reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczynki moja babcia podchodzi pod 80 ma już 9 cioro wnucząt i 7 prawnucząt:-). Jesteśmy bardzo rodzinni w swięta mamy zjazdy rodzinne wszyscy dzielimy sie opłatkiem ja jestem jedynaczką a siostry cioteczne i braci traktuje jak rodzeństwo i wice wersa często się odwiedzamy i wydajemy majątki na telefony bo jesteśmy porozrzucani po kraju;-), blisko siebie 15km odemnie mam babcie, ciocie jej syna i córke którzy mają po dwoje dzieci(w jednym 4 pokojowym domu) i jeszcze jedną siostre z dzidzią reszta mieszka dalej.

Moja babcia jest z 1921, wiec ma 88 lat i jest już praprababcią
Chciałabym dożyć takiego wieku...
 
powodu niestety nie znam:( w 20tyg odeszlo sporo wód. Infekcji nei bylo i nic nei bolało.tylko wody. Oglądałam wtedy film więc wysiłek też nie. Dwa tygodnie w szpitalu leżenia i niestety przyszly skurcze:( czemu nie wiem:( podobno infekcja wtórna i stad skurcze.ale czemu odeszly wody nie wiem.
bardzo mi przykro i jak tak czytam to zastanawiam co się dzieje że co raz więcej kobiet porania po 20 tygodniu:-:)-(.
 
Ja zawsze myslalam,ze pierwsze trzy meisiace są kluczowe,a potem juz nic zlego nei moze sie stac. jak widac bardzo sie mylilam. dziekuje dziewczyny za wsparcie.Przykre ,ze tylu nas to spotyka,ale dzieki temu jest ktos kto rozumie ten ból
 
Ło matko zapomniałam o szwagrach szwagrów też mam kochanych:-Di bratową mam jedną narazie też fajna babka:-)
No nas w święta jest około 27 osób:szok:!!!???
Vjolka to naprawde tylko pogratulować Twojej babci ,
moja druga babcia ma też 88 lat ale mój tata jest jedynakiem jak ja więc z tamtą" młodzieżą" nie jestem tak zżyta ,ale też ich jest tych sióstr i braci 10cioro jedna siostra ma maluszka.Njabardziej rozmnożona jest strona mojej mamy;-)
 
Ło matko zapomniałam o szwagrach szwagrów też mam kochanych:-Di bratową mam jedną narazie też fajna babka:-)
No nas w święta jest około 27 osób:szok:!!!???
Vjolka to naprawde tylko pogratulować Twojej babci ,
moja druga babcia ma też 88 lat ale mój tata jest jedynakiem jak ja więc z tamtą" młodzieżą" nie jestem tak zżyta ,ale też ich jest tych sióstr i braci 10cioro jedna siostra ma maluszka.Njabardziej rozmnożona jest strona mojej mamy;-)

Moja rodzinka też jest spora:
Mama ma 3 rodzeństwa, a Tato ma 4, znaczy się teraz już 3.
 
Ja mam też liczną rodzinkę ale niestety wszyscy sie jakoś porozjeżdżali po świecie, zajęli swoimi sprawami i tak naprawdę w Święta zbieramy się "kameralnie" w kilka osób.
 
Karolcia nam zniknęła, odczytałaś moją odpowiedź o teśtowaniu?Bo dziś się rozgadąłyśmy i trudno być na bierząco:-D.
Karola, a może to nerwy może meliski sobie zaparz kochana.:tak:
 
reklama
Do góry