie kreski gosi :-)
 
No nie licząc takich przypadków:-)Ale wydaje mi się że to są już umiejętności lekarza. Niektórzy lekarze na prawdę średnio obśługują USG, a bardziej wrózą z fusów. Moja koleżanka też miała tak ze miał byc chłopak a wyszła dziewczynka. Ale sama stwierdziła że ten lekarz to chyba średni i jak poszła do innego to aż sie zdziwił, że jaki chłopak.
Ale pewnei nie ma co do końca sie nastawiać. A ty just jak? Jak podejrzenia?
 
reklama
Agata, a tam na Agatowej ;-) gdzie na usg polowkowym bylas to ile wczesniej dzwonilas? bo też tam chyba się wybiorę i która dr Ci robiła to usg?

Kasiu, u mnie na genetycznym lekarz tylko dziwnie spojrzał na męża jak ten spytał, czy już coś widać ;-)
mój jest w 100% nastawiony, że będzie się bawił samochodzikami i kolejkami, a jakoś nie dopuszcza do siebie myśli o lalakach i różowych wózkach ;-) ale pewnie w razie czego się dostosuje :-)
mi jakoś też chłopak chodzi po głowie, w tamtej ciąży dla odmiany imiona dla dziewczynek wpadły mi do głowy, ale najważniejsze żeby zdrowe było :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry