reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki...wizytę mam o 17.00

Ja usg miałam dopiero jak zmieniłam gina i poszłam po zielone światełko jakieś 3 miesiące po zabiegu,,,mój stary gin tylko macał i mówił, ze jest dobrze...ale mi to nie wystarczyło.
 
reklama
ANETHA,jak masz mokro to chyba też dobry znak;)ja miałam od początku-jeszcze nawet jak na @czekałam uczucie, jak w czasie owulacji-kupę tego śluzu, tylko raczej mlecznobiałego.
a tak dopytuję o to kontrolne USG bo do gin chodzę prywatnie/80zł/, ale USG nie ma w gabinecie, więc do Luxmedu na USG/80zł/i późnej z wynikami do niej znów 80zł?.i tak się zastanawiam, bo moja gin nie kazała mi żadnych badań przed wizytą robić, ale przecież na :lotniskowcu, organoleptycznie, to ona nie sprawdzi mi czy się wszystko pogoiło, a po 6 tyg od zabiegu już powinny być jakieś efekty.kurde sama nie wiem co robić-ufam jej bo jest świetnym fachowcem, ale jak czytam że niektóre kobitki miały USG po 2-3 tyg to zaczynam już móżdżyć:)
 
no to niezle... mi tez by nei wystarczalo samo macanie. masakra dziwny lekarz... ja jutro ide do innego pozniej znow do swojego w polowie grudnia na kontrole i pozniej w styczniu do specjalisty do wro ppodąrzam... i mam nadzieje uslyszec tam ze jest ladnie piekni i od marca mozemmy sie starac ... oby bylo po mojej mysli
 
julitka to ja mam tak samo jak poczytalam na necie iw ogole ze kobitki maja po 4 dniach nawet usg zeby sprawdzic czys ie goi to tez zaczelam mozdzyc czy aby te moje 6 tygodni to nie za dlugo... ale jeszcze jutro si ezapytam innego gina bo mam rano wizyte na 8.30 o zgrozo jak ja wstane tak wczesnie bbbrrr;-)
 
noo...i wszystkie chodziciedo lekarzy, jakieś badania robicie, a mi kazała CZEKAĆ!!to irytujące!!!:( chociaż na ten tydzień to badania horm tarczycy zaplanowałam, ale to tak w ogóle, bo mama się leczyła.zawsze unikałam lekarzy jak ognia, a teraz już z chęcią bym poszła usłyszeć DOBRE wieści:)
missiiss, a dlaczego Ty tak po różnych ginach biegasz?
 
Ostatnia edycja:
julitka mi tez kazali czekac a jak sie pytalismy z mezem mojego prywatnego gina 70zl bierze ale ma usg na szczescie w gabnecie o badania jakie mozemy zrobic zeby znalezc przyczyne to on mi dal spis badan ipowiedzial jak pani zajdzie juz w ciaze to niech pani je zrobi czyli te same co robilam na poczatku tamtej ciazy:eek: sory ale akurat to to mis ie u niego nie podobalo ale ja juz otrzezwialami sobie z nim porozmawiam powaznie jak bede u noego za 4 tygodnie... a jutro ide do innego z prywatnej kliniki do ktorej mam karte abonamentowa takze za free o opinie sie zapytam mam liste jakie wyniki moge zrobic z neta znalazlam i bede go prosic zeby mi zaznaczyl jakie warto zebym zrobila i ktore sa odpowiedzialne za przedwczesne porody... biore tez wyniki ze szpitala jakie mi robili i cala karte informacyjna leczenia szpitalnego ... karte ciazy zeby zobaczyl jak z cisnieniem i w ogole wszystkie wyniki wezme z poczatku ciazy... oby cos pomogl i podpowiedzial... a no i poprossze o skierowanie na morfologie i mocz bo hemoglobine chyba mam niska bo slabo sie czuje...
 
aa, to dwie sroki za ogon łapiesz?:p, ja też muszę zajrzeć do szpitala, po jakieś info nt badań które mi zrobili, bo w karcie informacyjnej mam tylko kilka parametrów, a wiem, że było więcej.chociaż w zasadzie moja prowadząca, to pracuje w tym szpitalu więc powinna wiedzieć-w sumie za to płacę, ale wolę chyba mieć je na papierze.a wiesz, a może słabsza jesteś przez to krwawnienie-wrzucasz sobie czasem jakiegoś batonika cz czekoladkę?no i widzę, że Ty jesteś twarda z tym terminem marcowym:), a ja grzebiąc w necie coraz częściej natykam się na opinie lekarzy, że wcześniejsze niż zalecane zajście w ciążę wcale nie przesądza o tym, że będzie bardziej zagrożona..a ja się tylko boję żebyśmy znów nnie musieli się 2 lata starać, albo że w tych badaniach coś wyjdzie-czekam jak na wyrok
 
Ostatnia edycja:
wpadlam tylko potwierdzic , kolejny cykl staran przedemna, to cykl nr 2.... w swieta wypadnie testowanie... 26.12.09

dobranoc, ja padam na pysk po zajeciach
 
reklama
ANETHA nie miałam żadnych bóli czy wymiotów nic tylko na piersiach pojawily mi się takie "pajączki" tempki nie mierzyłam

a powiedzcie mi kochane czy ból piersi ustępuję czy zostaje z nami do końca bo ja mam dziwne zastoje w bólu raz bolą raz nie i szału dostaję od razu

Kasia, cofnęłam się do Twojego pytania, bo nie wiem, może to ważne.podobno mogą przestać boleć cycole koło połowy ciąży i to jest ok.u mnie jednak było tak, że nagle nie dość, że przestały boleć, to jeszcze jakby "oklapły"/a balony miałam od początku takie, że ho ho i wciąż rosły/.3 dni później, jak trafiłam do szpitala, już z wiedzą, że dzidzia nie żyje, to lekarka zapytała mnie, czy przestały boleć i zmalały.i jak jej powiedziałam, że miało to miejsce parę dni wcześniej, to ona pokiwała tylko głową i powiedziała, że hormony..wywnioskowałam, że wtedy to się mogło stać:(i nawet później sobie wyrzucałam, że może gdybym wtedy pojechała do szpitala, to skończłoby sie inaczej, ale raczej już po prostu było po wszystkim:(zapytaj swojego lekarza o to, bo z tego co wiem, to przy wahaniach właśnie poziomu hormonów raz bolą mocniej raz słabiej.pozdrwiam

Pati, przykro mi, ale dalej też będę Ci kibicować!!!mówiłam, że przyjmę za dopłatą wszyskie niechciane @y
 
Do góry