reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

przed @ plamienia moga oznaczac slaby progesteron, bada sie go po 21dniu cyklu, moze to tez byc plamienie implantacyjne jesli sie starasz...
 
reklama
julitka nawet nie dwie sroki za ogon a trzy :-);-) hehe za ogon... bo za co inne nie wypada :-D a co do szpitala kurcze to ja czytam ze po porodzie robia badanie histopatologiczne lozyska... dobrze rozumiem?? czyli oni biora moje lozysko i sobie badaja i co badania moge sobie odebrac ze szpitala jak bede chciałą?? co do krwawienia i ze sie slabo czuje wlasnie pewnie od tego krwawienia... dzisiaj temp zmierzylam i byla 36 i 3:eek: slabo sie czulam ... ale juz lepiej a co do wrzucania czekoladek to chyba za duzo ich wrzucam... jak przez cala ciaze mi sie chcialo kwasne jak wczesniej przed pochlanialam slodkie tak mi sie rzucilo znow niestety... twarda z terminem jestem bo maz wczesniej nie dopusci :-:)no: a to wtedy beda 3 miechy po a nie 5-6 jak lekarz kazał :-p moze mis ie uda go namowic wczesniej albo bede gumki przebijac :-D:-D:-D no i w kwietniu mam slub koscielny i maz sie boi tez wczesniej... ja go chyba nie wiem zwiaze upije i wykorzystam tak chyba bedzie najprosciej... bo innego sposobu na niego nie mam :sorry: haha kawał dobry :-D

pati przykro mi ale to dopiero poczatek nastepnym razem napewnos ie uda, trzymam kciuki za ten cykl :tak:

maruszka wlasnie co do niektorych tematow to im wiecej sie czyta tym czlowiek nie madrzejszy a glupszy ;-) swieta racja :tak: eh ja bym chciala wlasnie tak juz od stycznia jak juz si ebede czula dobrze... przeciez jak czytalam tez w necie :-p to jak organizm nie bedzie gotowy na fasolke i endo nie bedzie dobrze rozwinieta to tak czy siak nawet sie jajko nie zagniezdzi w nim wiec jesli organizm bedzie twierdzil ze jeszcze trza poczekac to sam poczeka niezaleznie od ilosci wpuszczanych robaczkow przez meza :eek::-D tylko wez to wytlumacz mezowi :confused2:

ola** no i ten optymizm mi sie podoba :tak: ja to pojde na kontrole bo ja to panikara jestem i sie boje ze cos tam mi sie porobi...:zawstydzona/y:;-)
 
missiiss, badania histopatologiczne ja mogłam odebrać bez problemu po ok 3 tyg po zabiegu, a w karcie inform z wypisu nie masz wpisane kiedy po wyniki badań masz się zgłosić?u mnie akurat niczego nie wykazały te badania, ale odebrałam.
 
julitka wlasnie nie mam nic napisane... ale czytalam ze zawsze robia badanie z lozyck to wlasnie... nic zapytam sie mojego gina badania raczej zginac nie powinny jakbym poszla za 2 tygodnie... chociaz w tym szpitalu to wszystko mozliwe... ale wydaje mis ie ze tez nic nie wykryja...
 
maruszka, ja już kiedyś pisałam, że mam wrażenie, że im więcej wiem, tym głupsza jestem w tym temacie;)
Ola, ja też tak myśle/o ile okoliczności będą sprzyjać/, po pierwszej @ to wiadomo, że nie/nawet nie wiem kiedy przyjdzie-wrrr/, więc wiadomo, że jak już to po drugiej przywiążę małża do łóżka jak będzie się opierał i go wezmę siłą:)chociaż myślę, że jak przyjdzie co do czego i go trochę pokuszę, to nie będzie takiej potrzeby, aczkolwiek nigdy tego nie próbowliśmy, więc może byłoby ciekawie;)

Z tym wiązaniem moze byc ciekawie;) moj coprawda chetny i uwaza ze badania nic nie wykaza wiec lepiej brac sie do roboty i nie czekac wcale:)no ale ja chociaz do drugiej @ poczekam i gin zapytam
 
julitka wlasnie nie mam nic napisane... ale czytalam ze zawsze robia badanie z lozyck to wlasnie... nic zapytam sie mojego gina badania raczej zginac nie powinny jakbym poszla za 2 tygodnie... chociaz w tym szpitalu to wszystko mozliwe... ale wydaje mis ie ze tez nic nie wykryja...

Badania robią,moje lozysko wzieli,na karcie wypisowej mialam termin dwa tyg po porodzie do odbioru.ale nei bylo jeszcze wtedy. wic jeszcze nie odebralam.ale pojde niedlugo na kontrole to odbiore.mysle,ze nic nei wykazaly bo z gin rozmawialam niedawno i nic nie mowila.
 
no u mnie to akurat byla przyczyna mojej glupiej szyki a nie jakiejs infekcji wiec mysle ze i lozysko bedzie czyte i ci ktorzy w nim grzebia nic nie wynajda ... boze grzebac tak w lozysku jaach!!! łe!! noa le moze sie myle
 
witam nie wiem czy ktos mnie tu jeszcze pamieta ale musze sie wam przyznać jestem chyba pierwszą mamą z grudniówek która urodziła a mianowicie 14.09.09 był to 25 tydz ciązy było ciężko ale już jest lepiej właśnie przenieśli nas na normalni oddział noworodków :biggrin2::biggrin2:
 
reklama
mazia to dzidzius zyje twoj?? ale fajnie :tak: a duzo wazył jak sie urodził/la?? fajnie ze juz na normalnym noworodkowym jestescie ... ewnie niedlugo do domku was wypuszcza?? :) gratuluje !!
 
Do góry