reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Właśnie powiedzialam koleżance z którą nie mialam dosc długo kontaktu o tym co mi sie przytrafilo,a ona mi na to,ze zawsze moge znalezc matke zastepcza, ktora urodzi mi dziecko. paranoja.niezle mi pocieszenie!!!
 
No czysta głópota :szok:, a mój gin był lepszy zaczął badać i mówi : poszła:szok:, i z uśmiechem na twarzy mi opowiada jak to wiele kobiet tak ma , że bede miała nastepne dziecko, bla bla bla jakby był zadowolony:wściekła/y:
 
No czysta głópota :szok:, a mój gin był lepszy zaczął badać i mówi : poszła:szok:, i z uśmiechem na twarzy mi opowiada jak to wiele kobiet tak ma , że bede miała nastepne dziecko, bla bla bla jakby był zadowolony:wściekła/y:

Mi mowili gin, ze jestem młoda i tez wlasnei ze na pewno nastepnym razem sie uda. Tyle,ze ja chcialam zeby to sie udalo a nei nastepny raz.
 
reklama
Do góry