reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

julitka ja mowilam tez lekarzowi ze mam problemy z zajciem w ciaze wiec dlatego pewnie zlecil te badania i jeszcze te polipy jak zobaczyl to chcial potwierdzic ten zespol p.j bo to hormony rozregulowuje..
ja też mówiłam-w sumie jak już byłam w ciąży, więc może dlatego nic mi nie zleciła, bo nie było już po co, ale po tej @ w styczniu pojdę na wizytę i muszę o to dopytać, bo może wystarczy jakieś cholerne prochy wspomagacze...tak się boję, że znów dwa lata walki...
 
reklama
Właśnie odebrałam wyniki posiewu wymazu z kanału szyjki macicy....
Wyizolowane drobnoustroje nie dają podstaw do wykonania antybiogramu.
Organizmy:
Lp. Organizm Wzrost Ilość Szczep
1. STAPHYLOCOCCUS SPECIES Poj.
2. ENTEROCOCCUS SPECIES Poj



:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Rozumie któraś coś z tego??

Daaa, na bakterie, a mycologia to raczej na grzyby.nic Kochana sama nie kombinuj
 
ja mialam pierwszy raz te hormony robione bo wczesniej chodzilam do innych lekarzy,pytalam,mowilam co i jak,i nikt nie reagowal....
mam nadzieje ( a ten lekarz dal mi ogromna) ze wszystko pojdzie ok...napewno leki bede brac caly czas (zawsze w ciazy bralam duphaston a przy blizniaczkach tez nospe bo brzuch bolal)
ale mysle ze jak mnie wyleczy to szybciej uda mi sie zajsc w ciaze bo teraz to tak ok roku w kazda probowalismy...
 
Missiiss, ja wiem, że powrót do pracy wydaje się być straszny:szok:, też się go strasznie bałam, ale jestem żywym dowodem na to, że pomaga-na serio, udaje sie zająć głowę czymś innym niż tylko smutkami, a czas leci jak wariat jakiś i popatrz-dopiero czekałam na 1szą @, a tu już druga się zbliża. i zaraz trzecia i czwarta i święta wielkanocne ;) dobrze będzie!!
 
Aniołki, ja nie myślałam kiedyś że zajście w ciążę możę być tak trudne, a czasem przyczyna jest błaha.teraz też boję się uciekającego czasu.30stka na karku, a chciałabym mieć choć dwójkę śliczniochów.w tym akurat przypadku czas nie działa na moją korzyść:(i jeszcze mnie jedna rzecz zastanawia-słyszałam, że brak mdłości, to też może być wynikiem niskiego poziomu duphastonu-no i np ja po nim czułam się super, a ponoć niektóre dziewczyny strasznie się męczą.to może mi to uzupełnianie dodatkowym progesteronem służyło i dlatego dobrze się czułam, ale lekarka nic nie mówiła
 
Ostatnia edycja:
daaa znalazlam dla ciebie cos takiego:
interpretacja posiewu-prośba o pomoc

Autor: zabaaa1984 16.06.09, 18:45




Piszę w imieniu koleżanki która podobnie jak ja jest w ciąży i odebrała dziś
wynik posiewu z pochwy. Na wyniku jest mianowicie napisane tak:
Grzybów drożdżopodobnych - nie wyhodowano
Wyizolowane drobnoustroje stanowią florę fizjologiczna nie dającą
podstaw do wykonania antybiogramu.
Organizmy:
1. LACTOBACILLUS SPECIES Nieliczne
2. STAPHYLOCOCCUS SPECIES Poj.
3. ENTEROCOCCUS SPECIES Poj.
odpowiedz
Autor: katarzynaoles 16.06.09, 21:25
Wynik posiewu jest niezły, nie ma grzybicy, bakterii niewiele, ale
nie ma też zbyt wielu pałeczek kwasu mlekowego - a im ich więcej tym
lepiej. Można brać Lactovaginal, powinien korzystnie wpłynąć na
biocenozę pochwy. Pozdrawiam :)
 
Ja muszę sobie wszystkie pytania spisać. Na poniedziałek się zapisuję do ginki. To od razu wszystkie wyniki co zrobiłam ostatnio wezmę:tak::tak:
zastanawiam się, czy jeszcze jakiegoś badania nie zrobić przed wizytą. Może tsh powtórzyć??:confused: W sumie robiłam dwa razy raz był 3,66, a drugi raz 2,5 chyba.
 
noo Aniołki to Aniołki ;-)zobacz Daaa, jakie dobre wieści Ci przywiodły ;-)

ja Kochane zmykam spać, bo o 6 pobudka,brrr
Dobrej nocki!!
kurdę, a ciekawe jak tam Agnieszka, już na pewno Julcie do cyca przytula:)
 
reklama
dobranoc julitka :)))
ja tez jestem ciekawa jak agnieszka i pewnie nie predko do nas zajrzy-bedzie pochlonieta opieka nad Juniorka :))))))) pewnie jest juz po tej stronie :))
 
Do góry