reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gabrysiaa oj ciężko przez ostatnie 2 dni -wszystko ciągnie -ja brzucha za dużego nie mam a maluch się tam wierci cały dzień, prostuje, napina -miejsce sobie robi... nic złego się nie dzieje -to normalne ponoć i lekarz o tym uprzedzał więc nie ma co panikować... w razie czego zdzwonię do niego choć to niewiele da -bo to pachwiny i boki brzucha... a co u Ciebie?

Karola
nie mam żadnego bólu w mostku -a co się stało? jak to czujesz?

Ola**
witaj -dla Twoich aniołków (*)... jeśli to tak późna ciąża to może to potrwać dłużej... ale życzę Ci oby @ przyszła jak najszybciej

Dobra spadam
 
czułam w tym sensie że kopała bardzo bardzo nisko i było to dość bolesne - bo wkładała nóżki w to rozwarcie. Ale w poprzedniej - udanej ciąży też miałam małego bardzo nisko...i bolało przy ruchach.
Teraz sobie myślę,że mogłam iść od razu jak poczułam te ruch na samym dole... No nie wiem. Jeśli coś cię niepokoi to idz i to sprawdź.jak leżałam w szpitalu to dopiero zobaczyłam z jakimi wg mnie banalnymi sprawami dziewczyny przychodzą... I teraz też bym tak robiła.
gabrysia u nas mała jest tak ułożona że nóżkami mi kopie w szyjke macicy bo jak ginka robiła usg dopochwowe to mała tam wkładała nogi i dlatego miałam te plamienia.
 
gabrysiaa oj ciężko przez ostatnie 2 dni -wszystko ciągnie -ja brzucha za dużego nie mam a maluch się tam wierci cały dzień, prostuje, napina -miejsce sobie robi... Nic złego się nie dzieje -to normalne ponoć i lekarz o tym uprzedzał więc nie ma co panikować... W razie czego zdzwonię do niego choć to niewiele da -bo to pachwiny i boki brzucha... A co u ciebie?

karola
nie mam żadnego bólu w mostku -a co się stało? Jak to czujesz?

ola**
witaj -dla twoich aniołków (*)... Jeśli to tak późna ciąża to może to potrwać dłużej... Ale życzę ci oby @ przyszła jak najszybciej

dobra spadam
agatko to jest takie straszne kłócie jak by ktoś tam co chwilę wkładał igłę. Strasznie mi dzisiaj słabo ale leże więc mam nadzieję że mi się poprawi.
 
Olu** trzymam kciuki żeby @ jak najszybciej przyszła i żebyś mogła dostać zielone światełko i zacząć staranka napewno będzie dobrze kochana.

Dziewczynki moja babcia podchodzi pod 80 ma już 9 cioro wnucząt i 7 prawnucząt:-). Jesteśmy bardzo rodzinni w swięta mamy zjazdy rodzinne wszyscy dzielimy sie opłatkiem ja jestem jedynaczką a siostry cioteczne i braci traktuje jak rodzeństwo i wice wersa często się odwiedzamy i wydajemy majątki na telefony bo jesteśmy porozrzucani po kraju;-), blisko siebie 15km odemnie mam babcie, ciocie jej syna i córke którzy mają po dwoje dzieci(w jednym 4 pokojowym domu) i jeszcze jedną siostre z dzidzią reszta mieszka dalej.
 
ola bardzo mi przykro zapalam światełko dla twoich maleństw (*).
Jeśli mogę spytać jaki był powód poronienia bo dzidzie już były dość duże w tym tygodniu ciąży.

Powodu niestety nie znam:( w 20tyg odeszlo sporo wód. Infekcji nei bylo i nic nei bolało.Tylko wody. Oglądałam wtedy film więc wysiłek też nie. dwa tygodnie w szpitalu leżenia i niestety przyszly skurcze:( Czemu nie wiem:( podobno infekcja wtórna i stad skurcze.ale czemu odeszly wody nie wiem.
 
reklama
Ale może mimo wszystko kobieta wzięłaby i do gina zadzwoniła? ;-)
to już wiem, czemu mnie moja od razu zapisuje na następny raz - żeby takich dylematów nie miała dzwonić - nie dzwonić ;-)

A wiesz że to bardzo dobry pomysł, to wiele ułatwia.Też bym chciała żeby mnie wcześniej zapisywał. Ale on ma jakąś inną metodę.
 
Do góry