reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Daaa, na bakterie, a mycologia to raczej na grzyby.nic Kochana sama nie kombinuj

Tez już to wyczytałam ;-);-) Chyba nie będę kombinować. Jakoś wytrzymam do tej wizyty :tak:

daaa znalazlam dla ciebie cos takiego:
interpretacja posiewu-prośba o pomoc

Autor: zabaaa1984 16.06.09, 18:45




Piszę w imieniu koleżanki która podobnie jak ja jest w ciąży i odebrała dziś
wynik posiewu z pochwy. Na wyniku jest mianowicie napisane tak:
Grzybów drożdżopodobnych - nie wyhodowano
Wyizolowane drobnoustroje stanowią florę fizjologiczna nie dającą
podstaw do wykonania antybiogramu.
Organizmy:
1. LACTOBACILLUS SPECIES Nieliczne
2. STAPHYLOCOCCUS SPECIES Poj.
3. ENTEROCOCCUS SPECIES Poj.
odpowiedz
Autor: katarzynaoles 16.06.09, 21:25
Wynik posiewu jest niezły, nie ma grzybicy, bakterii niewiele, ale
nie ma też zbyt wielu pałeczek kwasu mlekowego - a im ich więcej tym
lepiej. Można brać Lactovaginal, powinien korzystnie wpłynąć na
biocenozę pochwy. Pozdrawiam :)

Dzięki kochana. :-) Kiedyś brałam Lactovaginal;-) Chyba do niego wrócę :tak:

noo Aniołki to Aniołki ;-)zobacz Daaa, jakie dobre wieści Ci przywiodły ;-)

ja Kochane zmykam spać, bo o 6 pobudka,brrr
Dobrej nocki!!
kurdę, a ciekawe jak tam Agnieszka, już na pewno Julcie do cyca przytula:)

No pewnie Juniorka już po tej stronie brzuszka :-)
Dobranoc kochana :-)
 
reklama
Dobranoc kochana :-) I dzięki za poprawienie humoru :-):-)
Może te bakterie są nieszkodliwe i wszystko ładnie się skończy :-D
 
dziewczynki przepraszam że dopiero teraz
oto wiadomość od męża AGNIESZKI


Danke euch allen für die lieben Nachrichten. Die Frauen haben es gut überstanden. * Julia Sophie / 04.01.2010 / 4020gramm / 52cm


JULKA WITAMY KOCHANIE!!!
 
Ostatnia edycja:
wow!!!!!!!!!!:-) ale duza dzidzia :-) kurcze gratulacje piekne za zdrowa piekna ccorcie :-)

julitka ale ja chce juz wrocic do pracy tylko mi sie nie chce :-):-p bo sobie teraz spie do ktorejc chce ale do pracy bym poszla bo mi si enudzi no i zasypiac nie umiem ale jak sie zmecze ciut w prac orzynajmniej mi bezsennosc zniknie;-)

kurcze ale sie ciesze ze mala cala i zdrowa sie urodzila!!!! i mamy kolejny zywy cud na to ze mozna miec dzidzusia po poronieniu :tak::-)
ja bym chciala zeby i nam si eszybko udalo i po 9 miesiacach bysmy urodzily slicznego synka... albo corcie achhh.... jak ja juz bym chciala byc gdzies w 30 tygodniu ciazy ... pomarzyc mozna:zawstydzona/y:
 
Ale super!!!! nio niunia nie taka mała! :)
Agniesia ściskam mocno, a malutką wycałuj od nas wszystkich!:)[/COLOR][/B]

Mississ jasne ze sie uda:)ja w nastepnym cyklu biore sie do roboty, bo w tym to fajny seks i tyle,ale w kluczowym momencie z moim M chyba sie nie widzialam.choc powiem wam,ze nie wiem kiedy u mnie owulka,przypuszczam,ze wtedy jak mam ochote na seksik ogromna:)
 
Ostatnia edycja:
Mississ urodzisz w 40 tyg zdrowego dzidziusia, a może nawet i dwa :tak::tak:

A co do Agnieszki, to rzeczywiście jest dobrym przykładem, ze może być wszystko ok. :tak::tak: Po pierwsze nie doczekała nawet pierwszej @, a po drugie nie brała nic na podtrzymanie, bo w Niemczech nie dają w pierwszym trymestrze.

Matko - jak ten czas szybko leci :-)
 
reklama
Do góry