reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Daaa, a tak sobie pomyślałam, jak będziesz dzwonić się zapisać do gin, to może podpytaj, czy jak wynik wyszedł taki, że takie i takie pojedyncze drobnoustroje to czy już przychodzić, czy może faktycznie lepiej przed wizytą jeszcze powtózyć, albo jakieś dodatkowe badanie zrobić??
 
reklama
To był posiew wymazu z szyjki, więc pobrać go może tylko lekarz lub położna, bo ze wziernikiem trzeba. I do lekarza i do położnej trzeba się zapisać z wyprzedzeniem. Tak więc, jakbym miała robić ponowną próbkę, to pewnie i tak pewnie najszybciej mi ja moja lekarka w pon za tydzień pobierze.... :tak:
 
daaa z tego co ja tu czytam to tak zrobili antybiogram ale to pewnie dlatego ze bylo bardzo duzo bakterii,a u ciebie chyba nie zrobili dlatego ze bakterii jest malo...tak mi sie wydaje...
moim zdaniem nie powinnas sie zamarwiac tylko jak pisalam wczesiej idz do lekarza i ona ci powie czy powtorzyc badanie czy na tak nieliczne bakterie wystarczy jakis antybiotyk "pospolity" i pozniej tylko kontrolne badanie...
 
daaa mi dodatkowo wyszlo z wymazu cewki moczowej
streptococcus agalactiae wzrost b.obfity(ta sama bakteria co z pochwy)
klebsiella pneumoniae wzrost obfity
i hormony niektore wyzej ponad norme niektore nizej :-(
wiec jak widzisz ja powinna sie martwic ze taka zabakteriowana jestem ale nie martwie sie tym bo lekarz powiedzial ze dobrze ze wyszlo to nie trzeba szukac dalej a to co mi wylazlo da sie wyleczyc :tak: szkoda tylko ze na tego lekarza nie trafilam jak bylam w ciazy z moimi kruszynkami,ale teraz juz nastepna ciaze mi poprowadzi i skonczy sie napewno po 9 miesiacach szczesliwym cudem jakim jest nowe wspaniale zycie :tak:
 
daaa z tego co ja tu czytam to tak zrobili antybiogram ale to pewnie dlatego ze bylo bardzo duzo bakterii,a u ciebie chyba nie zrobili dlatego ze bakterii jest malo...tak mi sie wydaje...
moim zdaniem nie powinnas sie zamarwiac tylko jak pisalam wczesiej idz do lekarza i ona ci powie czy powtorzyc badanie czy na tak nieliczne bakterie wystarczy jakis antybiotyk "pospolity" i pozniej tylko kontrolne badanie...

Tak zrobię :tak::tak:

daaa mi dodatkowo wyszlo z wymazu cewki moczowej
streptococcus agalactiae wzrost b.obfity(ta sama bakteria co z pochwy)
klebsiella pneumoniae wzrost obfity
i hormony niektore wyzej ponad norme niektore nizej :-(
wiec jak widzisz ja powinna sie martwic ze taka zabakteriowana jestem ale nie martwie sie tym bo lekarz powiedzial ze dobrze ze wyszlo to nie trzeba szukac dalej a to co mi wylazlo da sie wyleczyc :tak: szkoda tylko ze na tego lekarza nie trafilam jak bylam w ciazy z moimi kruszynkami,ale teraz juz nastepna ciaze mi poprowadzi i skonczy sie napewno po 9 miesiacach szczesliwym cudem jakim jest nowe wspaniale zycie :tak:

Obie się wyleczymy, a potem raz dwa dwie krechy i dziewięć miesięcy ciąży:-D

Mi jeszcze zostaje do wyjaśnienia, co oznacza mój zły rozmaz krwi :baffled:
 
Aniołki a powiedz mi jeszcze, w jaki sposób wykryli ci, że masz policystyczne jajniki??

I które hormony wyszły Ci źle?
 
wiec bedziemy szly raczej w rownym tepie...wiec nie bede sama... bo wiekszosc dziewczyn to juz zafaolkowane (na szczescie) a inne sie juz szykuja...a ja balam sie ze sama zostane...hihi...ale ja nie mam co ryzykowac 4 ciazy teraz musze miec wszystko czysciutko w srodku i dopiero sie bierzemy za robote :))))
 
pierwsze co lekarz zrobil na wizycie do usg dowcipne i mam bardzom duzo polipow,a po badaniach krwi wyszly mi:
E2 estradiol za niski
progresteron za niski
prolaktyna w normie
testosteron za wysoki
androstendion za wysoki
i to wykazalo zespol policystycznych jajnikow no i jeszcze wywiad z zewn objawow...
 
U mnie na dowcipnym wszystko ok.

Tylko progesteron słabiutki.

Zastanawiam się jeszcze, czy testosteronu nie zrobić. Bo ja mam całe życie trądzik :wściekła/y:Większy lub mniejszy,ale mam :no::no: I to też mi się podejrzane wydaje:confused:
 
reklama
no to tak jak ja mam 24 lata (prawie) a pryszcze jak u 14 latki....i tyje choc mam dni ze wogole nie jem....po kazdej ciazy zostaje mi te kilka zbednych kg i to sie skumulowalo i juz duzzzoooo jest do zrzucenia....a do tego nigdy nie mialam owlosionych rak a zaczely mi rosnac wszedzie wlosy!!!i oczywiascie to jest z tych jajnikow...i wkoncu po leczeniu sie tego wszystkiego pozbede....
 
Do góry