reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To typ kobiety ktorej dzieci nei sa potzrebne. tzw bez instynktu.dziwne, ale jak widac sie zdarza. straszne jest to ,ze takei mają potem dzieci i nei potrafią kochać.
Niestety to się zdarza i niestety zbyt często.
Ostatnio trzymałam na tękach mojego bratanka który urodził się kilka dnie przed terminem mojego porodu którego niestety nie doczekałam i tak się zastanawiałam jak kobiety mogą nie chcieć takiego cudu. Ile jest zdarzeń ze wyrzucają na śmietnik. A dodam że bratowa ma juz 2 dzieci i 0% instynktu macierzyńskiego. Dobrze że mieszka z moją mama bo też Bóg jeden wie co by się działo z dzieciaczkami gdyby mieszkała tylko z mężem.
 
reklama
Niestety to się zdarza i niestety zbyt często.
Ostatnio trzymałam na tękach mojego bratanka który urodził się kilka dnie przed terminem mojego porodu którego niestety nie doczekałam i tak się zastanawiałam jak kobiety mogą nie chcieć takiego cudu. Ile jest zdarzeń ze wyrzucają na śmietnik. A dodam że bratowa ma juz 2 dzieci i 0% instynktu macierzyńskiego. Dobrze że mieszka z moją mama bo też Bóg jeden wie co by się działo z dzieciaczkami gdyby mieszkała tylko z mężem.

Straszne:( nie wiem jak można nie czuć nic do takiego maleństwa.
Słodkości i takie neiwinne.
 
kobietka22 odpisałam,ale nie wiem gdzie ta odpowiedz, wiec moja mama to taka pepla i dlatego troche mam obawy czy jej powiedziec, chyba jeszcze poczekam ,no bo co robic
 
reklama
Do góry